З 28 березня поїзди сполученням Київ-Маріуполь прибуватимуть майже на 1 годину раніше, - Владислав Криклій

01.03.2021 18:42 | Міністерство інфраструктури України

1 Березня 2021, 15:02Вже цього місяця Укрзалізниця презентує оновлений розклад курсування пасажирських поїздів, відповідно до якого значно оптимізується рух поїзда №9/10 «Приазов’я» сполученням Київ-Маріуполь. З 28 березня потяги за цим маршрутом прибуватимуть майже на 1 годину раніше – на 57 хвилин у південно-східному напрямку та на 49 хвилин у північно-західному напрямку.
«Попри пандемію та кризу, Укрзалізниця йде назустріч регіонам, вдосконалюючи час і умови пасажирських перевезень. Завдяки оптимізації руху на ділянці Дніпро-Запоріжжя-Маріуполь шляхом перекладення нитки графіку з ділянки Запоріжжя-Федорівка-Комиш-Зоря на ділянку Запоріжжя-Пологи-Комиш-Зоря, компанії вдалося на 62 км скоротити маршрут руху поїзда Київ-Маріуполь. Вже з 28 березня поїзди за цим напрямком прибуватимуть майже на 1 годину раніше. Сподіваємось, що у відповідь регіональна влада докладе всіх зусиль для компенсації УЗ пільгових перевезень», - зазначив Міністр інфраструктури Владислав Криклій.
Крім цього, за його словами, найближчим часом Укрзалізниця оптимізує ділянку руху Дніпро-П’ятихатки-Миронівка-Київ.
Нагадаємо, у цьому році вперше за часи незалежності України передбачена бюджетна підтримка держави на закупівлю 100 пасажирських вагонів та оновлення залізничної інфраструктури.
Оперативна інформація - на телеграм-каналі https://t.me/vladyslavkryklii.



Додати коментар

Користувач:
email:





Rising markets soar,
Investors cheer, but what for?
The fall awaits more.

- Fin.Org.UA

Новини

11:43 - Чи може один суб’єкт господарювання отримати в Кваліфікованого надавача ЕДП ДПС на одну і ту ж саму особу декілька КЕП?
11:42 - Який документ підтверджує взяття на облік платника єдиного внеску в контролюючому органі та яким чином можна його отримати?
11:41 - Випадки, за яких юридична особа – платник єдиного податку не визначає МПЗ
11:40 - До уваги платників ПДВ!
11:39 - В який термін платник має право надати органу ДПС документи, які підтверджують показники, відображені у податковій звітності, що були відсутні під час проведення перевірки?
11:38 - Дохід виплачений юрособою ФОПу, яка не надала відповідних документів для уникнення подвійного оподаткування: як повернути надміру сплачений ПДФО?
11:36 - Яка передбачена форма заяви (довідки) підтвердження, що чоловік (дружина) не користується правом на підвищений граничний розмір доходу кратно кількості дітей, що дає право на ПСП?
11:34 - Щодо обмеження застосування спрощеної системи оподаткування
11:33 - Який порядок оподаткування інвестиційного прибутку, отриманого фізособою – нерезидентом від продажу інвестиційного активу юрособі?
11:32 - Для проведення реєстрації, внесення змін, отримання картки платника податків або відомостей з ДРФО фізичній особі необхідно надати документи, що посвідчують особу
11:29 - У якому разі контролюючий орган відмовляє в розгляді документів, поданих для взяття на облік ФО, яка здійснює незалежну професійну діяльність?
11:14 - Чи можна у КНЕДП ДПС отримати КЕП, сформований із застосуванням ґеш-функції за ДСТУ 7564:2014 «Купина»?
11:12 - ФОП – платник єдиного податку надає послуги за договорами доручення: чи застосовується РРО/ППРО?
11:11 - До уваги грантоотримувачів і кандидатів на участь у програмі «Власна справа»!
11:08 - Дніпропетровщина: місцеві бюджети від платників частини чистого прибутку отримали понад 10,4 млн гривень
11:06 - До місцевих бюджетів Дніпропетровщини від платників рентної плати за видобування кам’яного вугілля надійшло понад 42,5 млн гривень
10:58 - Військовий збір: від платників Дніпропетровщини до держбюджету надійшло майже 6,2 млрд гривень
10:56 - Майже 300 млн грн до бюджету: ДПС виявила порушення у сфері розрахунків, обліку товарів та трудових відносин
10:54 - еАкциз: Запуск системи має забезпечити детінізацію ринку без ризиків для бюджету та з достатнім часом на підготовку бізнесу
10:52 - ВІДДІЛ КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ УПРАВЛІННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ВЗАЄМОДІЇ ГУ ДПС У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ (ТЕРИТОРІЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ - МІСТО ДНІПРО) ІНФОРМУЄ!
09:15 - московія знищила склад корпорації "Біосфера" у Дніпрі
08:30 - Фундаментальна помилка: чому в Україні не беруть до уваги ESG
07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 05.08.2026
06:00 - московіяни знову "закрили" Чорне море. Що буде з українським експортом?
00:00 - Новини від Міністерства енергетики України
20:00 - Продовжено термін обговорення проєкту постанови про здійснення контролю за платіжними операціями
20:00 - Новини 4 серпня: блекаут на ЗАЕС, московія нищитиме водопостачання в Україні
19:45 - московія розбила склад із шоколадом Millennium у Дніпрі
19:25 - Море замінити не вдасться: Україна шукає нові маршрути для зерна
19:24 - Пропонуються зміни щодо регулювання безготівкових розрахунків та залучення банками коштів на вкладні (депозитні) рахунки


Більше новин