В центре оккупированного Донецка выставили на продажу дом за миллион долларов

05.03.2021 17:18 | Укррудпром

17:00 05 марта 2021 года

В неподконтрольном властям Украины Донецке появилось необычное предложение на рынке недвижимости. Здесь на продажу выставлен дом в центре города за огромную сумму в миллион долларов. Объявление опубликовали на всеукраинском сайте бесплатных объявлений и указали, что “элегантный дом подчеркнет благополучие владельца”. 

Об этом передает DonPress.

По данным хозяев, это новый дом, его площадь 650 кв. м. Он создан “в сочетании стилей модерн и ар-деко”.

“Предлагаем купить элегантный дом… Дизайн данного дома отличает неповторимый индивидуальный облик, все архитектурные элементы были разработаны специально для этого интерьера. Каждая деталь в доме подчеркивает особый статус и благополучие его владельцев”, — пишут владельцы.

Также в объявлении указано, что главное место в доме — это “чудесная гостиная, что подчеркивается как продуманной планировкой, так и наполнением эксклюзивной мебелью и предметами декора”. Гостиная якобы “позволяет устраивать не только скромные семейные праздники, но и приемы гостей”.

В доме 5 спальных комнат, два кабинета, две гостиных, четыре санузла, две гардеробные комнаты, хозяйственная комната, сауна, просторная терраса на улице, гараж с бильярдной, дом охраны, летняя галерея для отдыха, спортивная площадка с газоном для футбола и волейбола.

Площадь участка — 30 соток.

“При всей своей возвышенности и пышности, дизайн дома получился уютным и теплым”, — уверяют владельцы.

Додати коментар

Користувач:
email:





Traders in the pit
Numbers flash upon the screens
Capital market.

- Fin.Org.UA

Новини

00:28 - Про природний капітал в активах НПФ
23:00 - Новини від Міністерства енергетики України
21:35 - Банки мають достатній запас готівкової валюти – результати операцій НБУ з підкріплення кас банків готівковою іноземною валютою
21:00 - Новини 10 березня: мобілізація айтівців, провал законопроєкту про "податок на OLX", інфляція
20:31 - Супертанкер з іранською нафтою "проскочив" крізь Ормузьку протоку
20:24 - 10% відкату: чиновницю підозрюють в отриманні хабаря за ремонт будинків у Харкові
20:10 - Нафтогігант США почав вивозити персонал з Близького Сходу
19:54 - Німеччина та Україна домовились про нову пільгову іпотеку для переселенців
19:50 - В Ірані випав небезпечний "нафтовий дощ" після ракетних ударів
19:45 - Захист національного виробника та справедлива конкуренція: результати засідання Міжвідомчої комісії з міжнародної торгівлі
19:35 - Україна планує залучити від партнерів на енергетичні потреби у 2026 році 5 млрд євро, – Денис Шмигаль
19:20 - Зеленський розповів, як Кубраков допоможе посилити енергетику Києва
19:08 - Пропонується оновити порядок інкасації коштів та перевезення валютних цінностей банків в Україні
19:00 - Відновлення генерації: уряд планує цього року залучити ще п’ять мільярдів євро
18:55 - В Україні 11 березня відключення світла триватимуть з ранку до кінця доби
18:50 - Нафтовий гігант ОАЕ зупинив НПЗ після атаки дрона Ірану
18:45 - Запрошуємо до участі: в Києві відбудеться Форум для керівників підприємств щодо експортного контролю та комплаєнсу
18:30 - Нафта обвалилася на $10 після слів Трампа про швидку деескалацію
18:25 - САП та НАБУ викрили корупційну схему в "Укроборонпромі"
18:18 - Японія передала Україні захисну техніку: що найнеобхідніше
18:12 - Швеція спрямувала додатково понад 56 млн євро до Фонду підтримки енергетики України
18:10 - Найбільший виробник нафти прогнозує "катастрофу" для світової економіки: названо умову
17:50 - Нацбанк показав курс долара і євро на середу 11 березня
17:42 - "Укрпошта" зробила заяву щодо постачальника, якого підозрюють у фінансуванні московія
17:37 - Уряд відкрив можливість проведення аукціонів на три родовища титанової сировини
17:36 - У московії інфляція перевищила 900% за час правління Путіна – росЗМІ
17:20 - московія використовує окуповану Луганщину для збільшення посівів соняшника
17:16 - Засідання Комісії
17:05 - На Тернопільщині викрили підпільне виробництво тютюну та вилучили понад 5 тонн продукції
17:00 - «Доступні кредити 5-7-9%»: щотижнева статистика


Більше новин