Сумський прикордонний загін отримав міжнародну технічну допомогу від Державного департаменту США

04.03.2021 16:18 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Державна прикордонна служба України продовжує активно розвивати міжнародну співпрацю, зокрема у питаннях залучення міжнародної технічної допомоги. Сьогодні Сумський прикордонний загін отримав міжнародну технічну допомогу в рамках Програми з питань експортного контролю та безпеки кордонів (EXBS) Державного департаменту США. Програма EXBS продовжує реалізацію пілотного Проекту зі зменшення ризиків на українсько-російській ділянці кордону, який було започатковано у відділенні інспекторів прикордонної служби «Славгород» ще у 2018 та згодом розширено на весь відділ прикордонної служби «Краснопілля» Сумського прикордонного загону. Представники Програми ЕXBS передали комп’ютерне та мультимедійне обладнання для продовження зазначених ініціатив. Як зазначила координатор Програми EXBS Альона Куцар – міжнародна співпраця є дуже важливою, оскільки лише добре скоординоване співробітництво дозволяє ефективно протистояти викликам і загрозам на державному кордоні. Начальник Сумського прикордонного загону полковник Микола Романчук, дякуючи міжнародним партнерам за співпрацю, зауважив, що Державна прикордонна служба, як складова сектору безпеки й оборони України, продовжує розвиватись та адекватно реагувати на існуючі виклики й загрози. «Охорона державного кордону, організація пропуску через державний кордон осіб, транспортних засобів і вантажів, протидія транскордонній злочинності – одні із найважливіших напрямів розвитку прикордонного відомства.
І співпраця у цьому напрямі тільки сприятиме подальшому підвищенню рівня прикордонної безпеки», – зазначив Микола Романчук.

Додати коментар

Користувач:
email:





Золото, акції та бонди,
Кожен шукає свій шлях,
Кожен знає - треба знайти,
То що додась фінансовий ринок.

- Fin.Org.UA

Новини

17:25 - Держагентство відновлення програло апеляцію щодо сплати Onur мільярда гривень
17:10 - Ціни на АЗС продовжують йти вгору
16:40 - "Акордбанк" оголосив про партнерство з футбольним клубом "Полісся"
16:30 - Найспекотніший червень в історії Європи знищив врожай на 2 мільярди євро
16:30 - Укрзалізниця замовила 92 пасажирські вагони: хто їх будуватиме
16:30 - Не лише НАБУ і ВАКС: які зобов’язання має виконати Україна
16:20 - На Закарпатті викрили гаражне виготовлення фальшивих документів
15:55 - "Нова пошта" попереджає про шахрайську схему: як уберегтися
15:45 - П’ятдесят енергетиків отримають від уряду по двісті тисяч гривень премії
15:34 - Законодавчі зміни, корпоративні рішення та робота професійних учасників: що розглянула Комісія на засіданні
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 23.07.2026
15:28 - Застосовано заходи впливу до п’яти фінансових компаній
15:13 - ВІДДІЛ КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ УПРАВЛІННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ВЗАЄМОДІЇ ГУ ДПС У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ (ТЕРИТОРІЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ - МІСТО ДНІПРО) ІНФОРМУЄ!
15:12 - Міненерго розповіло про перші довгострокові аукціони з продажу електроенергії
14:50 - Уряд може почати підвищувати тарифи на газ та електроенергію з 2027 року – МВФ
14:33 - Російські балістичні ракети знищили основний склад WINETIME: наслідки атаки
14:29 - Через московитський удар горіли посіви на Житомирщині
14:20 - Пролетарі всіх країн, заміняйтеся! ШІ поглиблює структурне безробіття в Україні
14:06 - Німеччина планує придбати частки в оборонних стартапах у межах переозброєння
13:53 - Комісія спрощує правила для бізнесу та посилює захист інвесторів: 40 рішень за другий квартал
13:47 - Перші довгострокові аукціони з продажу електроенергії завершилися повною реалізацією запропонованих обсягів
13:44 - Що є об’єктом та базою оподаткування екологічним податком?
13:43 - Строк придатності алкогольних напоїв та тютюнових виробів закінчився: дії суб’єкта господарювання
13:42 - За якою формою та за яким ідентифікатором форми в електронному вигляді ФОП подає податкову декларацію платника єдиного податку четвертої групи?
13:42 - Maersk призупиняє роботу у Чорноморському порту через посилення ударів московія
13:41 - Плата за землю: чи може платник в одній податковій декларації з плати за землю одночасно визначити податкові зобов’язання щодо земельного податку та орендної плати?
13:40 - У скриньці РРО не вистачає готівкових коштів: як оформити повернення готівки за товар фізичній особі?
13:38 - До яких видів економічної діяльності (КВЕД) відносяться промислові підприємства?
13:37 - Податок на прибуток: визначення балансової вартості необоротного активу у разі переведення його з невиробничого до виробничого
13:35 - Цифрові можливості для громадян України: РНОКПП через «е-Консул» та Е-картка платника


Більше новин