Королівство Нідерландів висловило готовність і надалі підтримувати українських ветеранів

05.03.2021 17:30 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Міністр у справах ветеранів України Юлія Лапутіна провела зустріч з Надзвичайним та Повноважним Послом Королівства Нідерландів в Україні Йеннесом де Молем. Юлія Лапутіна висловила вдячність за підтримку, яку Королівство Нідерландів надає Україні та поінформувала Посла Йеннеса де Мола про розпочату роботу над створенням Інституту Ветеранського Омбудсмена та започаткування державного Ветеранського благодійного фонду. «Україна вдячна Королівству Нідерландів за підтримку і зацікавлена у подальшому співробітництві у напрямку соціальної реінтеграції та перекваліфікації ветеранів АТО/ООС, психологічної та медичної реабілітації, а також обміну досвідом між ветеранами», – зазначила Міністр. У свою чергу Надзвичайний та Повноважний Посол Королівства Нідерландів запевнив у подальшій підтримці українських військовослужбовців та ветеранів та забезпеченні для них швидкого доступу до медичної реабілітаційної допомоги.
Для цього Нідерланди виділяють 300 тисяч євро до Трастового фонду НАТО з медичної реабілітації. Нагадаємо, на початку листопада 2020 року Королівство Нідерландів прийняло рішення щодо виділення 4 мільйонів євро на допомогу Україні для постраждалих від мін та гуманітарне розмінування на Донбасі.

Додати коментар

Користувач:
email:





Money in motion
Fluctuations everywhere
Tread cautiously now

- Fin.Org.UA

Новини

00:00 - Новини від Міністерства енергетики України
20:20 - ФДМУ продав квартиру російського пропагандиста Лєбєдєва в Києві на аукціоні
20:00 - Рада провалила законопроєкт про ворожий софт
19:40 - Euroclear подала позов проти московії з вимого заблокувати відшкодування 220 мільярдів євро
19:11 - ОАЕ виливають на ринок рекордні обсяги нафти після виходу з ОПЕК
18:47 - Національні парки України для туристів: маршрути та локації
18:47 - Німецький бізнес недорахується прибутку через ранній виліт збірної з ЧС-2026
18:30 - МОП та Єврокомісія підтримують Україну в модернізації трудового законодавства
18:25 - Відключення світла 1 липня діятимуть по усій Україні
18:20 - Термін використання накопичених коштів "Нацкешбеку" продовжили на місяць
18:10 - Смартфон у якості касового апарату: Visa оновила сервіси
17:50 - Від завтра ЄС знижує квоти на імпорт сталі, зокрема з України, на 47%
17:45 - У межах URC 2026 Україна домовилась про розвиток платформи Back2Impact Ukraine для повернення молодих фахівців
17:36 - ВІДДІЛ КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ УПРАВЛІННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ВЗАЄМОДІЇ ГУ ДПС У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ (ТЕРИТОРІЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ - МІСТО ДНІПРО) ІНФОРМУЄ!
17:30 - Українці матимуть додатковий місяць для використання накопиченого кешбеку
17:30 - Від Лугано до Гданська: як еволюціонувала платформа відновлення України
17:27 - Денис Шмигаль обговорив із JICA подальшу підтримку відновлення та розвитку української енергетики 
17:23 - "Укрпошта" закрила останнє відділення у прифронтовому місті
17:20 - Тільки одна країна купує нафту з Ірану навіть після зняття санкцій – Бессент
16:58 - Верховна Рада підтримала у першому читанні законопроєкт про сек’юритизацію та облігації з покриттям
16:55 - "Чорний список" АМКУ: який бізнес потраляє туди найчастіше
16:38 - У фінансової компанії відкликано ліцензію
16:35 - Регулятор підняв тарифи "Укренерго" на диспетчеризацію: що буде з цінами
16:30 - Мінекономіки запускає програму відкритого експорту ріпаку та сої через Державний аграрний реєстр 
16:20 - Ціни на пальне у московії тепер під цензурою
16:05 - Нацбанк показав курс валют на 1 липня: гривня посилюється далі
16:00 - Курси валют, встановлені НБУ на 01.07.2026
15:55 - На Закарпатті судитимуть депутата від ОПЗЖ, який приховав 6 мільйонів гривень
15:45 - В рамках програми «Досвід має значення» стартувало навчання для людей 50+
15:32 - ВАКС продовжив обов'язки голові АМКУ і його дружині


Більше новин