Нацполіція розпочала комплектування Департаменту головної інспекції, – Ігор Клименко

02.03.2021 16:00 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Національна поліція розпочала комплектування Департаменту головної інспекції.
Про це Голова Національної поліції України заявив сьогодні, 2 березня, під час відео-селекторної наради. Ігор Клименко повідомив, що завданням новоствореного Департаменту є нагляд і сприяння у вдосконаленні службової діяльності  всієї системи Нацполіції та зміцнення службової дисципліни. «Працівники інспекції зосередять увагу на оптимізації управлінських процесів, забезпеченні рівномірного навантаження на поліцейських, виявленні причин недоліків у роботі поліції та їх усуненні, наданні методичної та практичної допомоги поліцейським для недопущення недоліків і прорахунків у їх повсякденній роботі, оцінюванні якості надання поліцейських послуг і здійсненні контролю за дотриманням службової дисципліни в підрозділах поліції», – повідомив Глава Нацполіції. Департамент головної інспекції як структурний підрозділ центрального органу управління поліції сформовано на базі двох управлінь – інспекторського управління Департаменту організаційно-аналітичного забезпечення та оперативного реагування і управління інспекції з особового складу Департаменту кадрового забезпечення. У новому Департаменті будуть функціонувати два управління:  підтримки та контролю й управління організації службових розслідувань.
Аналогічна структура планується і в територіальних Головних управліннях Національної поліції України. «Зараз наша основна мета – укомплектувати підрозділ кваліфікованими кадрами.
 Відбір буде проводитися на конкурсній основі за підтримки наших міжнародних партнерів», – зазначив Ігор Клименко. Сьогодні стартував прийом анкет на посади заступників начальника Департаменту головної інспекції, невдовзі – розпочнеться відбір на інші посади.
Після завершення укомплектування підрозділу на центральному рівні розпочнеться  формування територіальних підрозділів.
Загалом підрозділи Головної інспекції на всіх рівнях повноцінно запрацюють у липні 2021 року. Анкету можна заповнити – за посиланням: оголошення про заміщення вакантних посад у Департаменті головної інспекції.

Додати коментар

Користувач:
email:





Traders watch and wait,
Candlesticks rise and fall fast,
Money generates.

- Fin.Org.UA

Новини

14:34 - Допомога енергоінфраструктурі: Латвія передасть Україні теплоелектростанцію
14:22 - Витяг про стан розрахунків з бюджетами та фондами легко отримати через Електронний кабінет
14:20 - Фіскальний чек: головні маркери, що підтверджують реальність документа
14:18 - Недотримання тримісячного критерію середньої зарплати суб’єктом господарювання, який реалізує підакцизні товари: коли анулюють ліцензію?
14:16 - До уваги суб’єктів декларування!
14:16 - Угорщина зважає ввести нові санкції проти московії
14:15 - Чи є обов’язок у учасника бойових дій, військовослужбовця у разі отримання благодійної допомоги від благодійника – фізичної особи, внесеного до реєстру волонтерів, подавати будь-яку звітність?
14:11 - Плата за землю: звірка даних – гарантія правильно нарахованих зобов’язань
14:10 - Національна стратегія доходів – вектор позитивних змін у податковій сфері
14:09 - До уваги суб’єктів господарювання, які здійснюють реалізацію товарів/послуг через мережу Інтернет!
14:06 - Резидентам Дія Сіті про оподаткування чистого прибутку за певних умов
14:05 - Хто є платниками внеску на підтримку працевлаштування осіб з інвалідністю?
14:03 - До загального фонду державного бюджету від платників Дніпропетровщини з вироблених товарів надійшло понад 22,4 млн грн акцизного податку
14:01 - Рентна плата: платники поповнили місцеві бюджети Дніпропетровщини на понад 6,6 млн гривень
13:59 - Дніпропетровщина: від фізичних осіб – власників топових авто надходження транспортного податку до місцевих бюджетів зросли майже на 41 відсоток
13:56 - Консультаційний центр: конструктивна комунікація з платниками дозволяє оперативно вирішувати нагальні питання
13:55 - РРО/ПРРО та фіскальні чеки – у центрі уваги податківців Дніпропетровщини
13:54 - Засідання тимчасової робочої групи Громадської ради: щодо адміністрування мінімального податкового зобов’язання
13:53 - Рада готує законопроєкт про діяльність рієлторів: що він змінює
13:52 - Леся Карнаух: ДПС планує модернізувати Електронний кабінет платника
13:51 - Стартував пілотний проєкт єЧек – державний сервіс цифрового фіскального чека
13:51 - Україна вперше отримає грант на модернізацію гідротехнічної меліорації
13:49 - Податковий розрахунок: ФОП та самозайняті особи подають звіт щоквартально
13:48 - Цифровізація, Е-аудит та аграрні ризики: головні теми зустрічі команди ДПС з бізнесом Тернопільщини
13:45 - ВІДДІЛ КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ УПРАВЛІННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ВЗАЄМОДІЇ ГУ ДПС У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ (ТЕРИТОРІЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ - МІСТО ДНІПРО) ІНФОРМУЄ!
13:15 - Надходження військового збору зросли на третину: регіони-лідери зі сплати
13:03 - Агенція Міноборони за Федорова різко наростила закупівлі китайських дронів
12:55 - Стало відомо, коли США перестануть стягувати мита, які скасував суд
12:30 - Превентивна реструктуризація: як домовитися з кредиторами до банкрутства
12:30 - Гасло "СЛАВА УКРАЇНІ! ГЕРОЯМ СЛАВА!" відтепер і на банкнотах номіналом 200 гривень


Більше новин