МКІП: Стартує освітньо-тренінгова програма проекту «Мистецька освіта без обмежень»

05.03.2021 11:12 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Міністерство культури та інформаційної політики України спільно з Державним агентством України з питань мистецтв та мистецької освіти у співпраці з Всеукраїнським громадським об’єднанням «Національна асамблея людей з інвалідністю України» та Державним науково-методичним центром змісту культурно-мистецької освіти оголошує про відкриття конкурсного відбору учасників ІІ етапу пілотного проекту з реалізації Концепції інклюзивної мистецької освіти. У межах реалізації першого етапу проекту у 2020 році були проведені чотири модулі для 17 мистецьких шкіл з 12 областей України, під час яких заклади мистецької освіти отримали покрокову інформаційну підтримку щодо того, як забезпечити фізичну доступність закладу, а також щодо організації освітнього процесу для дітей з особливими освітніми потребами. Метою ІІ етапу пілотного проекту «Мистецька освіта без обмежень» є розширення доступу до мистецької освіти через впровадження інклюзивного навчання в мистецьких школах та фахових мистецьких коледжах, допомога у створенні освітнього простору, дружнього для усіх, а також виявлення конкретних перешкод для інклюзивного навчання мистецтву та напрацювання рекомендацій для усунення таких перешкод.
Завдяки пілотному проекту учасники підвищать свій рівень знань та практичних навичок для організації інклюзивного навчання у фаховому мистецькому коледжі, стануть експертами з фізичної доступності приміщень і навіть зможуть під керівництвом експертів самостійно провести аудит доступності.

Додати коментар

Користувач:
email:





Bull market runs wild,
Optimism reigns supreme,
Bear market comes next.

- Fin.Org.UA

Новини

12:16 - Компенсація від авіакомпанії, перевізника чи сервісу бронювання: чи потрібно платити податки?
12:15 - Надходження до місцевих бюджетів від збору за місця для паркування зросли на 14,1 %
12:02 - московія вдарила КАБом по Херсонській ТЕЦ: станція серйозно пошкоджена
11:35 - На Харківщині московитський БпЛА ударив по газовиках, є поранений
11:18 - Експорт сирої нафти московія у Чорному морі скоротився втричі – Моніторингова група
10:55 - Російські удари спричинили нові знеструмлення у п'яти областях
10:20 - Нафта різко відреагувала на перемовини Іран та Оману з відкриття Ормузу
10:10 - Укрзалізниця замовила десять вагонів на мільярд гривень
10:02 - Дивіденди: що це таке і як акціонери отримують частину прибутку компанії
09:40 - Іран і Оман готують коридор через Ормуз: біля протоки атакували танкер
09:05 - Дрони атакували НПЗ в російському Кстово: спалахнула пожежа
08:30 - Як бізнесу вижити в умовах браку людей
06:00 - Атаки на продуктові склади. Як вони вже вдарили по гаманцях киян
00:00 - Новини від Міністерства енергетики України
21:26 - Інтерв’ю Андрія Пишного виданню "The Page" про розвиток української нумізматики під час повномасштабної війни
20:00 - Новини 25 серпня: перепризначення у "Сенс банку", знищенний ТРЦ "Караван"
19:46 - Денис Шмигаль з нагоди 35-ї річниці Незалежності України вручив нагороди фахівцям НЕК «Укренерго»
19:40 - Китай пригрозив США відповіддю за санкції: він купує 90% нафти Ірану
19:15 - Трамп заявив про розмінування Ормузу і пригрозив знищити усіх, хто його знову замінує
18:45 - московія не може вивезти нафту, яку від ударів перестали переробляти її НПЗ
18:15 - Сенс банк відсторонив директорку фінмоніторингу після вимоги НБУ
18:00 - Оновлено план виїзних перевірок з питань фінансового моніторингу, дотримання вимог валютного та санкційного законодавства на 2026 рік
17:55 - У шістьох росіян хочуть конфіскувати 7 гектарів землі в Україні
17:40 - Economy Explained: NBU’s Forecast (July 2026)
17:40 - Просто про економіку: що прогнозує НБУ (липень 2026 року)
17:36 - Засідання Комісії
17:20 - Екстоп Райффайзену допомагатиме готувати Сенс банк до приватизації
16:55 - Нацбанк показав курс валют на 26 серпня
16:30 - Ласкаво просимо додому – 2, або Помилка резидента
16:25 - САП просить взяти голову Сенс банку під варту із заставою 150 мільйонів


Більше новин