У Держекоінспекції провели обстеження річок та попереджають про можливі паводки

01.03.2021 11:48 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Тероргани ДЕІ провели комплексне обстеження ділянок уздовж річок для виявлення несанкціонованих і стихійних сміттєзвалищ, щоб не допустити потрапляння відходів у водні об’єкти разом з талим снігом.
Це упередить «міграцію» сміття з течією річок до сусідніх країн.  «За результатами такого аудиту Держекоінспекція надала органам місцевого самоврядування приписи про усунення порушень.
Зокрема, уздовж річки Тиса в Закарпатській області було виявлено 16 несанкціонованих сміттєзвалищ, а приписи про їх ліквідацію направлені головам відповідних об’єднаних територіальних громад.
Сподіваюсь на їх оперативну реакцію, але також прошу Закарпатську ОДА проконтролювати виконання, адже від цього залежить екологічна безпека.
Натомість у Центральному окрузі ДЕІ (Черкаська та Полтавська області) уже відзвітували про ліквідацію всіх 18 сміттєзвалищ, виявлених у прибережно-захисних смугах», - розповів голова ДЕІ Андрій Мальований. Результати проведеного обстеження також стануть основою для створення інтерактивної мапи прибережно-захисних смуг.
Цей ресурс відображатиме місцезнаходження небезпечних об’єктів уздовж річок та їх заплав.
За допомогою мапи громадськість зможе контролювати ліквідацію сміттєзвалищ, складів небезпечних відходів та ін.
органами місцевого самоврядування. Голова ДЕІ також зазначив, що необхідність такої перевірки постала через високу ймовірність виникнення паводків.
Він нагадав, що торік через повені на Закарпатті сміття з прибережних смуг потрапило у транскордонні річки та у сусідню державу Угорщину. «Сотні тонн сміття з прибережних смуг змило до річки Тиса, яка з"єднує Угорщину та Україну.
Нашого західного сусіда буквально «засипало» відходами - угорська спецтехніка видаляла сміття у цілодобовому режимі», - зазначив Андрій Мальований.

Додати коментар

Користувач:
email:





Bulls run wild with glee
Investors riding the wave
But when will it end?

- Fin.Org.UA

Новини

00:00 - Новини від Міністерства енергетики України
21:30 - Європейські правила, сильніша система, захист споживачів: що дає Україні закон 4834
21:00 - Новини 20 квітня: новий рекорд євро
20:51 - У вівторок світло українцям не вимикатимуть
20:40 - Видатки держбюджету зросли на 7,1% порівняно з минулим роком
20:05 - ФГВФО реструктуризував 48 мільйонів гривень боргів перед РВС Банком
19:50 - Трамп заперечив слова міністра енергетики США про ціни на бензин після війни з Іраном
19:25 - Мільйонні оборудки на обстеженні зруйнованих об'єктів: обвинуваченим дали по 7 років
18:55 - На ринку майже без змін: які сідлові тягачі обирають українські перевізники
18:25 - У роботі AI-моделей стався глобальний збій
18:10 - московіяни влучили в АЗС в Богодухові на Харківщині: є постраждалі
17:40 - Мінрозвитку спрощує перетин кордону легковиками
17:30 - єОселя: щотижнева статистика
17:30 - До страхової компанії застосовано захід впливу
17:20 - В Україні змінили підходи до оцінки сільгоспземель: які нововведення
16:53 - Участь Мінекономіки у роботі Верховної Ради України 15 квітня 2026 року
16:46 - Інвестиційний успіх: "ШвидкоГроші"™ залучили 100 млн грн, завершивши розміщення облігацій утричі швидше
16:45 - Курс євро до гривні втретє поспіль оновить історичний максимум
16:40 - ВІДДІЛ КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ УПРАВЛІННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ВЗАЄМОДІЇ ГУ ДПС У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ (ТЕРИТОРІЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ - МІСТО ДНІПРО) ІНФОРМУЄ!
16:40 - Атака на Туапсе: росіяни перенаправляють танкери до іншого порту
16:35 - Плани стійкості треба виконати до 1 вересня, але не всі регіони встигають – Зеленський
16:30 - Уряд удосконалив методику нормативної грошової оцінки земельних ділянок
16:30 - Чому лідери найбільше помиляються, коли найбільше впевнені
16:17 - Річковий пісок на 750 мільйонів гривень: викрито масштабну схему
15:57 - Глава "Укренерго" радить ЄС врахувати український досвід протидії атакам московія на енергетику
15:40 - Зазнають атак кожні п'ять днів: українські порти виконали план перевалки на 98% попри обстріли
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 21.04.2026
15:30 - Україна запускає робочу групу з гармонізації REACH та CLP
15:30 - Держава визначила банки, які надаватимуть пільговий лізинг для ОПК
15:20 - Україна вперше взяла участь у засіданні Комітету ОЕСР з корпоративного управління


Більше новин