Ярмарки професій, майстер-класи та екскурсії — заклади профосвіти надали графіки профорієнтаційних заходів

03.03.2021 17:12 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Заклади професійно-технічної освіти готуються проводити для вступників різні профорієнтаційні заходи.
Серед них — екскурсії, майстер-класи та конкурси.
У школах також проводитимуть ярмарки професій та лекції про переваги профтехосвіти.
Графіки таких заходів опубліковані сьогодні, 3 березня 2021 року, на сайті МОН у розділі «Вступ 2021: Профосвіта». «У травні розпочнеться активний етап вступної кампанії до профтехів.
Ми раді бачити, що заклади вже зараз готуються до її проведення.
Вони не тільки організовують Дні відкритих дверей, але й формують програму інших заходів для того, щоб зацікавити випускників шкіл.
Наприклад, проводять квести, виставки, тижні професій.
Також вони займаються комунікаційною діяльністю.
Зокрема, розміщують інформаційні матеріали в школах, створюють рекламні кампанії в соціальних мережах, таких як Tik-Tok та Instagram, і навіть виступають на радіо та телебаченні.
Крім цього, адміністрації не злякалися дистанційного режиму, вони сміливо перейшли в онлайн-формат: зробили онлайн-екскурсії до закладів, віртуальні 3D-тури майстернями», – розповів заступник Міністра освіти і науки Ігор Гарбарук. Графіки заходів містять усю необхідну інформацію: назву, дату та місце проведення, контактні дані особи від закладу.
Кожен профтех самостійно визначив, які активності він буде проводити. Перелік профорієнтаційних заходів у регіонах: Вінницька область; Волинська область; Дніпропетровська область; Донецька область; Житомирська область; Закарпатська область; Запорізька область; Івано-Франківська область; Київська область; Кіровоградська область; Луганська область; Львівська область; Миколаївська область; Одеська область; Полтавська область; Рівненська область; Сумська область; Тернопільська область; Харківська область; Хмельницька область; Херсонська область; Черкаська область; Чернівецька область; Чернігівська область; м.
Київ. «Для учнів такі заходи – чудова можливість ознайомитися з профосвітою в нових форматах, зрозуміти, що вона сучасна і готова відповідати їх потребам», – підсумував Ігор Гарбарук. Нагадаємо, що для закладів професійної освіти на сайті МОН оприлюднено лист-роз’яснення про те, як організувати навчання в період адаптивного карантину.

Додати коментар

Користувач:
email:





Greece, Spain, and more
Debt crises are still alive
Can Europe revive?

- Fin.Org.UA

Новини

21:00 - Новини 22 квітня: через "Дружбу" відновили транзит нафти, подружжя Порошенків поділило майно
20:45 - В "Укренерго" розповіли, чи будуть відключення світла 23 квітня
20:35 - Один з найбільших виробників хрону та гірчиці в Україні відкрив цех сидру за держгрант
20:20 - Фондовий ринок відреагував на продовження перемир'я США з Іраном
19:59 - Крафтова броварня на Закарпатті встановила сонячну електростанцію
19:30 - Боротьба з енергокризою: вітроенергетики знайшли "ложку дьогтю" у рекомендаціях Єврокомісії
19:25 - Хтось знову вгадав? Перед заявою Трампа проти нафти поставили $430 мільйонів
19:04 - Польський інвестор PINbank не запускатиме кредитування: на чому зосередиться
18:38 - Не задекларовані 14 мільйонів гривень: судитимуть ужгородського депутата
18:24 - В Україні назвали найпопулярніші громадські роботи
18:20 - Іран заявив про захоплення двох суден біля Ормузу
18:15 - Повідомлення про оприлюднення проєкту розпорядження Кабінету Міністрів України "Про схвалення Стратегії збереження біологічного різноманіття України на період до 2035 року та затвердження операційного плану заходів з її реалізації у 2026-2028 роках"
18:10 - Проєкт розпорядження Кабінету Міністрів України "Про схвалення Стратегії збереження біологічного різноманіття України на період до 2035 року та затвердження операційного плану заходів з її реалізації у 2026-2028 роках"
17:56 - Україна отримає ще 600 мільйонів євро на відновлення
17:50 - Нацбанк показав курс долара та євро на четвер 23 квітня
17:39 - Оренда будинків в Україні: у прифронтовому місті за рік ціни зросли на 87%
17:30 - Європейська комісія та Група ЄІБ оголосили про новий фінансовий пакет обсягом понад 600 млн євро на підтримку відновлення України
17:25 - Найбільш затребуваними на IT-ринку стають ШI-інженери – дослідження
17:10 - На Буковині посадовця лісгоспу підозрюють в організації незаконної рубки дерев в заповіднику
16:59 - Свириденко розповіла, як уряд у співпраці з Кличком готують Київ до зими
16:56 - Зустріч Лесі Карнаух з представниками аналітичних центрів: акцент на якісних даних, аналітиці та сервісах
16:37 - Обидві компанії «Хенкель» в Україні відтепер офіційно у Клубі Білого Бізнесу
16:30 - Як бізнесу системно потрапляти в новини
16:28 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ЛМКП «Львівтеплоенерго» (Львівська обл., Львівський р-н, м. Львів)
16:27 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ «АРКОНА ГАЗ-ЕНЕРГІЯ» (Полтавська область, Миргородський район, Заводська міська територіальна громада, за межами населених пунктів с. Шевченки)
16:26 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди КП «МО ЛМТГ» (Волинська обл., м. Луцьк, вул. Гулака-Артемовського, буд. 18.)
16:25 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ “АЙС ЛОГІСТИК ГРУП” (Київська обл., Броварський р-н, Великодимерська т. г., селище Велика Димерка, вул. Броварська, 152)
16:24 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ «СІЛЬПО-ФУД» (Рівненська обл., м. Рівне, вул. Київська, 69)
16:24 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ «СОФТ ЕНЕРДЖІ» (Полтавська обл., м. Кременчук, вул. Лікаря Парнети, буд. 16)
16:23 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди АТ «ДТЕК ЗАХІДЕНЕРГО» (Львівська обл., Шептицький (Червоноградський) р-н, селище Добротвір, вул. Промислова, 12)


Більше новин