Мінмолодьспорту: В Україні запускають Національну волонтерську платформу

01.03.2021 16:54 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Відтепер можна більше часу присвячувати допомозі, а менше витрачати на пошук волонтерів та волонтерських можливостей.
Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) в Україні й Українська волонтерська служба спільно з Міністерством молоді та спорту закликає заходити на Національну волонтерську платформу.
На новоствореному онлайн-порталі неурядові організації уже можуть додавати волонтерські можливості, а кожен охочий — шукати волонтерство у своєму місті. Створення Волонтерської платформи стало можливим завдяки плідній співпраці Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні, Української волонтерської служби та компанії SoftServe за підтримки Міністерства молоді та спорту України. «Я вважаю, що волонтерство надихає.
Саме тому ми намагаємося показати молоді, що участь у волонтерській діяльності не тільки допомагає відчути свою роль у розвитку країни, а й надає змогу отримати задоволення від допомоги іншим.
Створення Волонтерської платформи — гарна нагода знайти однодумців з різних куточків нашої країни та налагодити партнерські стосунки для реалізації спільних проектів», — зазначає Міністр молоді та спорту Вадим Гутцайт. Проект покликаний поширювати культуру волонтерства в Україні задля розвитку громадянського суспільства.
Волонтерська платформа є містком між неприбутковими організаціями, активістами та молоддю. «Понад три роки ми розвиваємо волонтерський рух в Україні.
Щомісяця до нас звертаються понад 100 громадських організацій з малих та великих міст із проханням знайти волонтерів для екологічних, соціальних та освітніх проектів.
Всеукраїнський портал з волонтерськими можливостями дозволить однодумцям знаходити один одного та організації, до яких можна долучитися», — зазначає керівниця Української волонтерської служби Анна Бондаренко. Місія Волонтерської платформи — познайомити українську молодь з можливостями, які відкриває волонтерство, та стати провідником у світі добрих справ.
На платформі громадські організації можуть публікувати анонси волонтерських проектів, а волонтери — переглядати можливості свого регіону та обирати найцікавіші ініціативи. «Молоді люди, які займаються волонтерством в Україні, надихають нас своєю самовідданістю й ентузіазмом.
Вони сповнені ідеями, пропонують рішення й інновації та втілюють їх у своїх громадах.
Ми раді разом з партнерами створити платформу, що просуває можливості для молодих волонтерів, а також підтримує ініціативну молодь, яка активно діє та показує, що зміни можливі», — зазначила Лотта Сильвандер, Голова офісу ЮНІСЕФ в Україні. Сайт розроблений так, щоб і волонтери, і представники організацій у декілька кліків знайшли чи оприлюднили волонтерську можливість за дванадцятьма категоріями: від допомоги тваринам до онлайн-волонтерства. «У SoftServe, де культура відкритості та взаємодопомоги є високорозвиненою, ми добре усвідомлюємо силу волонтерства.
Люди, об’єднані спільною візією, цінностями і метою, здатні творити дива.
Тому технічно втілити таку потужну ідею у життя для нас було надзвичайно важливо.
Одним з напрямків корпоративної соціальної відповідальності SoftServe є підтримка спільнот через реалізацію технічних проектів, які ми втілюємо як на  Pro Bono засадах, так і завдяки волонтерам SoftServe», — розповідає співзасновник та Голова Ради директорів SoftServe Ярослав Любінець. Відкрити світ волонтерства можна уже зараз — сотні волонтерських можливостей та однодумців чекають на сайті https://platforma.volunteer.country/.
Платформа також доступна за українським посиланням: волонтерство.укр.

Додати коментар

Користувач:
email:





Український ринок,
Діє згідно з міжнародними стандартами,
Інвестуй, будь у центрі подій.

- Fin.Org.UA

Новини

12:30 - московіяни обстріляли об’єкти "Нафтогазу" на Сумщині: є суттєві пошкодження
11:58 - Гетманцев подасть законопроєкт про продовження податку на надприбутки банків: очікує дискусій
10:59 - Пайова участь: суд наказав АТБ доплати міськраді на Івано-Франківщині за затримку
10:00 - Керівники AI-напряму Мінцифри перейшли в Міноборони розвивати ШІ для армії
07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 29.03.2026
18:00 - Аналітики визначили найбільш дохідні українські театри
17:35 - Темпи ремонту доріг перевищують планові показники – Кулеба
17:05 - Суд покарав сільраду, яка не врятувала дерева у заказнику "Косюрівський"
17:00 - Зеленський розповів, скільки пального споживає Україна на місяць
16:10 - Великий податковий законопроєкт розділять на три – Железняк
15:30 - "Київводоканал" відновлює подачу води
14:50 - Франція запровадила субсидії на пальне для окремих груп
13:56 - Скандал із "зерновими оборудками": трейдери призупинили закупівлі зі сторонніх елеваторів
12:58 - московіяни третю добу поспіль атакують газовидобуток "Нафтогазу" на Полтавщині
12:42 - Частина Києва залишилася без водопостачання
12:15 - "Укрзалізниця" посилює захист підстанцій
11:20 - НБУ поставив під сумнів компетентність гендиректора "Укрпошти"
10:25 - московія вдарила по українському морському порту: які наслідки
09:40 - московіяни двічі за ніч атакували Одесу: пошкоджено інфраструктуру
23:00 - Новини від Міністерства енергетики України
21:00 - Новини 27 березня: фіналісти на посаду голови митниці, ціна кешбеку на пальне
21:00 - Одеса як інвестиційна платформа: чому місту потрібна нова модель розвитку
20:45 - Ринок праці: в Мінекономіки повідомили, коли запустять перший етап системи "Обрій"
20:25 - Не відчували впливу: голова комісії з добору очільника митниці заперечив політичний тиск
19:52 - Російські виробники нафти можуть оголосити форс-мажор через атаки на балтійські порти
19:45 - 139 господарств отримають фінансування: Уряд продовжив програму підтримки фермерів
19:12 - Війна та енергодефіцит: Dragon Capital погіршив прогноз для економіки України
19:00 - Торік Україна на понад 18% збільшила витрати на імпорт енергоресурсів
19:00 - Київстар у 2025 році розширив 4G-покриття на 630 населених пунктів
18:26 - Нацбанк показав курс долара і євро на понеділок 30 березня


Більше новин