Велика Британія приймає заявки на безмитний імпорт яєць з України на ІІ квартал 2021 року

02.03.2021 13:54 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Британська державна агенція аграрних платежів опублікувала правила розподілу безмитної тарифної квоти на яйця птиці та альбуміни з України, відповідно до положень Угоди про політичне співробітництво, вільну торгівлю та стратегічне партнерство між Україною та Сполученим Королівством Великої Британії та Північної Ірландії. Адміністрування безмитних тарифних квот на цю продукцію у Великій Британії здійснюється через систему імпортних ліцензій.
Обсяг квоти розподіляється рівними частинами щоквартально - по 25% від загального обсягу квоти. Нині британський уряд оголосив про початок прийому заявок на імпорт українських яєць птиці на ІІ квартал 2021 року.
Враховуючи відсутність прийому заявок на імпорт яєць та альбумінів з України протягом першого кварталу поточного року, безмитна тарифна квота на другий квартал 2021 року складає 50% від визначеної угодою кількості (204,5 т продукції). Крайній термін подачі заявки імпортером для здійснення безмитного імпорту в другому кварталі 2021 року – 5 березня 17:00 (GMT). Заявку на отримання імпортної ліцензії може подати будь-яка британська компанія, яка імпортувала принаймні 25 т аналогічної продукції у період з 17.09.2019 року до 16.09.2020 року або з 17.09.2018 року до 16.09.2019 року.
Розмір встановлених страхових внесків складає 17 фунтів стерлінгів за 100 кг.
Термін дії імпортної ліцензії – 9 місяців (до 31.12.2021 року). Рада експортерів та інвесторів при МЗС України (РЕІ) – майданчик, на якому МЗС акумулює інформацію про інвестиційні та торговельні можливості з усього світу, а також сприяє налагодженню ділових контактів між українськими експортерами та імпортерами за кордоном.

Додати коментар

Користувач:
email:





Money comes and money goes,
But it's always good to have some in your clothes.
Whether it's a penny or a pound,
It's always good to have some around.

- Fin.Org.UA

Новини

17:06 - Колишні співвласники Concert.ua після розколу запустили нового оператора квитків
17:01 - Підстави, за яких контролюючий орган відмовляє в реєстрації ПРРО
16:59 - Національна стратегія доходів: щодо стягнення податкового боргу
16:57 - «Моя податкова» – сучасний інструмент реалізації Національної стратегії доходів
16:56 - Податкова служба Дніпропетровщини: інклюзія в ЦОПах
16:53 - Декларантам в нагоді!
16:52 - ФДМУ приватизує інститут "Оріон": стартова ціна аукціону зросла у 9 разів
16:51 - Іноземні доходи оподатковуються ПДФО
16:50 - За доходи ФОПа на загальній системі оподаткування або особи, яка провадить незалежну професійну діяльність, роботодавець сплачує єдиний внесок: чи потрібно звітувати?
16:49 - Чи має можливість платник самостійно визначати обсяг торгової виручки (виторгу) та доходу, отриманого ним під час застосування РРО / ПРРО?
16:47 - Куди сплачується військовий збір у разі зміни суб’єктом господарювання протягом бюджетного року місцезнаходження, пов’язаного зі зміною адміністративного району?
16:46 - Спеціалісту Дія Сіті виплачується допомога по тимчасовій втраті працездатності (лікарняний): ознака доходу у додатку 4ДФ до Розрахунку
16:44 - До уваги платників ПДВ!
16:44 - Відомий "танкер-підсанкційник" Nika Spirit перепродають
16:43 - Національна стратегія доходів: Електронний кабінет надає платнику широкий спектр можливостей
16:42 - Як внести до облікової картки платника в СЕАРП та СЕ обсяг пального, ввезеного на митну територію України, з якого сплачено акцизний податок
16:40 - З 01.01.2026 запроваджено зміни до порядку оподаткування прощеного боргу фізичних осіб
16:40 - Бізнес збільшив ресурсні платежі: який обсяг надходжень за 2025 рік
16:31 - Платникам ПДВ про коригування податкових зобов’язань/податкового кредиту за певних умов
16:30 - Як реформувати корпоративне управління
16:29 - Електронні форми податкових документів у вільному доступі
16:28 - Від платників Дніпропетровщини до загального фонду держбюджету за видобування кам’яного вугілля надійшло 1,4 млн грн рентної плати
16:27 - Юридичні особи поповнили місцеві бюджети Дніпропетровщини єдиним податком майже на 79,4 млн гривень
16:25 - Плата за землю: за користування земельними ділянками юридичні особи сплатили до місцевих бюджетів Дніпропетровщини понад 551,7 млн гривень
16:24 - Чек-лист для платників єдиного податку четвертої групи: декларування – 2026
16:23 - Інтерв'ю в приміщенні Лівобережного відділу обслуговування платників Дніпровської ДПІ
16:22 - Податкове повідомлення-рішення з податку на нерухомість: на що звернути увагу та коли звертатися за звіркою
16:21 - ДПС нагадує ліцензіатам про обов’язкове подання заяви після сплати платежу за ліцензію
16:20 - Спеціальні режими Дефенс Сіті та Дія Сіті не звільняють від правил трансфертного ціноутворення
16:18 - Надходження туристичного збору зросли на 14,3 %: громади отримали 28,4 млн грн


Більше новин