Відбулося засідання робочої групи з питань удосконалення законодавства щодо розвитку і регулювання ринку соціальних послуг

01.03.2021 21:06 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

1 березня під головуванням Міністра соціальної політики Марини Лазебної відбулось засідання робочої групи з питань удосконалення законодавства щодо розвитку і регулювання ринку соціальних послуг.
До її складу увійшли представники Офісу Президента України, Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини, народні депутати, центральних органів виконавчої влади, громадських, благодійних організацій, надавачів соціальних послуг, міжнародні партнери, експерти та науковці. Під час засідання було розглянуто проблемні питання: неготовність громад, більшість з яких не виконують свої повноваження щодо організації надання соціальних послуг з різних причин; недостатність інформаційної прозорості ринку надавачів соціальних послуг; відсутність дієвих механізмів контролю за дотриманням надавачами соціальних послуг критеріїв діяльності та стандартів надання послуг, а також механізмів притягнення до відповідальності за їх недотримання. Міністр зазначила, що група повинна якнайшвидше напрацювати практично-орієнтовані шляхи удосконалення законодавства, які розвиватимуть ринок надання соціальних послуг, зроблять його роботу ефективною та безпечною для людини, прозорою, добре регульованою. Учасники засідання обговорили питання запровадження дієвих механізмів стимулювання розвитку ринку соціальних послуг, у тому числі недержавних надавачів, мотивації громад працювати за соціальним замовленням. За результатами засідання було створено 3 робочі підгрупи, які мають всебічно вивчити проблематику та внести на розгляд робочої групи напрацьовані пропозиції за трьома основними напрямами: удосконалення інформаційної прозорості та регулювання ринку надання соціальних послуг, дозвільних процедур; удосконалення державного контролю та відповідальності у сфері надання соціальних послуг; конкретні дієві механізми розвитку ринку надавачів соціальних послуг, фінансування соціальних послуг.

Додати коментар

Користувач:
email:





Speculation game,
Buy low, sell high, hope to win,
Fortunes rise and fall.

- Fin.Org.UA

Новини

16:16 - ВІДДІЛ КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ УПРАВЛІННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ВЗАЄМОДІЇ ГУ ДПС У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ (ТЕРИТОРІЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ - МІСТО ДНІПРО) ІНФОРМУЄ!
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 12.02.2026
15:15 - Терехов вимагає переглянути графіки та скоротити час знеструмлення для Харкова
15:03 - У Мінрозвитку розповіли про допомогу ПРООН у розчищенні воєнних завалів
14:49 - ФГВФО затвердив реєстр вимог кредиторів АТ "РВС Банк"
14:45 - У ветзакладах Києва навмисно затягували оформлення документів заради хабарів
14:21 - Підвищення цінових обмежень на ринку електрики дозволило знизити тривалість відключень – НКРЕКП
14:10 - Європарламент затвердив фіндопомогу Україні: перший транш очікується у квітні
13:50 - На Хмельниччині викрили посадовця: не задекларував магазин та автівки
13:36 - Польська Orlen збільшила імпорт скрапленого газу: які об'єми поставок в Україну
13:20 - Німеччина планує виділити майже 5 мільйонів євро на енергетику України
13:12 - У Раді проаналізували надходження до держбюджету від приватизації
13:05 - Пропонується уніфікувати підхід до організації функціонування критичної інформаційної інфраструктури фінансового сектору
13:00 - Промислове виробництво в Італії скоротилося
13:00 - Агросем надає агробізнесу унікальні конкурентні переваги цифрової інфраструктури точного землеробства
12:40 - Через дефіцит електроенергії зупинився олійнопресовий завод на Київщині
12:30 - Що робити ветеранам в горах
12:25 - Після обстрілів московія є знеструмлення в трьох областях, найскладніша ситуція – на Київщині та Одещині
12:08 - 430 тисяч гривень на неіснуючі ями на дорогах: у Києві викрили посадовця
12:00 - Через війну московія звертається до Індії за робочою силою
11:30 - За рік "рибні" аукціони принесли державі 52 мільйона гривень
11:15 - Ворог завдав удару по залізничній станції на Дніпропетровщині
10:56 - Результати опрацювання інформації, отриманої від ДПС України, сервісу «Пульс» та державної установи «Урядовий контактний центр»
10:55 - Про оскарження ППР платник податків зобов’язаний повідомити контролюючий орган
10:53 - Податкове повідомлення-рішення з податку на нерухомість: на що звернути увагу та коли звертатися за звіркою
10:51 - Перед початком роботи роботодавець зобов’язаний поінформувати нового працівника про особливості трудової діяльності
10:48 - Нерухоме майно на територіях активних бойових дій або тимчасово окупованих територіях не оподатковується
10:47 - Зміна місцезнаходження платника: сплата податків, зборів, інших платежів та єдиного внеску
10:46 - Затверджено нові звіти за формами №1-ВП та №1-ОП
10:45 - Загальний фонд держбюджету від платників Дніпропетровщини у січні отримав понад 2,1 млрд грн ПДВ


Більше новин