Ключові досягнення в цифрах за рік Міністерства закордонних справ України

05.03.2021 13:18 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Дипломати допомогли повернутися додому понад 250 тисяч громадян на початку глобального локдауну навесні 2020 року. Залучено з-за кордону понад 1500 ШВЛ різних типів, понад 3 мільйони тестів різних типів, майже 6 мільйонів одиниць засобів індивідуального захисту - стільки гуманітарної допомоги для протидії COVID-19 залучили до України за сприяння МЗС. Збережено 100% санкцій проти РФ за агресію на Донбасі та в Криму, попри спроби Росії їх послабити. Україна увійшла до кола 6 найближчих партнерів НАТО у світі, отримавши статус Партнера з розширеними можливостями.  3 держави, Україна, Литва та Польща, створили новий формат Люблінський трикутник, провели перше засідання. 2+2: новий формат взаємодії України та Туреччини “Квадрига” за участі міністрів закордонних справ та оборони + перше засідання. Україна очолила Дунайську комісію вперше за 70 років членства. Допомога у звільненні понад 30 громадян з піратського та терористичного полону, довічних ув’язнень та ін, загалом понад 1600 громадян звільнені з-за грат за кордоном за участі дипломатів. Всі 116 дипломатичних установ України за кордоном ввели електронну чергу в рамках великої цифровізації МЗС.  2 мільйони слабочуючих та нечуючих українців отримали доступ до послуг МЗС завдяки новому програмному забезпеченню. 2 нові формати сприяння бізнесу у завоюванні зовнішніх ринків: Рада експортерів та інвесторів при МЗС та регулярні брифінги послів для українських експортерів. У співпраці з Держпродспоживслужбою відкрили 3 нових ринки збуту: Сінгапур (халяльне м’ясо), Ліван (молочна продукція), Ефіопія (яйця). Українські компанії за сприяння МЗС і посольств перемогли у 73 тендерах за кордоном, уклали 53 контракти з іноземними партнерами. 3 нових “безвізи” (Гренада, Сент-Вінсент і Гренадини, заморські території Нідерландів), розблокування подорожей (23 відкритих і відносно відкритих країн у липні 2020 - 95 у лютому 2021). Термін видачі українських е-віз для іноземців - від 1 до 3 днів (раніше займало до 9).
Вся процедура відбувається онлайн.

Додати коментар

Користувач:
email:





Earnings reports in,
Profit gains and losses shown,
Investor insight.

- Fin.Org.UA

Новини

17:40 - московія хоче перенаправити більше доходів від нафти до резервного фонду через падіння цін
17:30 - Київ повернеться до класичних графіків відключень не раніше квітня – Yasno
17:23 - Українська енергетична біржа оновила правила аукціонів
17:02 - ОТП БАНК запустив інтернет-еквайринг зі швидким підключенням та зарахуванням коштів двічі на день
17:00 - НАЗК пояснило, чи слід декларувати держдопомогу за зруйноване житло
16:45 - В Україні здешевшали буряки: скільки коштують
16:39 - Нацбанк показав курс долара і євро на четвер 26 лютого
16:30 - Звільнення працівників: кого захищали суди у 2025 році
16:26 - Демократичні штати вимагають у Трампа компенсацію за мита
16:18 - За рік податкова виявила 400 випадків неофіційної праці в ресторанній сфері
16:00 - Курси валют, встановлені НБУ на 26.02.2026
15:53 - Мінекономіки повідомило про головні проблеми аграріїв
15:50 - До кінця року антидроновим захистом облаштують 4000 кілометрів доріг
15:45 - В Києві електротранспорт частково відновить рух
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 26.02.2026
15:23 - Партнери України застосують нові санкції проти московії
15:17 - ДПС повідомила про зростання податків у січні: в яких регіонах сплата найбільша
15:05 - Зросли надходження єдиного податку до бюджету: хто сплатив найбільше
15:00 - Партнери України оголосили про нові пакети енергетичної підтримки
14:51 - Органи затвердження типу сільськогосподарських і лісогосподарських транспортних засобів, їх компонентів
14:50 - Мінекономіки формує професійну спільноту з управління публічними інвестиціями
14:37 - Чи включаються відокремлені підрозділи (філії) неприбуткової організації окремо в Реєстр неприбуткових установ та організацій?
14:35 - До уваги фізичних осіб – підприємців, які здійснюють роздрібну торгівлю пальним!
14:34 - Як отримати ІПК щодо визнання маркетингових послуг у господарській діяльності
14:33 - На підставі яких даних юридичною особою заповнюється розрахунок частки сільськогосподарського товаровиробництва?
14:32 - США боротимуться з регуляціями про захист особистих даних по світу – Reuters
14:31 - Щодо подання додатка БД до Податкової декларації з податку на прибуток підприємств платниками, дохід яких не перевищує 40 млн грн і прийнято рішення про незастосування коригувань фінансового результату
14:29 - Самозайнята особа, яка отримала допомогу по вагітності та пологах від ПФУ, відображає суми такої допомоги в додатку 4ДФ до податкового Розрахунку
14:27 - Порядок оподаткування та складання податкової накладної у автостанції, яка здійснює продаж квитків на проїзд та у перевізника
14:23 - До уваги платників ПДВ!


Більше новин