Олександр Банчук: Профільний парламентський комітет підтримав законопроект про адмінпроцедуру для голосування в цілому

03.03.2021 19:18 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Комітет Верховної Ради з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування підтримав рішення про впровадження єдиних, прозорих та зрозумілих правил взаємодії між державою – проект Закону «Про адміністративну процедуру» та рекомендував його до прийняття у другому читанні. «До прийняття цього законопроекту Україна йде вже 20 років.
Він є одним із найбільш очікуваних від України з боку ЄС.
Але його також очікує і українське суспільство, адже його прийняття вперше дозволить на законодавчому рівні врегулювати всю сукупність багатоманітних відносин між чиновниками та громадянами і бізнесом», – зазначив заступник Міністра юстиції Олександр Банчук. Законопроектом про адмінпроцедуру передбачається: · зобов’язання адміністративних органів обґрунтовувати свої рішення; · наділення учасників адміністративних правовідносин суттєвими процедурними правами (право особи бути вислуханою до прийняття будь-якого індивідуального рішення, що може на неї негативно вплинути, та надати необхідні докази; право кожної особи на доступ до матеріалів справи, які її стосуються), що сприятиме реалізації громадянами конституційного права на звернення; · встановлення вимог до форми та змісту адміністративних актів та правил набрання ними чинності; · визначення процедури оскарження адміністративних актів у позасудовому порядку. «Це по суті своєрідна інструкція: для органів влади – у який спосіб вони можуть взаємодіяти з громадянами, з юридичними особами, а для громадян – щодо чіткого викладення процедури оскарження рішень, дій або бездіяльності органів влади», – додав заступник очільника Мін’юсту.

Додати коментар

Користувач:
email:





Investing for growth,
Buy and hold, long-term vision,
Patience brings rewards.

- Fin.Org.UA

Новини

10:10 - Війна з Іраном повертає танкери на головний маршрут 19 століття
10:05 - На Хмельниччині планують збудувати вітроелектростанцію: стартували обговорення
09:35 - Нафта відреагувала на те, як війна з Іраном зайшла в глухий кут
09:15 - Ворог атакував порти України
09:00 - Аграрії очікують зростання цін на продукцію: у якому секторі найбільше
08:30 - Антикорупційна стратегія "не помітила" АРМА
08:00 - "Добре або ніяк". Історія ветеранського бізнесу на грумінгу
07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 01.05.2026
00:00 - Новини від Міністерства енергетики України
21:00 - Новини 30 квітня: погіршення інфляційного прогнозу, АМКУ розповів про ринок пального
20:50 - Новий Цивільний кодекс може сховати з пошуку дані про корупцію – YouControl
20:28 - У Сакартвело відкрили ринок для українського м'яса
20:20 - Удари України обвалили нафтопереробку московія до мінімуму з 2009 року
19:58 - ВАКС зменшив заставу екскерівнику "Нафтогазу"
19:40 - Іран пригрозив США "болючими ударами", поки Трамп готує нову атаку
19:06 - АМКУ звернувся до мобільних операторів щодо обмежень швидкості в "безлімітному" інтернеті
19:02 - Ексголова НБУ: "Фраза "виклич Пишного" – це інституційний діагноз"
18:55 - Буткевич відреагував на згадку у "плівках Міндіча" про заставу за Чернишова
18:30 - Тристоронні проєкти в гуманітарному розмінуванні: Україна пропонує партнерам нові формати співпраці
18:24 - На Прикарпатті викрили посадовицю банку: привласнила гроші з карток клієнтів
18:23 - Бізнес родини екснардепа Новинського у Криму підтримує армію московія – "Схеми"
17:55 - Нацбанк показав курс долара та євро у перший день травня
17:39 - Уряд виділить 3 мільярди на закупівлю модульних котелень
17:37 - Звіт про періодичне відстеження результативності постанови Кабінету Міністрів України від 12 лютого 2020 року № 125 «Про затвердження Порядку справляння плати за спеціальне використання водних біоресурсів і розмірів плати за їх використання»
17:35 - Звіт про періодичне відстеження результативності постанови Кабінету Міністрів України від 12 лютого 2020 року № 93 «Про внесення зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 28 липня 2004 року № 963»
17:30 - Кліматична політика і біорізноманіття: Україна та Німеччина проводять переговори в Берліні
17:30 - Як організувати івент з обмеженим бюджетом і максимальною віддачею
17:27 - Іран хоче запровадити у Ормузькій протоці новий режим зборів – ЗМІ
17:05 - В Україні заблокували 100 тисяч спам-номерів: як поскаржитись на надокучливі дзвінки
17:00 - Нові можливості для ринків капіталу України: НКЦПФР та Euronext узгодили пріоритети


Більше новин