Призначення «Хенкель» в Україні: Марко Мінтас очолив бізнес-напрям «Засоби для прання та догляду за оселею»

05.03.2021 15:14 | Fin.Org.Ua

Марко Мінтас призначений генеральним менеджером бізнес-напрямку «Засоби для прання та догляду за оселею» компанії «Хенкель» в Україні.
До цього часу він обіймав посади комерційного директора аналогічного бізнес-напрямку в Хорватії та Словенії, а також регіонального менеджера Henkel з управління всіма бізнес-процесами на ринках обох країн.
«Бізнес-напрям «Засоби для прання та догляду за оселею» компанії «Хенкель» в Україні — дуже сильна команда, яка досягла найвищих результатів в умовах стрімких трансформацій ринку та стала його лідером. Нові ринкові й операційні умови не лише стали викликом, але й відкривають безліч нових можливостей. Я з нетерпінням чекаю, коли стану частиною української команди — на наш бізнес-підрозділ очікує дуже яскраве майбутнє», — прокоментував своє призначення Марко Мінтас.
Марко має колосальний досвід розвитку стратегічних проєктів Henkel, у тому числі щодо нових каналів e-commerce і трансформації роботи у традиційних каналах продажів. В умовах стрімких ринкових змін, які відбуваються через тиск нової «пандемічної реальності», його досвід допоможе зміцнити завойовані лідерські позиції бізнес-напряму «Засоби для прання та догляду за оселею» шляхом впровадження інновацій задля просування відомих споживачам продуктів, а також за рахунок розвитку нових категорій, які отримали імпульс до зростання у зв’язку зі змінами споживчих звичок і вподобань українців.
Марко Мінтас працював у різних організаціях Henkel понад 10 років у Хорватії та Словенії, кілька років провів у штаб-квартирі Henkel в Австрії, де він виконував різні обов'язки з продажу та маркетингу бізнес-підрозділу «Засоби для прання та догляду за оселею», відповідаючи за регіон із 32 країн Центральної та Східної Європи.
Серед досягнень нового керівника бізнес-напрямку «Засоби для прання та догляду за оселею» компанії «Хенкель» в Україні на попередніх позиціях — управління кризовими ситуаціями та формування сильних високоефективних команд у Хорватії та Словенії. Вони досягли стабільно гарних ділових результатів в умовах пандемії коронавірусу, яка супроводжувалася стрімкими ринковими й операційними змінами.
Про компанію «Хенкель»
Компанія «Хенкель» здійснює свою діяльність у світовому масштабі та має збалансований і диверсифікований портфель продукції. Силами трьох своїх бізнес-підрозділів компанія утримує провідні позиції як у сегменті промислових, так і у сегменті споживчих продуктів завдяки своїм потужним брендам, інноваційному підходу та застосуванню передових технологій. Бізнес-підрозділ «Клейові технології» компанії «Хенкель» є світовим лідером на ринку клейових матеріалів у всіх сегментах продуктів для промисловості на глобальному рівні. Бізнес-підрозділи «Засоби для прання та догляду за оселею» і «Косметичні засоби» компанії «Хенкель» утримують провідні позиції на багатьох ринках світу та у численних категоріях продукції. Компанія «Хенкель», заснована у 1876 році, має історію успіху, що триває більш як 140 років. У 2019 році обсяг продажу компанії становив понад 20 мільярдів євро, а скоригований операційний прибуток – більш ніж 3,2 мільярда євро. Чисельність працівників компанії «Хенкель» становить понад 52 000 осіб у всьому світі. Це віддана та різноманітна команда ентузіастів, яких об’єднує спільна корпоративна культура та спільна мета – створення цінності з дотриманням принципів сталого розвитку, а також спільні ідеї. Компанія «Хенкель» є визнаним лідером у сфері сталого розвитку, вона обіймає провідні позиції у багатьох міжнародних індексах і рейтингах. Привілейовані акції компанії «Хенкель» внесені до переліку, що охоплюється фондовим індексом Німеччини DAX. Більш детальна інформація міститься на сайті www.henkel.com.

Додати коментар

Користувач:
email:





Фінансові мрії
Можуть стати реальністю,
Тільки не забувай.

- Fin.Org.UA

Новини

00:00 - Новини від Міністерства енергетики України
21:40 - Макроекономічний та монетарний огляд, квітень 2026 року
21:35 - Зеленський доручив уряду підготувати програми проти зростання цін для населення
21:00 - Новини 7 квітня: зупинка Слов’янської ТЕС, вартість кошику на Великдень
20:45 - На внутрішньому ринку легковиків зросла активність покупців: які моделі обирають найчастіше
20:25 - Водії громадського транспорту Гвінеї-Бісау масово страйкують через ціни на пальне
19:50 - Українці почали частіше купувати нові вантажівки: які марки найпопулярніші
19:15 - На трасі Київ-Чоп частково обмежать рух: на якій ділянці
19:06 - московія та Китай ветували резолюцію Радбезу ООН про розблокування Ормузу
18:49 - Помер один з перших міністрів фінансів України
18:42 - Лубінець звинуватив Мінсоцполітики у невиплаті 169 тисяч пенсій через бюрократію
18:40 - Верховна Рада схвалила в цілому закон щодо об’єднання електроенергетичних ринків України та ЄС
18:35 - «Промисловий безвіз»: Верховна Рада ухвалила закон про гармонізацію системи акредитації та технічного регулювання з вимогами ЄС
18:15 - 8 квітня графіки відключень електрики для бізнесу діятимуть вранці та ввечері
18:00 - Денис Шмигаль: Атомна генерація буде основою нової енергетичної архітектури України
18:00 - Понад 3,6 млрд грн — результат онлайн-аукціонів на Прозорро.Продажі за I квартал 2026 року
18:00 - Національний банк у березні 2026 року застосував до одного банку і п’яти небанківських фінансових установ заходи впливу за порушення вимог законодавства у сфері фінансового моніторингу та валютного законодавства
17:35 - Слов'янська ТЕС зупинила роботу внаслідок ворожих атак
17:25 - Російський НПЗ за 800 кілометрів від України зупинив роботу після атаки дронів
17:00 - В Україні тестують пілот IKEE із переробки будівельного сміття для доріг
17:00 - Україна об’єднає енергоринок з ЄС: Рада ухвалила закон про market coupling
16:30 - Як отримати житло від держави: три актуальні програми компенсацій
16:20 - Рада продовжила дію військового збору на 3 роки після завершення війни
16:18 - Про затвердження листа очікувань власника акціонерного товариства «Агентство індустріального розвитку «Зроблено в Україні» на 2026 рік, затвердженого наказом Мінекономіки від 07.04.2026 № 4801
16:05 - В ДАР призупинено добір на дотацію на утримання кіз та овець
16:00 - Ціна на російську нафту зросла до найбільшої за 13 років
15:57 - Ключові рішення НКЦПФР від 07.04.2026
15:35 - Як врятувати придунайські водойми: в Мінекономіки для півдня Одещини шукають нові рішення
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 08.04.2026
15:30 - На окупованій Луганщині забирають працівників промисловості на війну проти України


Більше новин