У Виктора Януковича отрицают наличие замороженных банковских счетов и активов в Швейцарии

02.03.2021 17:18 | Укррудпром

16:30 02 марта 2021 года

Бывший президент Украины Виктор Янукович, который с 2014 года проживает на территории РФ, не имеет замороженных банковских счетов и активов в Швейцарии, заявил пресс-секретарь Януковича Юрий Кирасир.

“В очередной раз хотим отметить, что официальные власти Швейцарии на запрос английских адвокатов компании JHA LLP, представляющих интересы В.Ф. Януковича, о наличии банковских счетов и экономических активов, принадлежащих экс-президенту Украины, направили официальный ответ”, — отметил пресс-секретарь экс-президента в Facebook.

Он уточнил, что в документе говорится о том, что “в Швейцарии нет банковских счетов или других активов на имя президента Януковича, которые они заморозили”.

Кирасир подчеркнул, что замораживание активов, налагаемое Швейцарией, “касается других лиц (то есть не Януковича), перечисленных в Приложении к Постановлению о замораживании активов в связи с Украиной”.

“Швейцарский федеральный совет четко не указывает, кому принадлежат “70 миллионов швейцарских франков”, но при этом официально признает, что они не принадлежат Президенту Януковичу. Мы требуем от посольства Швейцарии в Украине опубликовать опровержение на свое сообщение, в котором упоминается недостоверная информация в отношения В.Ф. Януковича”, — заявил Кирасир.

Как ранее заявили представители посольства Швейцарии в Киеве, Швейцария и Украина тесно сотрудничают для возвращения украинскому народу замороженных активов Януковича и его окружения.

Додати коментар

Користувач:
email:





Stocks up and down swing,
Money flows in and out quick,
Market chaos reigns.

- Fin.Org.UA

Новини

13:23 - Пам’ятка для громадян: сплачуйте податки правильно!
13:22 - Чи відносяться виробники сидру до малих виробництв виноробної продукції?
13:21 - Переваги електронного листування
13:20 - Щодо права самозайнятих осіб та членів фермерського господарства не нараховувати, не обчислювати та не сплачувати єдиний внесок за себе у період дії воєнного стану
13:19 - До уваги платників податків!
13:17 - Підтримка працевлаштування осіб з інвалідністю – це не лише соціальна відповідальність, а й економічний стимул для роботодавця
13:15 - Пріоритетні заходи НСД спрямовані на модернізацію податкового адміністрування
13:14 - Діяльність з вирощування тютюну здійснюється на підставі ліцензії
13:12 - Електронний документообіг забезпечує швидкий, безпечний та прозорий контакт між платниками і податковою
13:11 - Електронні сервіси від ДПС – складова реалізації Національної стратегії доходів
13:09 - Оновлено спеціалізоване клієнтське програмне забезпечення
13:08 - Адміністрування ПДВ, податку на прибуток, єдиного податку, рентної плати, екологічного податку та плати за землю (від юридичних осіб): підсумки роботи податківців Дніпропетровщини
13:06 - За спецвикористання води загальний фонд держбюджету отримав від платників Дніпропетровщини понад 26,6 млн грн рентної плати
13:06 - ВІДДІЛ КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ УПРАВЛІННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ВЗАЄМОДІЇ ГУ ДПС У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ (ТЕРИТОРІЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ - МІСТО ДНІПРО) ІНФОРМУЄ!
12:35 - "Укрзалізниця" запускає продаж усіх приміських квитків у застосунку
12:31 - До місцевих бюджетів Дніпропетровщини надійшло майже 474,8 млн грн податку на нерухомість
12:29 - У податковій службі Дніпропетровщини на обліку знаходиться понад 293 тисячі платників єдиного внеску
12:28 - Тижневі результати взаємодії податківців Дніпропетровщини з платниками податків
12:27 - Таблиця даних платника ПДВ – один з ключових інструментів безумовної реєстрації податкових накладних
12:25 - Надходження єдиного внеску перевищили 238 млрд грн з початку року
12:22 - Місцеві бюджети: надходження за 4 місяці цього року перевищили минулорічні на 15,5 %
12:19 - Одна з найбільших у світі компаній з дослідження споживчого ринку піде з московії
12:00 - Звітуємо про прогрес у реалізації Стратегії розвитку фінансового сектору України у 2025 році
11:39 - В Україні попит на електромобілі за місяць зріс у 1,5 раза: популярні моделі квітня
11:35 - Світові ціни на м’ясо досягли історичного максимуму: причини
11:20 - московіяни знизили прогноз зростання ВВП майже до 0 і очікують на більшу інфляцію
11:06 - Банки забезпечили фінансування енергетичних проєктів на 46 млрд грн
10:55 - Ціни на нафту знову зросли через можливу ескалацію на Близькому Сході
10:30 - США вдарили санкціями по поставках іранської нафти до Китаю напередодні візиту Трампа
10:10 - Через обстріли росіян, у п’яти областях нові знеструмлення


Більше новин