Резонансне виявлення підпільного виробництва лікеро-горілчаних виробів та припинення діяльності Інтернет-сайтів

04.03.2021 21:54 | Державна фіскальна служба України

Як повідомлялося раніше співробітники ДФС у м. Києві припинили діяльність 44 вебресурсів, через які здійснювалась реалізація алкогольного фальсифікату.
В рамках продовження цього ж розслідування, в ході операції «Спирт», податкова міліція ГУ ДФС у м. Києві під процесуальним керівництвом Київської міської прокуратури, та за участі співробітників ГУ ДФС у Тернопільській області викрили групу громадян України, які організували схему з виготовлення, зберігання та збуту незаконно виготовлених з недоброякісної сировини алкогольних напоїв, що становлять загрозу для життя і здоров’я людей.
Складські та гаражні приміщення, за встановленими адресами на території м. Києва, Київської та Тернопільської областей, використовувалися для виготовлення фальсифікату. Шляхом змішування етилового спирту з водою та додаванням концентрату харчових добавок, за допомогою спеціального обладнання, правопорушники отримували спиртовмісну суміш сумнівної якості, з якої виготовлялися «псевдоалкогольні» вироби.
В цих же приміщеннях відбувалося зберігання та відвантаження незаконно виготовленої алкогольної продукції. Далі підроблена продукція під виглядом відомих марок алкогольних напоїв реалізовувалась через мережу Інтернет на території міста Києва та України в цілому, а також відправлялася через відомі поштові сервіси кур’єрської доставки.
За результатами проведених санкціонованих обшуків припинено діяльність підпільного виробництва з незаконного виготовлення підакцизних товарів (ЛГВ) в якому було виявлено близько 8 000 літрів спирту, алкогольних напоїв маркованих марками акцизного податку з явними ознаками підробки у кількості понад 2 500 пляшок, алкогольні напої у тарі типу «Bag-in-Box» відомих світових марок у кількості 1 400 тетрапаків, марки акцизного податку з явними ознаками підробки для маркування лікеро-горілчаних напоїв вітчизняного виробництва - у кількості понад 1 000 штук та обладнання для масового виробництва (насоси, водні пістолети для розливу горілчаної продукції, залізна бочка з засобами для розливу, пластикова бочка об’ємом 2 000 літрів в якій здійснювалось виготовлення сурогату).
Загальна орієнтовна вартість виявлених підакцизних товарів становить близько 2,5 млн грн.
9 інтернет-сайтів за допомогою яких здійснювалась реалізація даної алкогольної продукції на території міста Києва та України в цілому, на підставі ухвал одного з районних судів м. Києва - заблоковані.
“Наразі, ми маємо одні з перших, вагомих досягнень. З початку операції встановлено 118 інтернет-ресурсів, на яких здійснювалась незаконна реалізація лікеро-горілчаної продукції. В ході проведення подальших заходів діяльність 74 з них припинено. В судах розглядаються 12 клопотань про заборону доступу до майже 100 сайтів та закритих груп в соціальних мережах.
Окрім офіційного припинення діяльності вебресурсів, Службою були виявлені незаконні виробництва лікеро-горілчаної продукції. Припинена діяльність 12 тіньових підприємств виготовлення контрафактного алкоголю. Вилучено 162 тонни спирту та 117 тонн лікеро-горілчаної продукції.
Робота з протидії незаконному виробництву алкогольної продукції триває!” - зазначив Голова ДФС Вадим Мельник.

Додати коментар

Користувач:
email:





The markets are wild,
Investors rush to take flight,
Uncertainty reigns.

- Fin.Org.UA

Новини

00:00 - Новини від Міністерства енергетики України
21:00 - Новини 28 квітня: ОАЕ виходять з ОПЕК, суд прийняв рішення щодо Юри Єнакіївського
20:50 - Китай готується знову вивести на ринок авіапальне, бензин і дизель
20:24 - УЗ запустила новий поїзд: в компанії розповіли, як він пов'язаний з Японією
20:20 - Німеччина шукає нафту через Польщу після втрати казахстанських поставок через московія
19:55 - Європа втратила імпорт авіапального з Близького Сходу
19:41 - Японія інвестуватиме в українську компанію для розробки дронів-перехоплювачів
19:10 - Київська електричка на два місяці змінює рух
18:57 - Україна відстежує судна з викраденим Росією українським зерном – МЗС
18:35 - Ормуз можуть відкрити, не прибираючи всі міни – Міненерго США
18:30 - Тарас Висоцький: Україна та Данія переходять до спільних проєктів в агросекторі
18:30 - 29 квітня в Україні відключення світла не прогнозуються
18:06 - У Києві ворожий дрон пошкодив житловий комплекс, який добудовують
17:50 - Нацбанк показав курс долара та євро на середу 29 квітня
17:40 - Через війну та енергетичну кризу в Україні зменшується виробництво молока
17:30 - єОселя: щотижнева статистика
17:21 - ВАКС конфіскував активи екснардепа Царьова
17:18 - У Системі BankID НБУ відновлюються тарифи на послуги, що надаються Національним банком її учасникам
17:15 - Нафта, золото та добрива: Світовий Банк оприлюднив прогноз цін у 2026 році
16:52 - Акції Spotify обвалилися: яка причина
16:45 - ЄІБ цьогоріч може збільшити фінансування відновлення України на 230 мільйонів євро – Кулеба
16:38 - Henkel і фонд savED відкрили перший підземний освітній простір на Харківщині
16:36 - Казахстан змінив маршрути після блокування московія постачання нафти "Дружбою"
16:30 - Як бізнесу вийти на енергоринок
16:24 - Засідання Комісії
16:14 - Муніципальні облігації відкривають нові можливості для громад — підсумки зустрічі НКЦПФР та KNF
16:10 - Цифровізація та підтримка МСП – Україна і Румунія посилюють міжурядову співпрацю
16:10 - Правоохоронці затримали шахраїв, які ошукували військових
16:00 - Курси валют, встановлені НБУ на 29.04.2026
15:57 - Україна запросила компанії США відновлювати газову інфраструктуру


Більше новин