Главный рейдер Украины получил половину торговой сети “Цитрус”

01.03.2021 18:48 | Укррудпром

18:00 01 марта 2021 года

Самый известный рейдер Украины Геннадий Корбан стал владельцем 50% доли в ООО “ЗТ-Инвес”, которая владеет правами на ТМ “Цитрус”. Изменения вступили в силу с 25 февраля. Об этом свидетельствуют данные в едином государственном реестре.

Таким образом, Корбан вошел в бизнес вместо Дмитрия Зинченко, у которого с июля 2020 год корпоративный конфликт со вторым бенефициаром компании Григорием Топалом.

Напомним, “Цитрус” — специализированная сеть магазинов гаджетов и аксессуаров. Создана в 2000 году.

Сегодня сеть представлена более 70 магазинами в городах Украины, среди которых Киев, Харьков, Днепр, Одесса, Запорожье, Николаев и других.

Кроме того, “Цитрус” развивает собственную сеть авторизованных сервисных центров и пунктов проката электротранспорта, а также образовательных пространств.

ООО “ЗТ-Инвест”, согласно данным госреестров, принадлежат свидетельства на ТМ “Цитрус” и логотип в различных вариациях.

Додати коментар

Користувач:
email:





Bonds are bought and sold,
Trading floors are full of noise,
The rhythm of growth.

- Fin.Org.UA

Новини

15:44 - Ключові рішення НКЦПФР 21.01.2026
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 22.01.2026
14:56 - Загинув колишній голова "Укренерго" Брехт
14:53 - Фермерам розширили доступ до фінгарантій
14:35 - Україна експортуватиме м'ясо до ще однієї країни
14:30 - НАБУ підозрює Шурму у розкраданні 141 млн гривень на "зеленому" тарифі
14:23 - Ціна на газ у США підскочила на понад 50%
14:15 - Що необхідно зробити платникам єдиного податку, які здійснювали охоронну діяльність
14:13 - Фіскальний чек – обов’язкова умова захисту споживача
14:12 - У відносинах працівник – роботодавець має укладатися трудовий договір
14:11 - Туристичний збір: впродовж 2025 року до бюджетів територіальних громад Дніпропетровщини від юридичних осіб надійшло понад 8,0 млн гривень
14:09 - Про надання ФОПом – платником єдиного податку другої групи послуги з перевезення
14:08 - Надходження до загального фонду державного бюджету від платників рентної плати за користування надрами Дніпропетровщини
14:05 - Лідери зі сплати транспортного податку у 2025 році – Київ та Дніпропетровщина
14:03 - За яким ідентифікатором форми документа в електронному вигляді подається податкова декларація про майновий стан і доходи громадянами?
14:02 - Міста мають ресурс залучати людей для ліквідації наслідків ударів московія – Зеленський
14:00 - Необхідність нової реструктуризації державного боргу України
13:44 - Арбітраж у Стокгольмі прийняв рішення щодо "зеленого тарифу" в Україні
13:42 - Чи може платник податків отримати ІПК в усній формі в контролюючому органі не за місцем податкової адреси?
13:41 - Про особливості заповнення заяви щодо ліцензії на право зберігання пального виключно для потреб власного споживання та/або промислової переробки для нестаціонарних ємностей понад 250 літрів
13:39 - Зміна СГ протягом поточного бюджетного року місцезнаходження, пов’язаного зі зміною адміністративного району: куди сплачується ПДФО?
13:37 - До уваги платників ПДВ – орендодавців та орендарів!
13:36 - Громадянин отримав електронні послуги від особи-нерезидента, яка не зареєстрована платником ПДВ на митній території України: що з ПДВ?
13:35 - Визначення дати виникнення доходу у юридичної особи від операцій з продажу товарів нерезидентам через онлайн-платформи за певних умов
13:33 - Про підтвердження факту включення фізичної особи – благодійника до Реєстру волонтерів
13:32 - До уваги суб’єктів господарювання, які здійснюють торгівельні операції!
13:31 - Розмір нецільової благодійної допомоги, у тому числі матеріальної, що не включається до оподатковуваного доходу платника податку
13:29 - Про надання ФОПом – платником єдиного податку другої групи послуги з перевезення
13:25 - До уваги платників ПДВ!
13:25 - Поляки планують страйкувати на КПП "Долгобичув – Угринів": коли це відбудеться


Більше новин