Ігор Петрашко зустрівся з представниками українського бізнесу

03.03.2021 10:54 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

2 березня Міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Ігор Петрашко зустрівся з представниками Спілки підприємців України (СУП).
У заході взяла участь виконавчий директор Спілки Катерина Глазкова та заступник Міністра Ірина Новікова. “Пандемія негативно вплинула практично на весь бізнес.
Ми розуміли наслідки, тому одразу запровадили серію програм підтримки.
Це і допомога по частковому безробіттю, завдяки якій вдалося зберегти 400 тис.
працівників.
Це і програма 5-7-9, яка наразі демонструє рекордні тижневі видачі.
Все це мало свій ефект на стабілізацію ВВП.
Ще в четвертому кварталі минулого року падіння фактично зупинилося.
Тож у 2021 рік ми увійшли оптимістично і наше бачення зростання економіки - 4,6%”, - зазначив Міністр. У свою чергу директор Спілки Катерина Глазкова подякувала за врахування пропозицій бізнесу щодо допомоги по частковому безробіттю та вдосконалення програми “Доступні кредити 5-7-9%”, зокрема збільшення ліміту державної допомоги бізнесу з 200 до 400 тис.
євро. “Спілка підприємців України мала багато робочих зустрічей з представниками Міністерства, коли всі опинилися в ситуації локдауну, і треба було вирішувати, як рухатися далі та яка допомога потрібна бізнесу.
Спілка брала активну участь у цій роботі, тож раді, що наші коментарі з удосконалення механізмів підтримки бізнесу почуті.
Як наслідок, члени СУП вже змогли скористатися цими програмами”, - сказала Катерина Глазкова. Крім того, Ігор Петрашко розповів про подальші плани Міністерства щодо розширення можливостей програми «Доступні кредити 5-7-9%», щодо механізму державних портфельних гарантій, а також створення ефективного регуляторного середовища. Під час зустрічі Міністр відповів на актуальні галузеві питання від підприємців, зокрема, про створення реєстрів для вирішення питання на ринку кормів, необхідність введення “дзеркальних дій” до санкцій РФ, удосконалення роботи РРО, розширення “промислового безвізу” на фармацевтику та інші.

Додати коментар

Користувач:
email:





Investing with smarts
Balancing risk and reward
Capital market gains.

- Fin.Org.UA

Новини

00:28 - Про природний капітал в активах НПФ
23:00 - Новини від Міністерства енергетики України
21:35 - Банки мають достатній запас готівкової валюти – результати операцій НБУ з підкріплення кас банків готівковою іноземною валютою
21:00 - Новини 10 березня: мобілізація айтівців, провал законопроєкту про "податок на OLX", інфляція
20:31 - Супертанкер з іранською нафтою "проскочив" крізь Ормузьку протоку
20:24 - 10% відкату: чиновницю підозрюють в отриманні хабаря за ремонт будинків у Харкові
20:10 - Нафтогігант США почав вивозити персонал з Близького Сходу
19:54 - Німеччина та Україна домовились про нову пільгову іпотеку для переселенців
19:50 - В Ірані випав небезпечний "нафтовий дощ" після ракетних ударів
19:35 - Україна планує залучити від партнерів на енергетичні потреби у 2026 році 5 млрд євро, – Денис Шмигаль
19:20 - Зеленський розповів, як Кубраков допоможе посилити енергетику Києва
19:08 - Пропонується оновити порядок інкасації коштів та перевезення валютних цінностей банків в Україні
19:00 - Відновлення генерації: уряд планує цього року залучити ще п’ять мільярдів євро
18:55 - В Україні 11 березня відключення світла триватимуть з ранку до кінця доби
18:50 - Нафтовий гігант ОАЕ зупинив НПЗ після атаки дрона Ірану
18:45 - Запрошуємо до участі: в Києві відбудеться Форум для керівників підприємств щодо експортного контролю та комплаєнсу
18:30 - Нафта обвалилася на $10 після слів Трампа про швидку деескалацію
18:25 - САП та НАБУ викрили корупційну схему в "Укроборонпромі"
18:18 - Японія передала Україні захисну техніку: що найнеобхідніше
18:12 - Швеція спрямувала додатково понад 56 млн євро до Фонду підтримки енергетики України
18:10 - Найбільший виробник нафти прогнозує "катастрофу" для світової економіки: названо умову
17:50 - Нацбанк показав курс долара і євро на середу 11 березня
17:42 - "Укрпошта" зробила заяву щодо постачальника, якого підозрюють у фінансуванні московія
17:37 - Уряд відкрив можливість проведення аукціонів на три родовища титанової сировини
17:36 - У московії інфляція перевищила 900% за час правління Путіна – росЗМІ
17:20 - московія використовує окуповану Луганщину для збільшення посівів соняшника
17:16 - Засідання Комісії
17:05 - На Тернопільщині викрили підпільне виробництво тютюну та вилучили понад 5 тонн продукції
17:00 - «Доступні кредити 5-7-9%»: щотижнева статистика
17:00 - Прокуратура України повідомила про підозру іранцю, який сприяв запуску виробництва дронів у московія


Більше новин