Щодо ознаки напряму використання пального «15» при умові оподаткування «5» при складанні нової акцизної накладної форми «П»

05.03.2021 11:22 | Fin.Org.Ua

Павлоградський відділ організації роботи Головного управління ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/455559.html повідомила наступне.
З 01.03.2021 року розпочато приймання акцизної накладної нової форми, затвердженої наказом Міністерства фінансів України від 27 листопада 2020 року № 729, зареєстрований в Міністерстві юстиції України 14 грудня 2020 року за № 1241/35524.
Під час складання акцизних накладних платниками найчастіше допускаються помилки, зокрема, зазначення при умові оподаткування «0» напряму використання «15».
Відповідно до п.14 розділу II Порядку складання акцизної накладної форми «П» та порядку її заповнення, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 27 листопада 2020 № 729, в акцизній накладній з ознакою щодо умов оподаткування «5», складеній зберігачем на операції з реалізації обсягів пального, зазначених у заявці на поповнення (коригування) залишку пального, складеній відповідно до підпункту 1 пункту 29 підрозділу 5 розділу XX «Перехідні положення» Податкового кодексу України (ПКУ), залежно від операції, на яку складена така акцизна накладна, зокрема але не виключено, може бути зазначено код операції для складання в одному примірнику або «0», або «3», або «7» та напрям використання «15» – при здійсненні зберігачем відпуску (відвантаження) пального суб'єкту господарювання – платнику, пальне якого зберігається на акцизному складі зберігача.
Напрям використання «15 – фізичний відпуск (відвантаження) зберігачем пального суб'єкту господарювання – платнику, пальне якого зберігалося на акцизному складі зберігача» зазначається в акцизній накладній, складеній на операцію з відвантаження пального, яке поповнене відповідно до підпункту 1 пункту 29 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідні положення» ПКУ та зберігалося на акцизному складі зберігача, суб'єкту господарювання – платнику або суб’єкту господарювання – не платнику лише за умовою оподаткування «5».
Підписуйтесь на Telegram-канал Державної податкової служби України https://t.me
Спілкуйся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX»

Додати коментар

Користувач:
email:





Risk and reward dance,
A delicate balance,
Traders walk the tightrope.

- Fin.Org.UA

Новини

11:42 - Витяг про стан розрахунків платника за податками, зборами, платежами та єдиним внеском: як отримати?
11:41 - "Укрзалізниця" призначила новий поїзд: діятимуть жіночі та дитячі купе
11:39 - Оновлено порядок надсилання податкових повідомлень-рішень
11:39 - У чотирьох областях нові знеструмлення після атак росіян
11:38 - До уваги волонтерів!
11:35 - Сім індустріальних парків виключили з реєстру: причина
11:33 - Доступність послуг – один із ключових напрямів економічної безбар’єрності
11:31 - Електронний кабінет – надійний інструмент для контролю сплати податків без черг і паперів
11:30 - Дохід виплачено найманим працівником СГ на користь самозайнятої особи, при здійсненні цивільно-правових дій від імені та за рахунок такого СГ: відображення у Розрахунку
11:28 - Продаж фізичною особою інвестиційного активу: чи подається податкова декларація про майновий стан і доходи і чи оподатковується ПДФО дохід?
11:27 - Чи оподатковуються ПДФО сума виплат чи відшкодувань членам професійної спілки, що здійснюються за рішенням такої професійної спілки?
11:25 - Інформація щодо зберігання пального, яке споживається для заправлення електрогенераторних установок
11:24 - На Дніпропетровщині зареєстровано майже 84 тисячі РРО та ПРРО
11:23 - Єдиний податок: юридичні особи направили до місцевих бюджетів Дніпропетровщини понад 780,4 млн гривень.
11:21 - Надаєте в оренду власне житло – задекларуйте доходи!
11:19 - Понад 343,0 млн гривень акцизного податку з ввезених товарів спрямували до загального фонду держбюджету платники Дніпропетровщини
11:18 - За рік платники податків Дніпропетровщини отримали 365 тисяч адміністративних послуг
11:16 - На контролі податківців Дніпропетровщини – погашення податкової заборгованості
11:15 - Засідання Громадської ради: підсумували роботу за минулий рік та визначили пріоритети на поточний
11:13 - Може бути ще складніше: Кличко вдруге закликав киян виїхати з міста
10:58 - Комунікаційна податкова платформа – взаємодія з бізнесом та громадськістю в ефективному форматі
10:57 - 359 млн грн туристичного збору надійшло до бюджетів громад у 2025 році
10:55 - Пальне для транспорту і генераторів: що важливо знати про облік
10:55 - У Чернівцях замовили сіль для посипання доріг дорожче від облавтодору та решти України
10:30 - Кінець епопеї з TikTok: китайський додаток виконав вимоги США
10:09 - Українці купили понад 81 тисячу нових авто у 2025 році: які моделі обирав бізнес та населення
09:54 - Через московитський обстріл працівники двох шахт у Кривому Розі були заблоковані під землею
09:04 - На Дніпропетровщині та Одещині застосували екстрені відключення світла
08:54 - У Києві не опалюється 1940 багатоповерхівок: Кличко сказав, скільки будинків під'єднали за ніч
08:30 - Ринок торгових центрів під час війни – втрати та відновлення


Більше новин