Прибыль перестраховщика Munich Re в 2020 году сократилась в 2,2 раза до 1,2 млрд. евро при росте премий до 54,9 млрд. евро

01.03.2021 10:18 | forinsurer.com ... все о страховании

Перестраховщик Munich Re сообщил о прибыли в размере 1,211 млрд евро за 2020-й год, несмотря на значительный уровень требований, связанных с крупными убытками и продолжающейся пандемией COVID-19.

За год прибыль упала с более чем 2,7 млрд евро, о которых сообщалось годом ранее, а квартальный результат снизился всего на 5 млн евро по сравнению с уровнем 2019 года. С поправкой на убытки от COVID-19, компания выполнила бы свою первоначальную цель по прибыли на 2020 год в размере 2,8 млрд евро, от прогноза по которой она отказалась в марте 2020 года. Операционный результат резко упал до 1,986 млрд евро в 2020 году с 3,43 млрд евро годом ранее, в то время как неоперационный результат составил 83 млн евро в 2020 году по сравнению с 91 млн евро в 2019 году.

На показатели Munich Re в этом году сильно повлияла пандемия коронавируса, которая привела к убыткам по перестрахованию в размере 3,4 млрд евро, из которых 370 млн евро пришлось на перестрахование жизни и здоровья и более 3 млрд евро - на перестрахование имущества. В ERGO, страховом подразделении Munich Re, COVID-19 оказал негативное влияние на сумму 64 млн евро за год.

Валовые премии Munich Re за год составили 54,89 млрд евро, что на 6,7% больше по сравнению с 51,457 млрд евро в предыдущем году.

В рамках перестрахования результат за год составил 694 млн евро, что значительно ниже показателя 2019 года, превышающего 2,2 млрд евро. Операционный результат упал до 984 млн евро, а валовые подписанные премии выросли до 37,321 млрд евро.

В перестраховании жизни и здоровья Munich Re сообщила о прибыли в 123 млн евро по сравнению с 706 млн евро в 2019 году. Доходы от премий подскочили до 12,7 млрд евро, а технический результат составил 97 млн евро по сравнению с 493 млн евро годом ранее. Перестрахование имущества обеспечило результат в 571 млн евро, а объем премий подскочил до более чем 24,6 млрд евро. Однако комбинированный коэффициент снизился до 105,6% от чистых заработанных премий из-за высоких крупных убытков.

В течение года крупные убытки на сумму более 10 млн евро каждый составили 4,689 млрд евро против 3,124 млрд евро годом ранее. В четвертом квартале 2020 года основные убытки достигли 1,191 млрд евро, что меньше 1,462 млрд евро, зафиксированных в предыдущем квартале. В эти цифры включены прибыли и убытки от урегулирования основных убытков прошлых лет.

Полный текст новости также читайте у наших партнеров

Додати коментар

Користувач:
email:





Гроші не ростуть
На деревах, але розумне
Інвестування — так.

- Fin.Org.UA

Новини

11:57 - Дніпропетровщина: послуга онлайн-сурдоперекладу у ЦОПах – доступ до податкового сервісу без безбар’єрів
11:56 - До уваги демобілізованих ФОП!
11:53 - Щодо подання звіту про нарахування, обчислення і сплату внеску на підтримку працевлаштування осіб з інвалідністю за деяких умов
11:51 - До уваги платників акцизного податку!
11:46 - Придбання будівельного вагончика, який не містить реєстраційного номеру, для використання по всій території України: чи подавати Заяву за ф. № 20-ОПП?
11:45 - Таблиця даних платника ПДВ: особливості заповнення
11:44 - Мобілізований ФОП – платник єдиного податку другої або третьої групи, який продовжував здійснювати господарську діяльність і отримувати доходи, перевищив граничний обсягу доходу: які дії?
11:42 - ВІДДІЛ КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ УПРАВЛІННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ВЗАЄМОДІЇ ГУ ДПС У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ (ТЕРИТОРІЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ - МІСТО ДНІПРО) ІНФОРМУЄ!
11:42 - Що є підтвердженням сплати страхового внеску органом, який виплачує допомогу при народженні дитини до досягнення нею трирічного віку з метою звільнення ФОП від сплати єдиного внеску за себе?
11:35 - Про відображення податковими агентами у фіскальному чеку суми сплаченого туристичного збору
11:21 - Хто є платниками внеску на підтримку працевлаштування осіб з інвалідністю?
11:19 - Податковий календар на 20 травня 2026 року
11:18 - Платники Дніпропетровщини з вироблених товарів спрямували до загального фонду держбюджету понад 97,0 млн грн акцизного податку
11:16 - За видобування природного газу місцеві бюджети Дніпропетровщини отримали від платників понад 14,8 млн грн рентної плати
11:14 - Дніпропетровщина: понад 287,7 млн грн податку на прибуток сплатили платники до місцевих бюджетів
11:13 - Цифровізація податкових сервісів: отримання РНОКПП та внесення змін до ДРФО в електронному форматі
11:12 - Інформаційно-роз’яснювальна робота податківців Дніпропетровщини протягом тижня
11:10 - Розблокування податкових накладних: алгоритм дій від податкової Дніпропетровщини
11:10 - Розблокування податкових накладних: алгоритм дій від податкової Дніпропетровщини
11:05 - РРО: які документи необхідно формувати та зберігати
11:04 - Важливо для великого бізнесу: з якими країнами ще немає автоматичного обміну звітами CbC
11:00 - Головна ШІ-компанія Європи купила австрійського ШІ-фізика Emmi
10:45 - Декілька прифронтових областей частково без світла після обстрілів московія
10:15 - Ціни на нафту пішли вниз після нових заяв Трампа
10:10 - московіяни влучили в кілька об'єктів "Нафтогазу" на Чернігівщині
10:00 - Поліцейські замовили послуги у вебкам-моделі: її засудили до 3 років
09:40 - Українці за місяць купили майже 4 тисячі вживаних авто із США: топ-5 моделей
09:05 - московіяни атакували портову інфраструктуру Одещини: є пошкодження
08:30 - Чи готові держава та бізнес до нового Цивільного кодексу
08:00 - Генплан розбрату: чому Львів та Сокільники конфліктують за землю біля аеропорту


Більше новин