Мінветеранів та МОМ розпочинають масштабний проект підтримки ветеранів

03.03.2021 10:54 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Міністр у справах ветеранів України Юлія Лапутіна та Голова Представництва Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні Ан Нгуєн підписали спільний План Діяльності.
Документ передбачає започаткування проекту міжнародної технічної допомоги «Соціально-економічна підтримка реінтеграції ветеранів конфлікту на сході України та членів їхніх сімей».
Підтримку та фінансування ініціативи надаватиме Європейський Союз. Програма допомоги орієнтована на ветеранів АТО/ООС, населення, що постраждало внаслідок війни на Донбасі та на ветеранські хаби, що будуть визначені у процесі реалізації проекту. Кінцевим терміном виконання проекту визначено травень 2022 року, загальний бюджет програми становитиме два мільйони євро. «Ми вдячні міжнародним організаціям, які допомагають нам адаптувати ветеранів до мирного життя, підтримують наших захисників і переймаються їхнім ментальним здоров’ям, надають можливості для психологічної реабілітації.
Особливо це важливо для ветеранів з пораненнями та громадян, які раніше проживали на окупованих територіях, а з початком війни пішли захищати країну», – зазначила Юлія Лапутіна. За словами пана Ан Нгуєна, українські ветерани та їхні родини – досить велика частина суспільства і ця категорія цікава для МОМ. «Ми розглядаємо багато різних проектів, важливим аспектом яких є соціальна складова.
Наявність необхідної підтримки зможе повернути ветеранів до активного життя.
Наша організація працює у правовому полі, налагоджує контакти з владою та бізнесом і це теж сприятиме комунікації з родинами і громадою», – сказав Голова Представництва МОМ в Україні. Серед очікуваних результатів започаткованого проекту – поглиблення професійних навичок ветеранів, необхідних для працевлаштування та започаткування власної справи, створення у громадах мережі підтримки успішної реінтеграції ветеранів, покращення можливостей постачальників послуг у сфері психічного здоров’я та психосоціальної підтримки.
Програма спрямована на зміцнення потенціалу Мінветеранів у сфері розробки та реалізації політики щодо захисту прав ветеранів. «Одне з головних питань дня нас – створення умов для ведення ветеранського бізнесу.
Це допоможе створити додаткові робочі місця для ветеранів, які повертаються після захисту країни додому.
Ще одне важливе питання – перехід з військового до цивільного життя.
Для цього необхідно дати нашим захисникам певні знання та навички для опанування цивільних професій.
Це може бути ІТ-сфера, аграрний бізнес та інші проекти»,– підсумувала Юлія Лапутіна.  

Додати коментар

Користувач:
email:





The market is high
Stocks are soaring up above
Investors happy

- Fin.Org.UA

Новини

17:25 - Унікальну срібну пам’ятну монету створено до 35-річчя незалежності України
17:13 - Іран погрожує 46 суднам у Ормузі штрафами та конфіскаією
16:45 - Уряд московія зможе безстроково забирати в бізнесу "погано захищені від БПЛА" склади
16:30 - Нацбанк показав курс валют на 25 серпня
16:16 - Юрособа – платник ЄП третьої групи реорганізується шляхом приєднання: коли подавати останню податкову декларацію платника єдиного податку?
16:16 - московіяни піднімають ціни на житло у Сакартвело та Вірменії через побоювання мобілізації
16:15 - Що є об’єктом та базою оподаткування екологічним податком?
16:13 - Рентна плата: платники Дніпропетровщини сплатили до місцевих бюджетів понад 1,1 млрд гривень
16:11 - Порядок оподаткування ПДФО іноземних доходів
16:10 - Податкова знижка у вигляді суми витрат платника ПДФО на оплату допоміжних репродуктивних технологій: алгоритм розрахунку
16:08 - Податкова декларація з транспортного податку: який код за КАТОТТГ зазначається у рядку 8 заголовної частини?
16:07 - Плата за землю: надходження від юридичних осіб до місцевих бюджетів Дніпропетровщини перевищили 4,6 млрд гривень
16:05 - Надходження з ПДФО зросли на 18,7 %
16:03 - Коли вважається врученим ППР?
16:00 - Заробітна плата виплачується систематично: порядок заповнення граф 3а та 3 додатка 4ДФ до Розрахунку ЮО або додатка ФІЗ-4ДФ до Розрахунку ФОП/НПД
16:00 - Курси валют, встановлені НБУ на 25.08.2026
15:53 - До уваги податкових агентів!
15:48 - Звільнення від оподаткування податком на прибуток підприємств резидента Дефенс Сіті: за якою формою подається заява до контролюючого органу?
15:46 - «Гарячі лінії» податкової служби – це оперативні консультації, роз’яснення законодавства, допомога у користуванні електронними сервісами
15:45 - Найстаріше підприємство України повторно виставили на приватизацію
15:44 - Заповнення полів у реквізитах «Призначення платежу» та «Отримувач» платіжної інструкції на сплату податків та зборів на бюджетні рахунки
15:42 - Яким чином заповнюється рядок «033» Розрахунку ЮО, якщо у ньому подається інформація по декількох підрозділах неуповноважених нараховувати, утримувати і сплачувати (перераховувати) ПДФО до бюджету?
15:39 - Дніпропетровщина: послуги від податкової служби – доступно і комфортно
15:38 - Що таке кваліфікований електронний підпис та навіщо він потрібен?
15:36 - Податковий борг: результати роботи податківців Дніпропетровщини
15:35 - Застосування РРО: які документи потрібно формувати щодня та скільки зберігати
15:34 - За користування надрами платники Дніпропетровщини спрямували до загального фонду держбюджету на 27,8 відс. більше рентної плати ніж торік
15:34 - Податкова знижка у вигляді суми витрат платника ПДФО на оплату допоміжних репродуктивних технологій: алгоритм розрахунку
15:33 - За видобування залізних руд місцеві бюджети Дніпропетровщини отримали від платників понад 935,7 млн гривень
15:32 - З початку року до місцевих бюджетів Дніпропетровщини від ФОПів – платників єдиного податку надійшло понад 3,5 млрд гривень


Більше новин