Держпродспоживслужба проводить перевірку стосовно загибелі лебедів на Херсонщині

01.03.2021 16:54 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Фахівці Держпродспоживслужби проводять перевірку по факту загибелі двох десятків лебедів у Херсонській області та встановлюють причини загибелі. 28 лютого на території Національного природного парку «Нижньодніпровський» Олешківського району в районі річок Конка та Гнилуша було виявлено тіла 20 лебедів.
Працівники Держпродспоживслужби миттєво відреагували на подію: одразу після надходження повідомлення представники Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області та регіональної державної лабораторії ветеринарної медицини прибули на місце загибелі птахів для з’ясування епізоотичної ситуації. Фахівці одразу ж відібрали 5 трупів загиблих лебедів та направили їх до Херсонської регіональної державної лабораторії ім.
Ценковського та Миколаївської регіональної лабораторії Держпродспоживслужби для дослідження на грип птиці та хворобу Ньюкасла. Зранку, 1 березня, розпочато ретельне обстеження акваторії Дніпра, Конки, Гнилуші.
Це роблять спільно представники Національного природного парку «Нижньодніпровський», Олешківського управління Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області, ДСНС та органів місцевого самоврядування.
Вони шукають, чи є ще загиблі птахи.
Найближчим часом відбудуться засідання районної та обласної Державної надзвичайної протиепiзоотичної комiсії. «На жаль, це вже третій відомий випадок загибелі птиці в Херсонській області з початку цього року, - зазначила Голова Держпродспоживслужби Владислава Магалецька.
- По першому випадку загибелі сірих журавлів попередньо встановлено, що птахи загинули від набряку легень внаслідок отруєння високотоксичною речовиною.
По другому випадку продовжується перевірка і дослідження у декількох лабораторіях.
Ситуація знаходиться на моєму особистому контролі: поставлено завдання якнайшвидше встановити, чи пов’язані ці три випадки між собою.
Після завершення епізоотичних розслідувань матимемо повну картину».

Додати коментар

Користувач:
email:





Криза минає,
Ринок відновлюється,
Дивись в майбутнє.

- Fin.Org.UA

Новини

09:00 - В Україні зросли продажі вживаних авто зі США: найпопулярніші моделі 2025 року
08:33 - В кількох регіонах України запровадили аварійні відключення світла
08:30 - Як відновити помешкання після атаки
08:00 - Власник бізнесу, у який двічі поцілила московія: "Якщо ти постраждав – ти ніхто. Ти грязь і мусор"
07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 20.01.2026
02:03 - Solar activity and the S&P 500: numbers, not narratives
02:02 - Сонячна активність і S&P 500: чому інвесторам не варто «дивитись на Сонце» при ухваленні рішень
01:33 - Сонячна активність і світова економіка: від полярних сяйв до енергетичної катастрофи
23:00 - Денис Шмигаль: дефіцит в енергосистемі зберігається – працюємо над системними рішеннями для столиці та регіону
23:00 - Новини від Міністерства енергетики України
21:00 - Новини 19 січня: песимістичні дані про відключення світла, позов дружини Чернишова
20:45 - Митні погрози Трампа через Гренландію вдарили по фондових ринках в Європі та світі
20:34 - "Діра" в російському бюджеті встановила рекорд з часів пандемії
20:01 - Кабмін запускає "нічліг незламності" при довгих збоях електрики та тепла у містах
19:56 - Міненерго припинило повноваження глави "Оператора ринку"
19:25 - Нафтогазові доходи Кремля найгірші за 6 років – майже половина зникла
19:23 - Олексій Соболев відкрив Український дім у Давосі
19:11 - Шмигаль попередив МАГАТЕ про нові плани московії атакувати енергооб'єкти України
18:55 - В Україні розгортають пересувні "пункти гарячої їжі" — Свириденко
18:52 - Митні тарифи Трампа оплачують самі ж американці – дослідження
18:35 - Нацбанк показав курс долара та євро на вівторок 20 січня
18:33 - Угорці остаточно домовились із "Газпромом" про купівлю сербського нафтового заводу
18:21 - Ціни на золото та срібло рекордно зросли
18:20 - Програма єОселя: за тиждень українці отримали 135 нових кредитів
18:13 - Від дизайнера до диспетчера: якими були найконкурентніші професії 2025 року
18:11 - Денис Шмигаль поінформував Гендиректора МАГАТЕ Рафаеля Гроссі про підготовку росіянами атаки на енергооб’єкти
17:50 - Графіки для всіх регіонів: "Укренерго" повідомило про відключення світла 20 січня
17:47 - Прокуратура хоче стягнути 4 мільйона гривень з ексначальника Кременчуцького ТЦК
17:35 - В Україні викрили контрабанду дубових лісоматеріалів до Євросоюзу
17:20 - Індія запропонує БРІКС пов’язати між собою цифрові валюти – Reuters


Більше новин