Юлія Лапутіна: Українська незалежність стала тригером для Росії, бо зруйнувала її геополітичні інтереси

05.03.2021 17:30 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Міністр у справах ветеранів України Юлія Лапутіна переконана, що російська агресія почалася з ціннісного рівня.
Першим кроком стало забруднення України маніпулятивним контекстом через гібридні інформаційні канали.
І сьогодні надважливим питанням для усієї міжнародної спільноти залишається захист від інформаційних гібридних загроз. Про це Міністр заявила під час Дванадцятого щорічного форуму-діалогу US-Ukraine Security Dialogue, присвяченого питанням національної безпеки та зовнішньої політики. Захід організований Українським конґресовим комітетом Америки, Американською радою з питань зовнішньої політики (AFPC) та Центром американсько-українських відносин і присвячений розкриттю підходу нової адміністрації США до найбільш актуальних питань безпеки в Україні.
Зокрема, на ньому були обговорені питання військових загроз, загроз політичної диверсії, надмірного економічного/енергетичного тиску та дезінформації. «Під час планування агресії проти України Росія припустилася доктринальної помилки – не врахувала наявність та силу національної ідентичності, прагнення українців до волі та гідності», – зазначила Юлія Лапутіна. За її словами, людські ресурси – це найпотужніший з ресурсів, який забезпечує стійкість суспільства. «Саме захисники є мотивованими громадянами, які не лише стали на захист держави, а й готові створювати на демократичних засадах нове суспільство в Україні і пропагувати громадянську ідентичність та патріотизм», – сказала Міністр. Юлія Лапутіна також наголосила, що в цьому контексті велику роль відіграє розвиток ветеранської дипломатії у світі.
Ігри Нескорених, Ігри Героїв – спортивні ветеранські змагання, що стали платформою розвитку для обміну досвідом та основою до важливих зрушень у підтримці миру. «Пріоритетне завдання держави – допомогти ветеранській спільноті стати активною, самодостатньою і мотивуючою частиною українського громадянського суспільства.
Надалі це посилить нашу національну безпеку та створить передумови до сильної, демократичної України», – підкреслила Міністр. Вона також подякувала за організацію даного міжнародного міжурядового діалогу, який показує, що безпека України важлива не лише для найближчих сусідів, а й для всього світу. «Завдяки нашій національній ідентичності, ми ще досі в незалежній Україні.
На Сході дуже важлива комунікація цивільного місцевого населення та армії.
Ми знаємо багато прикладів, коли це ставало потужною протидією російській пропаганді.
Це яскраво демонструє національну стійкість.
І про ці приклади має знати увесь світ, що ми українці і ми такі, як ми є», - сказала Юлія Лапутіна. Варто відзначити, що в заході взяли участь: представники: Посольства України в США, Міністерства закордонних справ України, Офісу Президента України, Інституту миру США, Громадська організація "Мережа захисту національних інтересів "АНТС", Національний інститут стратегічних досліджень, Український Центр Європейської Політики (УЦЄП), Інститут зовнішньополітичних досліджень, Атлантична рада США, організації RAND, Центр глобалістики „Стратегія ХХІ”, Міжнародний податковий та Інвестиційний центр (ITIC), Фонд Громадської Дипломатії, Український Католицький університет, WOE-Eurasia Daily Monitor (Фонд Джеймстаун), Джорджтаунський університет, Трансатлантична робоча група з питань України, Гельсінська комісія США, Український комітет конгресу Америки, Комітет з питань асигнувань Палати представників Конгресу США, Американська рада з питань зовнішньої політики.

Додати коментар

Користувач:
email:





Red arrows, bearish
Losses loom, panic selling
Fragile markets shake

- Fin.Org.UA

Новини

17:53 - Після останньої атаки ворога на Київ без тепла залишаються 500 будинків
17:32 - Ремонт мосту через Тису: на пункті пропуску з Румунією діятимуть обмеження руху
17:00 - Starlink-у дозволили запуститись у В’єтнамі
15:58 - Uber виходить на 7 нових європейських ринків
15:00 - Генштаб: ЗСУ вдарили по нафтотерміналу в Краснодарському краї
14:30 - США посилюють тиск на Іран: хочуть перекрити експорт нафти до Китаю
14:00 - Частина Одеси й Чорноморськ залишалися без світла через аварію
13:20 - Кінець ейфорії навколо електромобілів коштував автогігантам $65 мільярдів
12:25 - Ексміністра енергетики Галущенка затримали при спробі виїзду з України
12:05 - Суд відібрав у підприємиці приміщення київського коледжу
11:45 - Дрони вдарили по порту і паливних баках на чорноморському узбережжі московія
10:50 - Київ на межі катастрофи через російські обстріли – Кличко
10:04 - Зміни руху поїздів 15 лютого: обмеження в трьох регіонах і удар по депо на Одещині
09:00 - The Business of Love: The Global Economics of Valentine’s Day
07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 15.02.2026
23:00 - Новини від Міністерства енергетики України
18:05 - На будівництво шкільних укриттів передбачено п’ять мільярдів гривень – Свириденко
17:54 - Денис Шмигаль розповів про хід робіт з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій у Києві та області
17:48 - Шмигаль повідомив про позитивну динаміку у відновленні електропостачання
17:25 - У московії зростає кількість конфіскацій майна
16:45 - Програма "СвітлоДІМ": Мінрозвитку пояснило, чому багато заявок відхиляють
15:40 - Українцям роздали 50 тисяч "пакунків тепла" – Свириденко
14:25 - "Київстар" запустив 5G у Харкові
13:45 - Австралія спрямувала до Фонду підтримки енергетики України 6 млн євро
13:45 - Мінекономіки дозволило збудувати вітроелектростанцію на закарпатській полонині
12:38 - Російські філії французької Sucden викрили у підтримці війни в Україні
11:20 - Безпрецедентне рішення: МВФ скасував попередні умови для кредитної програми України
10:40 - Євросоюз надасть Україні 90 мільярдів євро після затвердження програми МВФ – Свириденко
10:25 - Миколаївська ТЕЦ зупинилася внаслідок обстрілів московія
09:40 - У Києві повернули опалення ще в 400 будинків


Більше новин