Питання гуманітарного розмінування та мінної безпеки обговорили в районі ООС представники Міноборони та посли іноземних держав

03.03.2021 10:54 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Заступник Міністра оборони України Ігор Старобінський, глави дипломатичних установ Королівства Норвегії, Королівства Швеції, Словацької Республіки, Республіки Хорватія, Республіки Албанія та посол, координатор ОБСЄ здійснили робочу поїздку до району проведення ООС на території Донецької та Луганської областей. Головна мета візиту європейських дипломатів у район проведення операції Об’єднаних сил – підтримка України у виконанні заходів гуманітарного розмінування та мінної безпеки. Під час візиту посли ознайомилися із роботою одного з підрозділів Державної спеціальної служби транспорту України зі складу ООС, який здійснює розмінування інфраструктури та місцевості на території Донецької та Луганської областей. «Міни не питають національності, віку чи соціального статусу.
Вони несуть смерть однаково військовим і цивільним, які опинилися в районі бойових дій.
Сьомий рік ця тема для України надзвичайно актуальна, оскільки терени окремих районів Донецької і Луганської областей – одні з найбільш забруднених мінами та боєприпасами в світі.
Кожен знищений вибухонебезпечний предмет – це чиєсь врятоване життя», – зазначив Ігор Старобінський. Також заступник Міністра оборони подякував іноземним дипломатам за підтримку нашої країни у сфері гуманітарного розмінування та поінформував, що саме завдяки друзям України вдалося імплементувати у вітчизняне законодавство таке поняття як «гуманітарне розмінування».
Ігор Старобінський наголосив, що Україна розвиває національні спроможності з протимінної діяльності та заручається підтримкою партнерів, щоб звільнити українську землю від мін та вибухонебезпечних залишків війни.

Додати коментар

Користувач:
email:





Золото у тренді,
Для купівлі не потрібно
Золотого стану.

- Fin.Org.UA

Новини

12:06 - Трансформація ДПС: міжнародна підтримка та нова архітектура бізнес-процесів
11:38 - 76% значимих фінкомпаній завершили рік з прибутком понад сто мільйонів гривень – дослідження
11:15 - По всій Україні зріс попит на оренду житла: що з цінами
10:50 - Близький Схід скоротив світові поставки нафти ще на 6% через перекриття Ормузу
10:25 - П'ять областей частково залишаються без світла через ворожі обстріли
10:15 - Брифінг першого заступника Міністра енергетики України Артема Некрасова щодо оперативної ситуації в енергосистемі станом на 10 березня
09:52 - У Німеччині побудують 30-мегаватний "суверенний" центр обробки ШІ даних
09:30 - Попит на електромобілі продовжує падати: найпопулярніші нові та вживані моделі
09:00 - Трамп заявив про зняття "деяких нафтових санкцій", щоб знизити світові ціни
08:30 - Чесна розмова про ціни на пальне
08:00 - московія посилює удари по логістиці: що відбувається з портами та залізницею
23:00 - Новини від Міністерства енергетики України
21:00 - Новини 9 березня: нафта і газ б’ють рекорди
20:38 - Мінрозвитку розповіло, на що спрямує 1,5 мільярда євро від UIF
20:08 - Абрамович не хоче віддавати Україні кошти від продажу "Челсі"
20:00 - Мінекономіки провело засідання Наукової платформи
19:57 - Відключення світла 10 березня триватимуть з ранку до кінця доби
19:36 - У постачальника коробок для "Укрпошти" знайшли бізнес у московія – ЗМІ
19:30 - Трамп купив облігації Netflix і Warner Bros на піку війни з Paramount
19:00 - Україна залишається найбільшим постачальником соняшникової олії до Євросоюзу
18:50 - Вартість новобудов не змінилась, вторинка частково дорожчає: які зміни на ринку житла
18:45 - Частина Сумщини без світла після російських обстрілів
18:20 - Білорусь провалила "п’ятирічку": торгує з Китаєм у хронічний мінус
18:15 - Золото впало в ціні через сильний долар та війну на Близькому Сході
17:57 - Індія замовила мільйони барелів російської нафти у березня
17:55 - Україна конфіскувала російські вагони на 2,2 мільярда
17:47 - Стартує обговорення змін щодо оновлення порядку роботи компаній, що здійснюють операції з оброблення та зберігання готівки
17:35 - Депутату сільради, який приховав 4,4 мільйона гривень, присудили громадські роботи
17:25 - Україна відкрила новий ринок збуту – зможе експортувати саджанці до ЄС
17:10 - Стало відомо, які харчові продукти можуть подорожчати через війну в Ірані


Більше новин