Держекоінспекція випустила на волю щигликів, конфіскованих у браконьєрів

03.03.2021 19:18 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Працівники Держекоінспекції випустили у природне середовище понад сотню рідкісних щигликів, які раніше були вилучені у браконьєрів.
Ціна цих птахів на чорному ринку становить близько 100 доларів за особину.
Про це повідомив голова Державної екологічної інспекції Андрій Мальований. «Щойно працівники ДЕІ випустили у природне середовище понад сотню рідкісних птахів.
Символічно, що це сталося у Всесвітній день дикої природи. На жаль, не для всіх пташок тимчасовий полон минув безслідно.
Через недбале поводження браконьєрів частина птахів загинула, ще декілька особин постраждали.
Ті птахи, які потребують догляду та лікування, передані орнітологам», - зазначив Андрій Мальований. Посадовець нагадав, що вранці інспектори виявили незаконне перевезення близько півтори сотні щигликів.
Птахи були вилучені, а браконьєри притягнуті до адміністративної відповідальності за частиною 2 статті 88-1 КУпАП. «Щиглики користуються дуже високим попитом у країнах Близького Сходу.
Одна особина може коштувати близько 100 доларів США.
Натомість штраф, який зобов’язані сплатити браконьєри, що виловлювали рідкісних пташок, згідно з КУпАП становить всього 850 гривень.
Очевидно, що таке покарання не прирівняти до вигоди, яку отримують порушники», - підкреслив Андрій Мальований. Голова ДЕІ закликав народних депутатів активізувати роботу щодо посилення відповідальності для браконьєрів.

Додати коментар

Користувач:
email:





Новий день на ринку,
Інвестиції квапляться,
Золоті перспективи.

- Fin.Org.UA

Новини

11:05 - ВІДДІЛ КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ УПРАВЛІННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ВЗАЄМОДІЇ ГУ ДПС У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ (ТЕРИТОРІЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ - МІСТО ДНІПРО) ІНФОРМУЄ!
09:05 - У столиці московія заявили про атаку безпілотників, на заводі під Москвою – пожежа
08:30 - Парадокси права на зброю
07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 28.07.2026
06:00 - Податок спотикання. Євросоюз просить ветувати закон, ухвалення якого вимагав
00:00 - Новини від Міністерства енергетики України
20:00 - Новини 27 липня: московія вдарила по суднах та АЗС, викрили схему з колишнім держсекретарем МЗС
19:55 - Рух через важливу логістичну артерію впав до мінімуму за місяці після атак хуситів
19:40 - Дрон пошкодив цивільне судно в порту в Миколаївській області
19:20 - Трамп дав переговорам шанс – і нафта втратила 8% за день
18:55 - Український експорт частково перенаправили альтернативними шляхами
18:35 - Хусити заявили про удар – супутник побачив пожежу на великому НПЗ Саудівської Аравії
18:12 - До фінансової компанії застосовано захід впливу
18:08 - На Алтаї заборонили заправляти машини частіше, ніж раз на 24 години
17:50 - Казахстан відновив завантаження нафти через Росію після тижневої зупинки
17:25 - Мільйонні розкрадання пожертв на підтримку України: викрито злочинну групу
17:08 - Анатолій Куцевол обговорив із представниками Посольства Швейцарії реалізацію спільних енергетичних проєктів
17:00 - Тепловики просять спростити підключення модульних котелень до мереж
16:45 - Нацбанк показав курс долара та євро на 28 липня
16:30 - Стратегія компанії формує бюджет, а не навпаки
16:15 - ВАКС стягнув у дохід держави гроші від продажу авто експосадовця Мін'юсту
16:10 - Артем Некрасов на Конференції з енергетичного права розповів про головні пріоритети Міненерго напередодні осіннь-зимового періоду
15:43 - Держава заборгувала банкам майже 9 мільярдів за кредитами "5-7-9%"
15:40 - Влада Харкова планує зберегти безкоштовний проїзд у місті навіть після війни
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 28.07.2026
15:23 - Нові правила роботи та відпочинку водіїв набули чинності – Мінвідновлення
15:05 - Буковина отримала від Швеції майже 85 тонн обладнання для захисту енергетичної інфраструктури
14:55 - ДПС розвиває аналітичні дашборди як сучасний інструмент data-driven управління та підвищення прозорості роботи служби
14:52 - НБУ хоче змінити порядок відкриття та закриття рахунків
14:40 - До уваги платників рентної плати за спеціальне використання води!


Більше новин