Проект високошвидкісного залізничного сполучення розпочнеться у 2021 році від кордону з Польщею, - Владислав Криклій

01.03.2021 11:48 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

На запрошення Міністра інфраструктури Польщі Анджея Адамчика 27 лютого Міністр інфраструктури України Владислав Криклій в режимі онлайн долучився до панельної дискусії на тему «Інфраструктура Північ-Південь-2040 у контексті Зеленого ладу ЄС».
Захід відбувся у рамках щорічної міжнародної конференції «Європа Карпат», що проходила 27-28 лютого у м.
Красічин (Республіка Польща). Участь у дискусії також взяли Міністр транспорту та комунікацій Литви Маріус Скуодіс, інші представники керівництва міністерств з питань інфраструктури та транспорту Румунії, Словаччини, Угорщини та Чехії.
Учасники обговорили розбудову швидкісного залізничного сполучення в регіоні, автомагістралей, у тому числі у рамках Via Carpathia i Via Baltica, безпеку транспортної інфраструктури та її роль у реалізації Європейського зеленого ладу. Під час заходу Владислав Криклій повідомив про плани Міністерства у впровадженні проекту високошвидкісного залізничного руху в Україні та підкреслив необхідність будівництва нових залізничних сполучень на основі «європейської колії». «Цьогоріч в Україні вперше передбачена бюджетна підтримка у розмірі 4 млрд грн на розвиток пасажирських залізничних перевезень – закупівлю 100 нових вагонів та електрифікацію.
Разом з тим ми даємо старт проекту високошвидкісного залізничного сполучення, який на початковому етапі передбачатиме будівництво залізничної лінії зі швидкістю руху до 250 км/год.
та сучасної інфраструктури для обслуговування InterCity та контейнерних перевезень у напрямку ЄС.
У 2021 році розпочнемо його від кордону з Польщею», - сказав Владислав Криклій. Міністр інфраструктури України також наголосив на важливості розвитку мережі автомагістралей TEN-T, у тому числі у рамках Via Carpathia, та підкреслив роль українських морських портів у транспортно-логістичних коридорах між Європою та Азією. Довідково «Європа Карпат» - форум, присвячений обговоренню питань збереження унікального багатства культури та природи Центральної Європи, економічного та стратегічного розвитку цього регіону, а також Ініціативи трьох морів. У цьому році вперше конференція відбувалася за гібридною формулою (онлайн).

Додати коментар

Користувач:
email:





Day traders compete
Buying low, selling high, fast
Success or failure

- Fin.Org.UA

Новини

14:31 - До фінансової компанії застосовано захід впливу у вигляді відкликання ліцензії
13:45 - До страхової компанії застосовано заходи впливу
13:25 - Е-аудит - сучасний цифровий інструмент податкового контролю
13:23 - Пам’ятка для громадян: сплачуйте податки правильно!
13:22 - Чи відносяться виробники сидру до малих виробництв виноробної продукції?
13:21 - Переваги електронного листування
13:20 - Щодо права самозайнятих осіб та членів фермерського господарства не нараховувати, не обчислювати та не сплачувати єдиний внесок за себе у період дії воєнного стану
13:19 - До уваги платників податків!
13:17 - Підтримка працевлаштування осіб з інвалідністю – це не лише соціальна відповідальність, а й економічний стимул для роботодавця
13:15 - Пріоритетні заходи НСД спрямовані на модернізацію податкового адміністрування
13:14 - Діяльність з вирощування тютюну здійснюється на підставі ліцензії
13:12 - Електронний документообіг забезпечує швидкий, безпечний та прозорий контакт між платниками і податковою
13:11 - Електронні сервіси від ДПС – складова реалізації Національної стратегії доходів
13:09 - Оновлено спеціалізоване клієнтське програмне забезпечення
13:08 - Адміністрування ПДВ, податку на прибуток, єдиного податку, рентної плати, екологічного податку та плати за землю (від юридичних осіб): підсумки роботи податківців Дніпропетровщини
13:06 - За спецвикористання води загальний фонд держбюджету отримав від платників Дніпропетровщини понад 26,6 млн грн рентної плати
13:06 - ВІДДІЛ КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ УПРАВЛІННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ВЗАЄМОДІЇ ГУ ДПС У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ (ТЕРИТОРІЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ - МІСТО ДНІПРО) ІНФОРМУЄ!
12:45 - У квітні загальна кількість небанківських фінансових установ зменшилася на 10 компаній
12:35 - "Укрзалізниця" запускає продаж усіх приміських квитків у застосунку
12:31 - До місцевих бюджетів Дніпропетровщини надійшло майже 474,8 млн грн податку на нерухомість
12:29 - У податковій службі Дніпропетровщини на обліку знаходиться понад 293 тисячі платників єдиного внеску
12:28 - Тижневі результати взаємодії податківців Дніпропетровщини з платниками податків
12:27 - Таблиця даних платника ПДВ – один з ключових інструментів безумовної реєстрації податкових накладних
12:25 - Надходження єдиного внеску перевищили 238 млрд грн з початку року
12:22 - Місцеві бюджети: надходження за 4 місяці цього року перевищили минулорічні на 15,5 %
12:19 - Одна з найбільших у світі компаній з дослідження споживчого ринку піде з московії
12:00 - Звітуємо про прогрес у реалізації Стратегії розвитку фінансового сектору України у 2025 році
12:00 - Звітуємо про прогрес у реалізації Стратегії розвитку фінансового сектору України у 2025 році
11:39 - В Україні попит на електромобілі за місяць зріс у 1,5 раза: популярні моделі квітня
11:35 - Світові ціни на м’ясо досягли історичного максимуму: причини


Більше новин