Верховна Рада ухвалила за основу законопроект щодо об'єктів підвищеної небезпеки

03.03.2021 10:54 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

  2 березня 2021 року Верховна Рада України ухвалила в першому читанні законопроект №4407 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо об’єктів підвищеної небезпеки».
«За» проголосували 317 народних депутатів. Документ розроблено з метою гармонізації законодавства України із законодавством Європейського Союзу у сфері безпеки об"єктів підвищеної небезпеки. Законопроект пропонує внести зміни до Кодексу цивільного захисту України та законів України «Про об’єкти підвищеної небезпеки», «Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності» і «Про регулювання містобудівної діяльності» у частині: - впорядкування процедури віднесення об’єктів до об’єктів підвищеної небезпеки (ідентифікації); - зменшення адміністративного тиску на суб’єкти господарювання шляхом скасування погоджень плану локалізації та ліквідації аварій і передачі функцій із забезпечення безпеки та захисту населення за межами об’єктів підвищеної небезпеки (ОПН) на місцеві органи виконавчої влади; - визначення компетентного органу та його повноважень щодо надання інформації державам-членам ЄС, які можуть постраждати від аварій з транскордонними наслідками на підприємствах вищого рівня небезпеки, та одержання аварійного оповіщення в разі аварії на ОПН в інших державах-членах ЄС; - удосконалення механізму координації між відповідними органами нагляду з урахуванням повноважень компетентного органу; - зобов’язання суб’єкта господарювання самостійно призупиняти діяльність виробництва (експлуатацію обладнання), на якому виникла аварія; - скасування декларації безпеки на ОПН із заміною її на звіт про заходи безпеки на ОПН, який готується за спрощеною процедурою, та надання громадськості доступу до нього; - удосконалення процедури надання інформації після нещасного випадку на ОПН.

Додати коментар

Користувач:
email:





Bond markets ebb and flow
Investors seek safe havens
In uncertain times

- Fin.Org.UA

Новини

20:45 - В "Укренерго" розповіли, чи будуть відключення світла 25 квітня
20:15 - Intel продала навіть списані процесори – акції злетіли вище піку доткомів
20:03 - Нацбанк пом'якшив валютні обмеження: кого вони стосуються
19:45 - Швеція пішла на абордаж – танкери з нафтою московія почали оминати її води
19:16 - Уряд спрощує регулювання будівництва
18:55 - Екологічний податок приніс в держбюджет понад півтора мільярда: лідери сплати
18:45 - Наслідки війни у Ірані: на окремих ринках презервативи вже дорожчають
18:39 - Одна з найбагатших країн світу обирає мазут московія через Ормуз
18:15 - Уряд посилює підготовку публічних інвестиційних проєктів: 6 проєктів отримають міжнародну підтримку в підготовці, ще 7 - передадуть на розгляд PPF
18:15 - Україна експортувала торік майже півмільйона тонн м'яса птиці: найбільші покупці
18:00 - Уточнено регуляторні вимоги до Експортно-кредитного агентства
17:56 - Квартира на тещу: у посадовця МВС можуть конфіскувати 3,7 мільйона гривень
17:35 - На українському ринку з'явилась рання капуста місцевого виробництва: скільки коштує
17:24 - Компанія Henkel оголошує нові цілі сталого розвитку до 2030 року
17:16 - Нацбанк показав курс долара та євро на понеділок 27 квітня
17:15 - В Україні обговорили запровадження стандартів сталого туризму в обєктах ПЗФ
17:10 - Встановлено низку вимог щодо діяльності Національної установи розвитку
16:41 - ЄБРР надав Кернел кредит вперше за 4 роки: на що витратять $45 мільйонів
16:30 - Коли "не заходити" – правильне інвестиційне рішення
16:30 - Вперше оприлюднено перелік значимих страховиків
16:25 - Будинки в столиці: скільки вони коштують в різних районах Києва
16:24 - Повідомлення про оприлюднення проєкту наказу Міністерства економіки, довкілля та сільського господарства України “Про затвердження Вимог до забезпечення благополуччя тварин під час їх транспортування та здійснення супутніх операцій”
16:20 - Україна та Ангола домовились посилювати співпрацю в гуманітарному розмінуванні
16:20 - Уряд пропонує не оподатковувати виплати "єСадок"
16:19 - Проєкт наказу Міністерства економіки, довкілля та сільського господарства України “Про затвердження Вимог до забезпечення благополуччя тварин під час їх транспортування та здійснення супутніх операцій”
15:52 - Промислова інфляція у березні зросла до 36,6% – Держстат
15:50 - «Зроблено в Україні»: за два роки компенсації 25% вартості аграрії придбали українську агротехніку на 10,5 млрд грн
15:40 - Через брак палива авіакомпанії скасовують десятки тисяч рейсів – ЗМІ
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 27.04.2026
15:26 - Колонка Андрія Пишного для Forbes Ukraine про висновки головного засідання Весняних зборів МВФ та Світового банку для європейського регіону


Більше новин