Цифрова трансформація Держпродспоживслужби: проекти Е-споживач та Е-продукти

02.03.2021 16:00 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Держпродспоживслужба готується до впровадження проєктів цифрової трансформації захисту споживачів (Е-споживач) та цифрової трансформації безпеки харчових продуктів (Е-продукти).
Вони є серед 94 проектів, які нещодавно презентував Віце-прем’єр-міністр – Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров, та які планують реалізувати протягом найближчих трьох років. «Співпраця з Мінцифри в напрямку діджиталізації процесів та впровадження сучасних електронних сервісів є важливим напрямком нашої роботи, - зазначає Голова Держпродспоживслужби Владислава Магалецька.
- Адже це прозорість та зручність для користувачів». У проекті Е-продукти передбачена можливість електронної реєстрації операторів потужностей ринку та проведення експертиз, видачі електронних сертифікатів та дозволів, створення та модернізацію інформаційних систем автоматизації роботи фіто- та ветеринарних лабораторій, контролю за інфекціями, запровадження інтерактивної публічної системи з доступом до інформації щодо вимог безпеки до харчових продуктів та доступ до зовнішніх ринків. Проект Е-споживач надасть можливість споживачам подавати скарги онлайн лише за декілька кліків.
Крім того, проектом передбачається створення відповідної служби підтримки споживачів. «Ці проекти автоматизують та значно пришвидшать процеси, на які сьогодні витрачається дуже багато часу, - зазначив Анатолій Вовнюк, заступник Голови Держпродспоживслужби з діджиталізації.
– Спільна робота з Міністерством цифрової трансформації є для нас дуже важливою.
І отримання послуг в електронному форматі, швидко, прозоро та без черг скоро стане нашою реальністю, до якої ми прямуємо». Дізнатися більше про проекти цифрової трансформації можна /за посиланням/.
Вже за кілька місяців портал перетвориться на простий та зрозумілий дашборд з конкретними прізвищами відповідальних за реалізацію проектів і рейтингом ефективності.

Додати коментар

Користувач:
email:





Український ринок
Із бурхливими коливаннями –
Треба знати правила.

- Fin.Org.UA

Новини

19:17 - московіяни пошкодили відділення "Укрпошти" у трьох областях
18:10 - Зростання цін на пальне погіршить мляву економіку США – CNN
17:43 - Стійкість міст: уряд виділить 11,2 мільярда гривень з резервного фонду
16:55 - Світовий банк розширює проєкт з відновлення теплопостачання в Україні
16:00 - Гонконг став "тихою гаванню" для підсанкційних товарів – ЗМІ
14:57 - Українські інженери визначили на станціях у ЄС обладнання для України
13:38 - Концесія в порту Чорноморськ: претенденти проходять безпекову перевірку
13:00 - Держава посилила підтримку індустріальних парків, інфраструктура яких зазнала пошкоджень внаслідок збройної агресії
12:40 - Іран атакував нафтосховища у порту ОАЕ
12:02 - У Броварах росіяни пошкодили склади українських брендів одягу
11:16 - Після російської атаки низка поїздів затримується
10:58 - Нові інвестори TikTok заплатять адміністрації Трампа "комісійні" за укладену угоду
10:00 - Частина споживачів У Києві та кількох областях України – без світла
09:30 - У Києві через обстріл на низці ділянок призупинено рух електротранспорту
23:00 - Накази Міністерства енергетики України
23:00 - Новини від Міністерства енергетики України
23:00 - Регуляторні акти Міністерства енергетики України
21:00 - Новини 13 березня: остаточна перемога "Нафтогазу" над "Газпромом" та досудові вимоги клієнтки monobank Гороховському
20:45 - ЄС рухається до заборони генерувати ШІ-зображень сексуального насильства над дітьми
20:40 - Після атаки рф на Дністровську ГЕС Україна та Молдова скоординували дії для захисту Дністра
20:30 - Міжнародні партнери надіслали Одесі ще сім генераторів
20:10 - НБУ пояснив, чому немає дефіциту готівкової валюти на ринку
19:45 - У Чернівцях будують ще один торговельний центр
19:25 - Збиток німецької залізниці Deutsche Bahn зріс до 2,3 мільярдів євро – Reuters
19:07 - Уряд скасував пільгову ціну на газ для виробників електроенергії
18:55 - Держава покриватиме до 80% вартості відновлення індустріальних парків після ворожих атак
18:38 - Відключення світла 14 березня триватимуть тільки ввечері
18:28 - НАЗК не повірило, що дружина депутата купила BMW за 10 тисяч гривень
18:25 - Пункт пропуску "Тиса" на кордоні з Угорщиною призупинив роботу
17:55 - Україна збільшила імпорт дизелю: найбільші постачальники


Більше новин