Офіс великих платників податків ДФС забезпечив надходження до державного бюджету 90 млн грн

01.03.2021 16:54 | Державна фіскальна служба України

За матеріалами зібраними співробітниками Офісу великих платників податків ДФС в ході розслідування та ряду заходів направлених на протидію розкрадання державних коштів,  встановлено, що службові особи одного з Державних підприємств в період 2018 року навмисно ухилилися від сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі ЄСВ).
Реалізовуючи свій злочинний намір та знаючи, що обігових грошових коштів на рахунках підприємства достатньо для погашення заборгованості, ставлячи інтереси підприємства вище суспільних та загальнодержавних працівники підприємства не сплатили ЄСВ в особливо великих розмірах.
В результаті вжитих заходів, спрямованих на відшкодування завданих державі збитків, нанесені збитки сплачено до бюджету у повному обсязі, у сумі 90 012 тис. гривень.
Слідчим управлінням Офісу великих платників податків ДФС повідомлено про підозру головному бухгалтеру ДП, кримінальне провадження відносно службової особи направлено до Офісу Генерального прокурора для подальшого перенаправлення для розгляду по суті.
“Забезпечення відшкодування збитків є одним із механізмів наповнення державного бюджету. Головним, пріоритетним напрямком нашої з командою роботи є економічна безпека країни. Будемо докладати максимум зусиль для виконання поставлених завдань”, - зазначив Голова ДФС Вадим Мельник.

Додати коментар

Користувач:
email:





From Wall Street to Tokyo,
London to Hong Kong and back,
The financial world spins.

- Fin.Org.UA

Новини

21:40 - Макроекономічний та монетарний огляд, квітень 2026 року
21:40 - Macroeconomic and Monetary Review, April 2026
21:00 - Новини 6 квітня: золото на мільйони працівника ТЦК, "податок на OLX" доопрацювали
20:42 - Китайці відкрили ринок борошна для України
20:25 - Трамп заявив, що "забрав би нафту Ірану", але американці хочуть додому
20:10 - Світоліна і Стаховський відкривають падел-клуб у Києві на Подолі
19:50 - Уряд спрощує отримання права керування сільгосптехнікою через дефіцит водіїв
19:35 - Associated Press скоротить 5% глобального штату журналістів
19:25 - Уряд спростив для водіїв категорій С і D доступ до роботи на сільгосптехніці
19:25 - В "Укренерго" розповіли, чи будуть відключення світла для населення 7 квітня
18:55 - Україна в березні встановила рекорд з експорту соняшникової олії
18:25 - Авіаудари зупинили роботу нафтохімічних заводів Ірану
18:10 - Депутати знову хочуть скасувати статус політично значущих осіб: додали норму в проєкт закону
18:00 - Українське борошно відкриває для себе Китай: узгоджені правила експорту
17:55 - Найбільший виробник СПГ московії заснував компанію з будівництва танкерів
17:45 - "Укрпошта" повідомила, як працюватиме в період Великодня
17:44 - Звіт про надходження запитів на публічну інформацію за березень 2026 р.
17:31 - Запрошуємо подавати роботи для участі у Форумі молодих дослідників 2026
17:25 - Нацбанк показав курс долара і євро на вівторок 7 квітня
17:00 - Більше ніж просто редизайн: як змінився портал послуг Держводагентства
16:55 - Березневий імпорт дизелю в Україну встановив рекорд
16:54 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ПП “ТРАНС-ЕКСПРЕС” (Київська обл., Бучанський р-н, Борщагівська т. г., с. Софіївська Борщагівка, вул. Мала Кільцева, 4-А)
16:51 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ПП «РУСЬ ІНВЕСТ» (Хмельницька обл., Хмельницький р-н, с-ще Богданівці, вул. Заводська, 3/1)
16:50 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ «ТРАЙГОН ФАРМІНГ ХАРКІВ» (Черкаська обл., Звенигородський р-н, с. Лип'янка, вул. Козацька, буд. 1-Т)
16:49 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ «Господарство Карвицьких» (Хмельницька обл., Шепетівський р-н, м.Полонне, вул. Супутника, 20)
16:44 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ПП «ЮНА-КР» (АЗК Дніпропетровська обл., м. Апостолове, вул. Елеваторна, 1а)
16:43 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ «АКВ Українське каолінове товариство» (Вінницька обл., Хмільницький р-н., смт. Глухівці, вул. Заводська, буд. 1)
16:42 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ФОП Макогон О.В. (Хмельницька обл., Кам’янець-Подільський р-н, село Маків, вул. Воздвиженська, буд. 71)
16:41 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ «СТАР-СВІТ» (м. Рівне, вул. Міцкевича, 11)
16:40 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ «ВЕЛТЕКС МАHУФАКТУРІHГ» (Житомирська обл., м. Звягель, вул. Ярослава Остапчука, 5)


Більше новин