Мінфін: Перші дві сім'ї отримають кредити на житло завдяки держпрограмі «Доступна іпотека 7%»

01.03.2021 11:48 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Сьогодні відбулася церемонія підписання перших договорів на отримання кредитів між банками та позичальниками у рамках Державної програми «Доступна іпотека 7%». «27 січня Уряд затвердив Порядок здешевлення вартості іпотечних кредитів, розроблений Мінфіном у відповідь на важливу ініціативу Президента України.
Нашою спільною метою було здешевлення вартості іпотеки для громадян України. І сьогодні держпрограма «Доступна іпотека 7%» запущена через уповноважені банки, з якими Фонд розвитку підприємництва вже більше року успішно реалізує програму «Доступних кредитів для бізнесу 5-7-9%», – повідомив у своїй вітальній промові до учасників церемонії Міністр фінансів Сергій Марченко. Підписання двох перших договорів на отримання кредитів між банками АБ «УКРГАЗБАНК» та «ОТП БАНК» і позичальниками відбувалось у прямому ефірі Всеукраїнського форуму «Україна30»: дві сім’ї тепер мають можливість отримати омріяне житло завдяки новій іпотечній програмі. Заступник Міністра фінансів з питань європейської інтеграції, голова ради Фонду розвитку підприємництва (ФРП) Юрій Драганчук, акцентував, що серед перших банків, учасників програми «Доступна іпотека 7%», – і державний, і комерційний, що є індикатором привабливості програми на ринку. «Мінфін виконав свою обіцянку: запланований запуск програми на березень відбувся саме 1 березня 2021 року.
Сьогодні ми зробили перший крок на шляху реалізації загальної стратегії відновлення іпотечного ринку в Україні», – зазначив Юрій Драганчук. Модератор заходу, виконавчий директор ФРП Андрій Гапон, звернув увагу, що тиждень тому на дискусійній панелі форуму «Інфраструктура» Міністр фінансів Сергій Марченко презентував держпрограму «Доступна іпотека 7%», а сьогодні – вже маємо її перші результати. Державна програма «Доступна іпотека 7%» надає можливість громадянам з відносно невисоким рівнем доходу отримувати житло в кредит з частковою компенсацію відсотків державою. «Пожвавлення іпотечного ринку сприятиме стимулюванню будівництва та розвитку економіки країни в цілому – і це ще один довгостроковий результат, який ми очікуємо від реалізації «Доступної іпотеки 7%», заручившись підтримкою Президента та Уряду», – підкреслив Міністр. По завершенню церемонії, перших отримувачів кредитів програми «Доступна іпотека 7%» привітав Президент України Володимир Зеленський. Нагадаємо, що 26 лютого сім провідних банків країни підписали перші угоди з ФРП про участь програмі «Доступна іпотека 7%». Це АБ «УКРГАЗБАНК», АТ «ОЩАДБАНК», АТ «КБ «ГЛОБУС», АТ «ПРИВАТБАНК», АТ «МЕГАБАНК», АТ «КРЕДОБАНК» та АТ «ОТП БАНК».

Додати коментар

Користувач:
email:





Market correction,
Stocks fall and investors fret,
Value seekers pounce.

- Fin.Org.UA

Новини

17:56 - Екскерівник Cisco в Україні став регіональним менеджером Visa у 17 країнах
17:35 - У Саудівській Аравії – найбільший з 2018 року дефіцит бюджету
17:14 - Нацбанк показав курс долара та євро на 6 травня
16:58 - Заволодіння зерном ДПЗКУ на 60 мільйонів доларів: НАБУ і САП завершили багаторічне слідство
16:50 - Польща хоче побудувати платну трасу до Львова, а гроші збирати до свого бюджету
16:48 - До трьох фінансових установ застосовано заходи впливу
16:30 - Як регулятори реагують на паливний шок
16:27 - НБУ оштрафував NovaPay на 8 мільйонів: компанія не оскаржуватиме рішення
16:20 - Як виглядає онлайн-консультація
16:15 - Стало відомо, які збитки зазнала московія від атак на Туапсе
16:00 - "Укрзалізниця" повідомила, за чий рахунок оновить рекламну інфраструктуру
15:45 - Економіка України показала скорочення за квартал вперше за 3 роки – Держстат
15:34 - "Подальші темпи залежать від фінансування": Свириденко розповіла про ремонт доріг
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 06.05.2026
15:17 - Єгипет продовжує приймати викрадене Росією українське зерно – МЗС
15:15 - Імпорт електроенергії в Україну у квітні впав на 40%
14:57 - Тігіпко став позаштатним радником Буданова
14:37 - Amazon розширює логістичну мережу
14:35 - Україна наростить імпорт газу з Польщі: регулятор погодив проєкт
14:17 - Nova запустила платформу електронного документообігу для бізнесу
13:55 - Інвестували 12 мільйонів євро: Carlsberg запустив в Україні нову баночну лінію
13:55 - Комітет Ради позачергово розгляне проєкт про підняття зарплат поліцейським
13:38 - У Луцьку посадовця міськради викрили на хабарі
13:33 - МАГАТЕ виявило пошкоджене обладнання на Запорізькій АЕС після атаки безпілотника
13:20 - ПУМБ інвестував в створення інклюзивного бізнесу 100 млн грн
13:16 - Свириденко розкрила цьогорічні приватизаційні плани
13:00 - У перелік "Доступних ліків" додали нові препарати
12:58 - На аукціон виставили нове нафтогазове родовище за мільярд
12:40 - Українці збільшили попит на бензинові та гібридні авто: які моделі обирають
12:30 - До небанківської установи застосовано заходи впливу


Більше новин