Затверджено план заходів на 2021-2022 роки щодо реалізації першого етапу Стратегії розвитку фізичної культури і спорту

03.03.2021 15:06 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Сьогодні Кабінет Міністрів України затвердив План заходів на 2021-2022 роки щодо реалізації першого етапу Стратегії розвитку фізичної культури і спорту на період до 2028 року.
Про це повідомив Міністр молоді та спорту Вадим Гутцайт. «Ми розпочинаємо реалізацію нашої вже затвердженої Стратегії.
У наших планах збільшити кількість людей, які займаються не тільки професійним спортом, а й масовим.
Адже ми розуміємо, що рухова активність – це, в першу чергу, міцне здоров’я», - зазначив Міністр. Зокрема планується наступне: 1.
Створення онлайн-платформи для забезпечення взаємодії, проведення засідань та зустрічей, обміну ідеями і технологіями між представниками держави, бізнесу і науковцями з метою підвищення рівня залученості населення до оздоровчої рухової активності. 2.
Задля більшої популяризації фізичної активності планується розміщення соціальної реклами на телебаченні, сторінках соціальних мереж із залученням провідних спортсменів як хедлайнерів здорового способу життя. 3.
Розроблення комплексу показників і механізму моніторингу щодо рівня залученості населення до занять фізичною культурою і спортом. 4.
Сприяння створенню фонду розвитку спорту та рухової активності для поліпшення матеріально-технічної бази, популяризації оздоровчої рухової активності, наповнення якого здійснюватиметься за рахунок коштів юридичних і фізичних осіб та інших джерел. 5.
Запровадження пілотного проекту «Гроші ходять за послугою» у системі масового спорту та оздоровчого фітнесу. 6.
Проведення загальнодоступних спортивних заходів для активного сімейного відпочинку в місцях масового відпочинку. 7.
Облаштування безпечних маршрутів для пішохідного, велосипедного, водного туризму за участю органів місцевого самоврядування та суб’єктів господарювання. 8.
Забезпечення медико-педагогічного контролю за фізичним виховання дітей у закладах дошкільної та загальної середньої освіти. 9.
Впровадження рекомендацій лікарями, зокрема сімейними, щодо призначення ними рухової активності як дієвого засобу зниження ризику захворювань. 10.
Підвищення якості спортивної медицини. 11.
Підвищення рівня автономії спортивних федерацій. 12.
Імплементація міжнародних стандартів у сфері боротьби з допінгом у спорті та запровадження постійного моніторингу. Ознайомитися з повним текстом Стратегії можливо за посиланням.

Додати коментар

Користувач:
email:





Traders in the pit
Numbers flash upon the screens
Capital market.

- Fin.Org.UA

Новини

17:25 - Унікальну срібну пам’ятну монету створено до 35-річчя незалежності України
17:13 - Іран погрожує 46 суднам у Ормузі штрафами та конфіскаією
16:45 - Уряд московія зможе безстроково забирати в бізнесу "погано захищені від БПЛА" склади
16:30 - Нацбанк показав курс валют на 25 серпня
16:16 - Юрособа – платник ЄП третьої групи реорганізується шляхом приєднання: коли подавати останню податкову декларацію платника єдиного податку?
16:16 - московіяни піднімають ціни на житло у Сакартвело та Вірменії через побоювання мобілізації
16:15 - Що є об’єктом та базою оподаткування екологічним податком?
16:13 - Рентна плата: платники Дніпропетровщини сплатили до місцевих бюджетів понад 1,1 млрд гривень
16:11 - Порядок оподаткування ПДФО іноземних доходів
16:10 - Податкова знижка у вигляді суми витрат платника ПДФО на оплату допоміжних репродуктивних технологій: алгоритм розрахунку
16:08 - Податкова декларація з транспортного податку: який код за КАТОТТГ зазначається у рядку 8 заголовної частини?
16:07 - Плата за землю: надходження від юридичних осіб до місцевих бюджетів Дніпропетровщини перевищили 4,6 млрд гривень
16:05 - Надходження з ПДФО зросли на 18,7 %
16:03 - Коли вважається врученим ППР?
16:00 - Заробітна плата виплачується систематично: порядок заповнення граф 3а та 3 додатка 4ДФ до Розрахунку ЮО або додатка ФІЗ-4ДФ до Розрахунку ФОП/НПД
16:00 - Курси валют, встановлені НБУ на 25.08.2026
15:53 - До уваги податкових агентів!
15:48 - Звільнення від оподаткування податком на прибуток підприємств резидента Дефенс Сіті: за якою формою подається заява до контролюючого органу?
15:46 - «Гарячі лінії» податкової служби – це оперативні консультації, роз’яснення законодавства, допомога у користуванні електронними сервісами
15:45 - Найстаріше підприємство України повторно виставили на приватизацію
15:44 - Заповнення полів у реквізитах «Призначення платежу» та «Отримувач» платіжної інструкції на сплату податків та зборів на бюджетні рахунки
15:42 - Яким чином заповнюється рядок «033» Розрахунку ЮО, якщо у ньому подається інформація по декількох підрозділах неуповноважених нараховувати, утримувати і сплачувати (перераховувати) ПДФО до бюджету?
15:39 - Дніпропетровщина: послуги від податкової служби – доступно і комфортно
15:38 - Що таке кваліфікований електронний підпис та навіщо він потрібен?
15:36 - Податковий борг: результати роботи податківців Дніпропетровщини
15:35 - Застосування РРО: які документи потрібно формувати щодня та скільки зберігати
15:34 - За користування надрами платники Дніпропетровщини спрямували до загального фонду держбюджету на 27,8 відс. більше рентної плати ніж торік
15:34 - Податкова знижка у вигляді суми витрат платника ПДФО на оплату допоміжних репродуктивних технологій: алгоритм розрахунку
15:33 - За видобування залізних руд місцеві бюджети Дніпропетровщини отримали від платників понад 935,7 млн гривень
15:32 - З початку року до місцевих бюджетів Дніпропетровщини від ФОПів – платників єдиного податку надійшло понад 3,5 млрд гривень


Більше новин