ДРС запрошує представників ОМС Черкащини на онлайн навчання

01.03.2021 16:54 | Державна служба України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва

11 березня 2021 року за підтримки Черкаського регіонального офісу Програми «U-LEAD з Європою» відбудеться онлайн семінар за темою «Збільшення надходжень до бюджетів громад: співпраця з податковими та регуляторними органами».

До участі у заході запрошуються посадові особи органів місцевого самоврядування, на яких покладені обов’язки з реалізації державної регуляторної політики.

Спікером від Державної регуляторної служби України буде завідуюча Сектором ДРС у Черкаській області Олена Шухтіна.

Під час семінару будуть розглянуті такі питання:

особливості прийняття регуляторних актів органами місцевого самоврядування; дотримання принципів державної регуляторної політики при підготовці проектів рішень щодо місцевих податків і зборів; порядок та способи оприлюднення інформації про здійснення регуляторної діяльності.

Програма онлайн навчання дасть змогу учасникам заходу отримати теоретичні та практичні знання, обговорити проблемні питання реалізації державної регуляторної політики шляхи їх вирішення.  

Нагадаємо, що Черкаський регіональний офіс “Програми U-LEAD з Європою” вже 4 роки співпрацює з ДРС з метою надання методологічної та інформаційної підтримки місцевим територіальним громадам щодо здійснення ними регуляторної діяльності.

Запись ДРС запрошує представників ОМС Черкащини на онлайн навчання впервые появилась Державна регуляторна служба України.

Додати коментар

Користувач:
email:





Fortunes won and lost
Amidst a sea of numbers
Capital market.

- Fin.Org.UA

Новини

11:22 - До місцевих бюджетів Дніпропетровщини від юридичних осіб надійшло понад 9,4 млн грн збору за місця для паркування транспортних засобів
11:21 - Підтримка обороноздатності держави: понад 2,4 млрд грн військового збору отримав загальний фонд держбюджету від платників Дніпропетровщини
11:19 - Доступ до публічної інформації: фахівцями податкової служби Дніпропетровщини з початку року опрацьовано 71 запит
11:18 - Результати опрацювання інформації, отриманої від ДПС України, сервісу «Пульс», державної установи «Урядовий контактний центр» та «Гарячої лінії голови Дніпропетровської ОДА»
11:17 - Результати опрацювання інформації, отриманої від ДПС України, сервісу «Пульс», державної установи «Урядовий контактний центр» та «Гарячої лінії голови Дніпропетровської ОДА»
11:16 - Звернення громадян: підсумки роботи податкової служби Дніпропетровщини за перший квартал поточного року
11:14 - Як отримати статус неприбуткової організації та не сплачувати податок на прибуток
10:00 - Ціни на нафту відреагували на скорочення постачання через війну в Ірані
09:19 - Наслідки атаки московія на енергетику: більшість районів Чернігівщини без світла
09:11 - ВІДДІЛ КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ УПРАВЛІННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ВЗАЄМОДІЇ ГУ ДПС У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ (ТЕРИТОРІЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ - МІСТО ДНІПРО) ІНФОРМУЄ!
09:00 - В АРМА проходять чотири аудити одночасно: більшість - міжнародні
08:30 - Як знайти працівника на порожньому ринку
08:00 - "Купити свободу": як система навколо ТЦК монетизує страх мобілізації
07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 06.04.2026
17:50 - Біржі країн затоки стримано відреагували на нову хвилю ударів
16:30 - Іран серйозно вдарив по нафті Кувейту: спалахнули НПЗ і хімзавод
15:13 - "Відкрийте кляту протоку, виродки": Трамп звернувся до Ірану
15:00 - Японія та Сінгапур забезпечать постачання палива до Австралії
14:00 - московія другий день поспіль б’є по об’єктах "Нафтогазу"
13:01 - У Сербії розповіли про спробу диверсії на газопроводі
12:04 - Іран дозволив Іраку проходити через Ормуз
10:59 - ОПЕК+ планує символічне підвищення квот на видобуток нафти на тлі війни в Ірані
10:00 - Готівка на день стала єдиним засобом оплати в московія через блокування VPN – Дуров
00:00 - Новини від Міністерства енергетики України
19:54 - Денис Шмигаль провів підсумкове засідання зимового Штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації в енергетиці
18:15 - Уряд розширює підтримку меліорації на прифронтових територіях: до 80% компенсації витрат
18:00 - Суд відібрав гроші у фірми, яка ремонтувала будинок у Бучі: він став ветеранським
17:28 - Уряд розширив програму компенсації вартості української с/г техніки для аграріїв у прифронтових громадах
16:59 - "Альтернативи немає": Гетманцев прокоментував очікувані податкові зміни
15:58 - Регулятор перегляне граничні ціни на ринку електроенергії


Більше новин