Владимир Зеленский назначил главой Херсонской области бывшего сотрудника Рината Ахметова

02.03.2021 11:00 | Укррудпром

10:30 02 марта 2021 года

Президент Владимир Зеленский назначил главой Херсонской областной государственной администрации (ОГА) Сергея Козыря, который до этого три месяца временно исполнял обязанности руководителя Херсонской ОГА. Как сообщает пресс-служба главы государства, соответствующий указ №83/2021 президент подписал 1 марта.

Сергей Козырь занимал должность заместителя главы Херсонской ОГАП с сентября 2019 года.

Согласно биографической справке на сайте облгосадминистрации, до прихода на госслужбу, в марте — августе 2019 года Козырь официально был безработным. До этого с сентября 2017 года работал начальником смены, начальником участка по добыче угля шахтоуправления “Днепровское” ЧАО “ДТЭК Павлоградуголь”.

В 2017 году работал директором “Шахты им. Калинина” госпредприятия “Донецкая угольная энергетическая компания” (ДУЭК), хотя сама шахта с 2014 года находится на оккупированной территории. В целом на шахтах ДУЭК Козырь работал с 2004 года, за исключением января-августа 2015 года, когда он также работал в “ДТЭК Павлоградуголь”.

Сергей Козырь родился в 1984 году в Донецке. В 2007-м окончил Донецкий национальный технический университет по направлению “разработка месторождений полезных ископаемых”, в 2009-м — Донецкий национальный технический университет по специальности “финансы”. В 2014 году получил степень бакалавра по правоведению в Донецком национальном университете.

Как сообщалось, 3 декабря 2020 года президент Владимир Зеленский назначил бывшего главу Херсонской ОГА Юрия Гусева гендиректором концерна “Укроборонпром”.

Додати коментар

Користувач:
email:





The BIS and ECB
Managing currency and growth
For a unified Europe

- Fin.Org.UA

Новини

21:40 - Макроекономічний та монетарний огляд, квітень 2026 року
14:34 - ВІДДІЛ КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ УПРАВЛІННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ВЗАЄМОДІЇ ГУ ДПС У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ (ТЕРИТОРІЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ - МІСТО ДНІПРО) ІНФОРМУЄ!
14:23 - Декларування 2026: учасники бойових дій та особи з інвалідністю внаслідок війни мають право на податкову знижку за оренду житла
14:21 - Як відображається у Звіті № 1-ВП продукція / товар, переданий у власну роздрібну мережу?
14:20 - Доходи нараховані (виплачені) ФОП, місцезнаходження або місце проживання яких тимчасово окупована територія: відображення у звітності
14:18 - Де платник може ознайомитися з інформацією щодо частки неотриманих грошових коштів за операціями РЕЗ?
14:12 - Заповнення заяви про проставлення апостиля у разі її подання представником юридичної особи
14:04 - За яким ідентифікатором форми необхідно подавати повідомлення про мережеві адреси, на яких здійснюється пропонування до продажу підакцизних товарів?
13:58 - Які документи надаються ФОПом іншому суб’єкту господарювання для уникнення подвійного нарахування єдиного внеску?
13:46 - Із скриньки РРО або з місця проведення розрахункових операцій із застосуванням ПРРО викрадено готівку: дії суб’єкта господарювання
13:35 - В які терміни та за якою формою фізична особа може отримати довідку про подану податкову декларацію про майновий стан і доходи?
13:33 - Виплата членських внесків ІТ-кластеру резидентом Дія Сіті: особливості заповнення податкової декларації з податку на прибуток підприємств
13:31 - Деклараційна кампанія 2026: коли обов’язок подання податкової декларації вважається виконаним
13:27 - Надходження туристичного збору від фізичних осіб до місцевих бюджетів Дніпропетровщини перевищили 2,1 млн гривень
13:26 - До місцевих бюджетів Дніпропетровщини протягом першого кварталу платники рентної плати за використання водних біоресурсів спрямували понад 1,4 млн гривень
13:25 - До загального фонду держбюджету від отриманих доходів платники Дніпропетровщини сплатили понад 3,1 млрд грн ПДФО
13:23 - Доходи, отримані від фізичних осіб із використанням реквізитів ЕП3 (P2P-платежі): що з декларуванням?
13:22 - Податківці Дніпропетровщини – про особливості нарахування плати за квадратні метри у період воєнного стану
13:20 - Підтримка аграріїв Дніпропетровщини: прозорий обмін інформацією між владою та бізнесом
13:18 - 92 тисячі українців вже подали декларації про майно і доходи: скільки серед них «мільйонерів»
13:17 - ДПС запроваджує новий інструмент, який допоможе бізнесу уникати блокування податкових накладних
13:00 - Прийом заявок від кандидатів на посаду очільника Національного депозитарію України продовжено до 22 квітня
12:50 - Рада викликала голову АМКУ через підозри у змові на ринку пального
12:46 - Необгрунтовані активи на 13 мільйонів гривень: нардепу повідомили про підозру
12:30 - Чи є близькосхідна війна форс-мажором
12:20 - Угорщина готує нафтову угоду зі США на тлі залежності від російської сировини
11:50 - Із законопроєкту про посилки прибрали спробу пом’якшити фінмоніторинг топпосадовців
11:30 - Міжнародні резерви становили 52,0 млрд дол. США за підсумками березня
11:25 - Агросем увійшов до ТОП-25 роботодавців України для молодих талантів
11:20 - Визначився новий власник частини активів збанкрутілого банку Богуслаєва


Більше новин