45 тисяч українців записалися в чергу вакцинації проти COVID-19

02.03.2021 13:54 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Відучора в Україні запрацював онлайн-сервіс запису до черги вакцинації проти COVID-19.
Майже 45 тис.
українців уже висловили бажання отримати щеплення, скориставшись попереднім записом.
Про це під час брифінгу розповів Міністр охорони здоров’я України Максим Степанов. Через портал vaccination.covid19.gov.ua записалося 5 280 осіб; через контакт-центр Міністерства охорони здоров’я – 671 особа; через портал Дія – 38 531 особа. «Ці цифри є красномовним підтвердженням готовності українців до вакцинації та їх довіри до системи охорони здоров"я і планів Міністерства охорони здоров’я щодо подолання COVID», – сказав Максим Степанов. За словами Міністра, за минулу добу зробили понад 1700 щеплень.
Загалом із початку кампанії – майже 5000.
Вакцинація відбувається за каскадним принципом, який передбачає збільшення кількості мобільних груп та стаціонарних пунктів щеплення з кожним наступним етапом вакцинальної кампанії.
Стратегічна мета, яку ставить МОЗ, – охопити вакцинацією якомога більшу кількість населення в найкоротші строки. «Ковід – це ворог, з яким ми ведемо війну вже протягом року.
Від нього нас захищають лікарі – наші герої, котрі стали живим щитом між нами і хворобою.
Але недуга підступна й може забрати життя навіть 30-40-річних людей.
У нас є вакцина, яка в змозі захистити від цієї хвороби, адже, зробивши щеплення, ви не захворієте взагалі чи перенесете захворювання в легкий спосіб.
Ви точно будете жити.
Тому дуже важливо, аби українці продовжували вакцинуватися», – наголосив очільник МОЗ. Нагадаємо, що записатися до черги на вакцинацію можна трьома способами: на сайті vaccination.covid19.gov.ua; через контакт-центр МОЗ: 0 800 60 20 19; через портал державних послуг Дія. Наразі триває перший етап вакцинальної кампанії, під час якого щеплення отримують медики, що працюють із хворими на COVID-19, бригади швидкої допомоги, співробітники лабораторій, які тестують на COVID-19, мешканці та персонал будинків для людей поважного віку, військовослужбовці в ООС.

Додати коментар

Користувач:
email:





Greece, Spain, and more
Debt crises are still alive
Can Europe revive?

- Fin.Org.UA

Новини

07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 16.04.2026
06:00 - Випустили пару: влада не контролює ринок вейпів, який повністю перебуває у "тіні"
00:00 - Новини від Міністерства енергетики України
21:21 - Коломойському не вдалось скасувати справу про замовне вбивство
21:00 - Новини 15 квітня: Трамп повертатиме переплати за мита, хакери атаковали Booking
20:40 - Індія відновила закупівлю газу московія попри домовленість Трампа з Моді не купувати його
20:20 - "Викрадення бронювань": Booking зазнав хакерської атаки
19:50 - У четвер світло українцям не вимикатимуть
19:50 - Свириденко розповіла про роботу Американсько-українського інвестфонду
19:40 - Видобуток нафти в Нігерії досяг 1,8 млн барелів на добу
19:20 - НБУ пояснив банкам, який підхід застосовувати до клієнтів-політиків
18:47 - "Укрнафта" та "Укргазвидобування" вперше спільно пробурили газову свердловину
18:27 - Аналітики визначили основних позичальників за програмою "єОселя"
18:22 - BBC готує найбільше скорочення штату за 15 років
18:04 - Міжсекторальний напрямок
18:00 - Банки не мають формально підходити до обслуговування PEP
17:58 - Війна з Іраном загрожує основам європейського виробництва – Bloomberg
17:56 - Моніторинг Плану України
17:55 - Збільшення інвестицій
17:46 - Працівники Київстар, Kyivstar.Tech та UTC зібрали 127 000 грн на великодню ініціативу
17:30 - Пункт пропуску з Румунією працюватиме з обмеженнями ще місяць
17:16 - Кріппа об’єднує активи у один холдинг
17:00 - У Києві обговорили проблеми регулювання роботи бізнесу з московитськими та підсанкційними власниками
16:55 - Українські агрокомпанії збільшили прибутки до оподаткування на понад 20%
16:54 - Наказ Мінекономіки від 14.04.2026 № 4944 “Про затвердження Змін, що вносяться до Переліку національних стандартів для цілей застосування Технічного регламенту засобів індивідуального захисту”
16:45 - Адміністрація Трампа з 20 квітня повертатиме гроші, зароблені на нелегальних митах
16:31 - ВІДДІЛ КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ УПРАВЛІННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ВЗАЄМОДІЇ ГУ ДПС У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ (ТЕРИТОРІЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ - МІСТО ДНІПРО) ІНФОРМУЄ!
16:30 - Як громадам підготуватися до наступної зими
16:28 - У АРМА після інвентаризації визначили активи з високим потенціалом
16:17 - Звіт про періодичне відстеження результативності постанови Кабінету Міністрів України від 10.03.2021 № 195 "Про внесення змін до опису знака відповідності технічним регламентам"


Більше новин