Фонд гарантирования в феврале продал активы банков на 4,5 млн гривен

02.03.2021 11:54 | Укррудпром

11:20 02 марта 2021 года

В феврале было проведено 100 открытых электронных торгов по продаже активов ликвидирующихся банков. Как сообщает пресс-служба Фонда гарантирования вкладов физических лиц, на 14 из них было реализовано активов на общую сумму почти 4,5 млн грн.

Остальные аукционы не состоялись в виду отсутствия участников, заинтересованных в покупке активов.

Таким образом, были реализованы активы семи банков:

“ВТБ банк” (земельные участки) на сумму 1,95 млн грн; “Родовид Банк” (недвижимость, предметы нумизматики, фалеристики и активы культурной ценности) на 850 тыс. грн; “Фидобанк” (транспорт) на 740 тыс. грн; Банк “Финансы и кредит” (пул дебиторской задолженности) на 290 тыс. грн; Банк “Национальные инвестиции” (пул кредитов юридических лиц) на 280 тыс. грн; “ЧБРР” (недвижимость) на 210 тыс. грн; “Диамантбанк” (транспорт) на 160 тыс. грн.

На 1 марта по результатам торгов получено оплату по шести лотам на сумму в 3,04 млн грн.

Все средства, полученные от продажи активов, Фонд направит на расчет с кредиторами неплатежеспособных банков.

Додати коментар

Користувач:
email:





Regulatory rules,
Compliance and transparency,
Markets kept in line.

- Fin.Org.UA

Новини

11:52 - За два місяці 2026 року власники нерухомості сплатили 2,3 млрд грн податку
11:50 - Чи звільняються новостворені ФОП на загальній системі оподаткування після призову на військову службу від сплати ПДФО та подання звітності?
11:48 - Сервіс «єЧек» дозволяє покупцям отримувати цифровий фіскальний чек безпосередньо у мобільному застосунку свого банку
11:48 - Чи можна довіряти Прайзмі Україна: факти та принципи роботи, які важливо знати клієнтам
11:46 - Податковий розрахунок: граничний термін подання звіту самозайнятими особами за І квартал 2026 року
11:45 - На Дніпропетровщині зросли надходження податку на нерухоме майно: з початку року громади отримали понад 209,7 млн гривень
11:44 - Комфортний сервіс без бар’єрів: очільник податкової служби Дніпропетровщини Юрій Павлютін відвідав ЦОПи Дніпра
11:42 - Застосування податкового комплаєнсу – сучасна система управління податковими ризиками
11:39 - В Україні на чверть зросли капінвестиції: частка іноземних інвесторів - 0,1%
11:36 - У декількох областях запровадили аварійні відключення світла
11:34 - Діалог, що допомагає працювати: податківці Дніпропетровщини провели інформаційну сесію з аграріями області
11:25 - Стратегічний Резерв дозволяє накопичити енергообладнання до зими – Шмигаль
11:00 - Через хмарність в Україні зростає споживання електроенергії
10:59 - В Україні почали видавати гранти на виробниче обладнання
10:51 - Прямий "Інтерсіті" між Києвом і Харковом зупинили до кінця березня
10:40 - Нацбанк оштрафував "Укрпошту" на чверть мільйона
10:28 - У Києві повернулися до графіків відключень світла
10:05 - У Ірані заявляють про атаку на АЕС, де працюють робочі "Росатому"
09:46 - Ціни на нафту відреагували на домовленості Іраку та Курдистану про експорт
09:16 - Податкова медіація, виконання судових рішень, співпраця з правоохоронцями: зустріч Лесі Карнаух із Асоціацією правників України
09:15 - Електрокари в Україні: в яких регіонах найчастіше їх купували та які моделі обирали у лютому
09:00 - Український оборонний стартап вийшов на американську біржу Nasdaq
08:30 - Благодійність без сірих зон
08:00 - Без світла, але з теплом. Як влада готуватиме міста до зими
07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 18.03.2026
23:00 - Новини від Міністерства енергетики України
21:00 - 14 грантів на 51,5 млн грн: Мінекономіки погодило перші у 2026 році проєкти для садів і теплиць
21:00 - Новини 17 березня: нафтова криза триває
20:40 - Британію радо приймуть назад до єдиного ринку ЄС – міністр Франції
20:27 - Російські доходи від нафти у березні впадуть на 52% відносно минулого року – Reuters


Більше новин