В центрі Харкова припинено діяльність цеху з незаконного виготовлення алкоголю

01.03.2021 16:54 | Державна фіскальна служба України

Спільними діями співробітників ГУ ДФС у Харківській області та УСБУ в Харківській області, під процесуальним керівництвом Харківської обласної прокуратури, виявлено та припинено роботу цеху з незаконного виробництва алкогольних виробів. 
Правопорушників викрили саме в момент здійснення незаконного масового виготовлення та збуту фальсифікованих алкогольних напоїв у великих обсягах.
Група осіб, розгорнула свій протиправний бізнес на території складських приміщень, які переобладнали в прихований виробничий цех із спеціальним приладдям для змішування технічної води зі спиртом етиловим. 
Готові суміші,  імітованих горілки, шампанського, коньяку, з  використанням підробних марок акцизного податку, ділки розливали в пластикові пляшки місткістю 5 та 10 літрів, пакували в картонні коробки «Bag-in-box». Реалізацію фальсифікованих алкогольних напоїв здійснювали через гуртово-роздрібну мережу м. Харкова та області, а також через групи у мобільних додатках та доставляли за допомогою кур’єрської служби доставки вантажів по всій території України. 
За результатами проведених санкціонованих обшуків, правоохоронці встановили беззаперечні факти скоєння злочину, а також виявили та задокументували готову контрафактну продукцію, яка стала речовими доказами цього злочину.
Загальна кількість виявленої готової контрафактної продукції становить понад 16 тонн. Орієнтовна ринкова вартість фальсифікату близько 4 млн гривень.
Наразі двом особам повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення. 
До суду направлено клопотання про обрання запобіжного заходу стосовно підозрюваних. Тривають слідчі дії, спрямовані на встановлення повного кола осіб, причетних до незаконного виробництва та реалізації контрафактної алкогольної продукції.

Додати коментар

Користувач:
email:





Money talks, they say,
But who is listening, and why,
The price of our world.

- Fin.Org.UA

Новини

12:50 - McDonald's повертається в Миколаїв – Кім
12:45 - Кремль зловив нафтовий джекпот: доходи московія можуть підскочити на 70% за місяць
12:32 - ЛЕП між Румунією та Молдовою залишається відключеною через удари московія по енергетиці України
12:30 - Досудове врегулювання спору: що потрібно знати про ініціативу БЕБ
12:14 - ВІДДІЛ КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ УПРАВЛІННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ВЗАЄМОДІЇ ГУ ДПС У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ (ТЕРИТОРІЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ - МІСТО ДНІПРО) ІНФОРМУЄ!
12:08 - На Львівщині будують новий комбікормовий завод
12:00 - Банки України показали актуальний курс валют на 24 березня
11:37 - У Києві судитимуть посадовця: місто 4 роки сплачувало оренду землі замість орендаря
11:30 - Південна Корея частково забороняє використання авто на тлі нафтового шоку
11:00 - Китай заборонив цінам на пальне зростати
10:50 - Війна в затоці змушує автопром панічно шукати алюміній: навіть у московія
10:42 - Фінансовій компанії відкликано ліцензії через визнання її ділової репутації небездоганною
10:20 - У Міненерго розповіли про наслідки атаки московія по енергетиці: кілька регіонів без світла
10:05 - Дрон московія влучив у приміський поїзд на Харківщині: одна людина загинула
10:00 - Оперативна ситуація в енергосистемі України станом на ранок 24 березня
09:35 - "Це ненормально": перед заявою Трампа про Іран хтось встиг поставити на падіння нафти
09:00 - Нафта відреагувала на заперечення Іраном переговорів зі США
08:30 - Як правильно купувати РЕБи
08:00 - Стартап під ключ: ІТ-компанії освоїли новий бізнес
07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 24.03.2026
23:00 - Новини від Міністерства енергетики України
22:00 - Новини від Міністерства енергетики України
21:00 - Новини 23 березня: обвал цін на нафту, африканський газ для України та смерть власника OnlyFans
20:40 - Львів розриває контракт з поляками щодо будівництва сміттєпереробного заводу
20:25 - URTF зібрав 2,8 мільярда доларів донорських внесків для України – Мінфін
20:00 - У Києві та окремих регіонах України – аварійні відключення
19:22 - Держстат розпочинає велике дослідження рівня життя українців
18:55 - ДТЕК та інші: хто отримає гроші від Норвегії на енергетику та постачання ліків в Україні
18:35 - Держава дофінансувала виплати одноразової допомоги для малозабезпечених
18:14 - московіяни почали масово завантажувати корейський месенджер через блокування


Більше новин