Оприлюднено проєкт наказу, який затверджує Порядок встановлення заборони експлуатації залізничних вантажних вагонів

05.03.2021 17:24 | Міністерство інфраструктури України

5 Березня 2021, 14:19На сайті Міністерства інфраструктури оприлюднено доопрацьований відомством проєкт наказу «Про затвердження Порядку встановлення заборони експлуатації вантажних вагонів на залізничному транспорті». Він запроваджує механізм заборони експлуатації вантажних вагонів, а також затверджує граничні строки їх служби, чим обмежує терміни продовження строку служби певних типів вагонів, котрі інтенсивно експлуатуються та мають вичерпані ресурсні показники.
Вищезазначений документ є компромісним варіантом, який враховує як інтереси підприємств вагонобудівної галузі, так і інтереси власників вантажних вагонів, оскільки його запровадження не призведе до значної кількості одночасного списання вагонів, що знаходяться у їх володінні.
Проєкт також враховує пропозиції, висловлені під час нещодавньої наради в Мінінфраструктури за участі представників Мінекономіки, Мінстратегпрому, Укрзалізниці, Європейської Бізнес Асоціації, Американської торговельної палати в Україні, Федерації роботодавців України, Федерації роботодавців транспорту України, Першої логістичної компанії, Дніпровагонмашу, Промислової групи ТАС, Української зернової асоціації, Укрметалургпрому, Метінвест Холдінгу та Крюківського вагонобудівного заводу.
Інформація щодо кількості вагонів, які підлягатимуть списанню у період до 2025 року, відповідно до цього наказу.
 



Додати коментар

Користувач:
email:





Біржа додає
Статусу компанії, але
І ризиків багато.

- Fin.Org.UA

Новини

00:00 - Накази Міністерства енергетики України
00:00 - Новини від Міністерства енергетики України
00:00 - Регуляторні акти Міністерства енергетики України
22:45 - З міркувань безпеки "WOG" закриває частину АЗС на ніч: у яких областях
22:28 - Установлено вимоги щодо управління ризиком третіх сторін для банків, надавачів платіжних послуг та страховиків
20:00 - Новини 1 липня: Смілянський залишиться на посаді, росіяни знищують урожай України
19:50 - ОПЕК+ може знову наростити видобуток нафти попри падіння цін
19:20 - Найбільша приватна мережа АЗС Сибіру повністю припинила продаж бензину
18:50 - В "Укренерго" розповіли, чи будуть відключення світла 2 липня
18:30 - Танкери московія освоїли маршрут повз німецькі курорти – Bild
18:10 - США та Іран провели переговори про правила проходу суден через Ормуз
18:00 - Національний банк захищатиме в суді правомірність застосованого до ТОВ "ФК "КОНТРАКТОВИЙ ДІМ" штрафу за порушення у сфері фінмоніторингу
17:37 - Нові можливості для бізнесу: компаніям дозволять віддавати роботу на аутсорсинг
17:36 - У Європі авіакомпанії попередили про можливий зрив літнього сезону: яка причина
17:20 - Іран застеріг судна "непоправними наслідками" за обхід його маршрутів Ормузу
16:45 - Паливна криза: московія розпочала імпортувати бензин з Індії
16:31 - Банки перевірятимуть своїх контрагентів
16:30 - Емірати стали ближчими
16:30 - Нацбанк показав курс долара та євро на четвер 2 липня
16:10 - Тарас Висоцький: Україна та Марокко нарощують економічне партнерство – товарообіг сягнув 250 млн доларів
16:00 - У Мінрозвитку розповіли про нову вимогу до вантажоперевізників
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 02.07.2026
15:27 - Дешеві кредити на відбудову підприємств: стартувала нова урядова програма
14:50 - Нафтогаз оголосив пропозицію про реструктуризацію євробондів
14:35 - Укрпошта стала офіційним партнером Etsy. Що це дасть українським продавцям?
14:30 - Парламент підтримав у першому читанні законопроєкт про європейські механізми кредитування населення та бізнесу
14:25 - Підготовка до зими: у КМДА розповіли, які заходи можуть бути виконані із запізненням
14:08 - Повідомлення про оприлюднення проєкту наказу Міністерства економіки, довкілля та сільського господарства України “Про затвердження Порядку формування документів, що стосуються здійснення заходу державного нагляду (контролю), у єдину справу”
14:03 - Проєкт наказу Міністерства економіки, довкілля та сільського господарства України “Про затвердження Порядку формування документів, що стосуються здійснення заходу державного нагляду (контролю), у єдину справу”
14:00 - Monthly Business Outlook Survey, June 2026


Більше новин