Мінфін: Банки державного сектору за підсумками 2020 року отримали прибуток у розмірі 23,1 млрд грн

05.03.2021 17:30 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Міністерство фінансів України продовжує оприлюднювати інформацію щодо діяльності банків державного сектору.  За підсумками 2020 року банки державного сектору отримали прибуток у розмірі  23,1 млрд грн.
При цьому прибуток АТ КБ «ПриватБанк» склав 25,3 млрд грн (61,3% прибутку всієї банківської системи), у АТ «Укрексімбанк» був зафіксований збиток у розмірі 5,6 млрд грн. У порівнянні з 01.01.2020 кредитний портфель клієнтів скоротився на 1,1% (2,5 млрд грн).
Така ситуація пояснюється, перш за все, карантинними обмеженнями.
У ІV кварталі 2020 р.
відбулось незначне зростання обсягу кредитування (на 0,1%, або 0,2 млрд грн.).  Натомість спостерігалось зростання обсягу коштів клієнтів.
За 2020 рік їх обсяг зріс на 20,8% (126,5 млрд грн), зокрема кошти юридичних осіб зросли – на 24,9% ( на 62,2 млрд грн), кошти фізичних осіб – на 20,7%, або на 70,2 млрд грн.
(приріст вкладів фізосіб відбувся переважно за рахунок зростання обсягу коштів на вимогу).  Детальніше - за посиланням. 

Додати коментар

Користувач:
email:





Гроші не ростуть
На деревах, але розумне
Інвестування — так.

- Fin.Org.UA

Новини

14:25 - Правоохоронці "накрили" мережу шахрайських кол-центрів
14:20 - У Нью-Йорку вперше в США заборонили будувати нові датацентри для ШІ на рівні штату
14:01 - Не тільки "єОселя": як купити житло в Україні за підтримки держави
13:50 - На Харківщині росіяни поцілили у автомобіль енергетиків, є поранені
13:24 - Як вплинув виїзд за кордон чоловіків до 22 років на ринок праці – дослідження
13:16 - Для укладання договору про добровільну сплату єдиного внеску необхідно подати пакет документів
13:15 - Шрифт на банкноті у 2000 гривень оновили після скандалу
13:13 - Юридична особа користується пільгою щодо сплати земельного податку і надає в оренду земельні ділянки: що з оподаткуванням?
13:11 - Чи необхідно обладнувати цілодобовими системами відеоспостереження місця зберігання оптових партій тютюнових виробів та рідин, що використовуються в електронних сигаретах?
13:10 - В якому випадку довідка про взяття на облік платника податків за ф. № 34-ОПП підлягає заміні?
13:09 - Платник може надати інформацію щодо видів діяльності, які не зазначені в попередньо поданій таблиці даних платника ПДВ
13:07 - Як в Електронному кабінеті подається Звіт про підзвітні рахунки відповідно до багатосторонньої угоди СRS?
13:06 - Спадщина (подарунок) отримана фізичною особою - нерезидентом від фізособи – резидента: оподаткування
13:04 - До уваги фізичних осіб – власників нерухомості!
13:03 - Чи може підприємство торгівлі прийняти готівкові кошти від фізичної особи за передані їй корпоративні права без застосування РРО/ПРРО?
13:02 - Протягом якого періоду юридична особа має право подати уточнюючу податкову декларацію з плати за землю?
13:00 - Що є податковим номером платника податку і в яких документах він зазначається?
13:00 - 30 років успіху: як "Хімлаборреактив" формує культуру контролю якості на українських підприємствах
13:00 - 71% підприємств страждають від дефіциту кадрів – дослідження
12:58 - Які граничні строки реєстрації в ЄРПН ПН/РК, складених за операціями з вивезення за межі митної території України у митному режимі експорту окремих видів товарів?
12:57 - Чи може ФОП, яка надає в суборенду житлові та/або нежитлові приміщення, застосовувати другу групу платників єдиного податку?
12:55 - На Дніпропетровщині зареєстровано понад 73 тисячі ПРРО
12:54 - Юридичні особи спрямували до місцевих бюджетів Дніпропетровщини майже 21,6 млн грн збору за місця для паркування транспортних засобів
12:53 - Дніпропетровщина: у січні – червні надходження ПДФО до місцевих бюджетів перевищили 14,3 млрд гривень
12:52 - Актуальні податкові питання в умовах сьогодення: податківці Дніпропетровщини провели вебінар для представників обласного об’єднання профспілок
12:51 - Переробна промисловість – лідер за сплатою податків у першому півріччі 2026 року
12:50 - Затверджено нові форми Податкового розрахунку: коли і за які періоди звітувати
12:35 - Комісія з цінних паперів виявлятиме порушників і закордоном
12:35 - Укрпошта адаптувала сервіси до нових митних правил США
12:34 - Норвегія додатково внесла до Фонду підтримки енергетики України 44,6 млн євро


Більше новин