На Житомирщині з початку року учасники бойових дій отримали у власність 393 земельні ділянки сільськогосподарського призначення

01.03.2021 09:42 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Від початку 2021 року у Житомирській області учасники бойових дій завершили процедуру оформлення у власність 393 земельних ділянки, що розташовані за межами населених пунктів.
Загальна площа переданих земель становить 672,2 гектара. Переважну більшість ділянок військовослужбовці отримали для ведення особистого селянського господарства – 347 наділів загальною площею 667,5 гектара.
Для індивідуального садівництва бійцям передано 46 ділянок загальною площею 4,7 гектара. Найбільшу кількість земельних ділянок надано військовим у Житомирському (83 наділи загальною площею 83,9 га), Черняхівському (58 ділянок площею 116 га) та Андрушівському (50 наділів площею 97,3 га) районах Житомирської області. Загалом від початку запровадження ініціативи про надання земельних ділянок учасникам бойових дій, до Головного управління Держгеокадастру у Житомирській області від військовослужбовців надійшло 20 518 заяв про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою і про затвердження проекту землеустрою та передачі у власність земельної ділянки.
За результатами розгляду заяв військовим надано 11 397 дозволів на розроблення проектів землеустрою для відведення земельних ділянок загальною площею 17,2 тис.
га, у власність передано 7 486 ділянок загальною площею 12 тис.
гектарів. Довідково На сайті Держгеокадастру розміщено покрокову схему дій для допомоги учасникам АТО та членам родин загиблих воїнів, котрі бажають отримати земельні ділянки.

Додати коментар

Користувач:
email:





Ділянки підуть,
Берегти їх власники
І розум, й мудрість

- Fin.Org.UA

Новини

15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 05.08.2026
14:42 - Єдиний московитський виробник телевізорів збанкрутував
14:15 - За місяць оборонний спецрахунок НБУ поповнився на мільярд гривень
14:00 - Чим відповісти на обстріли енергетики?
13:50 - У липні Україна стала нетто-експортером електроенергії вперше за 10 місяців
13:35 - На Чернігівщині росіяни поцілили у бензовози та цистерни
13:32 - Єдиний рахунок спрощує процес сплати податків та зборів
13:30 - Передача в оренду майна разом із стаціонарним джерелом забруднення в середині року: з якого періоду припиняється подання податкової декларації екологічного податку?
13:24 - Оплата послуги з проставлення апостиля: заповнення реквізиту «Призначення платежу» платіжної інструкції
13:24 - В який строк та яким чином суб’єкт господарювання отримує інформацію щодо припинення дії ліцензії?
13:23 - Які документи та в які строки подаються фізособою до контролюючого органу для отримання пільги щодо сплати земельного податку?
13:16 - Місцева рада не прийняла нове рішення про встановлення ставок податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки: чи сплачувати податок?
13:15 - Суб’єкт господарювання, починаючи з 01 січня, та протягом того ж року переходить зі спрощеної системи на загальну систему оподаткування: порядок сплати податку на прибуток у поточному році
13:13 - Заява за ф. № 5ДР: внесення змін до облікової картки фізичної особи – платника податків іноземцями (представниками іноземців)
13:12 - Чи може фізична особа, яка раніше була зареєстрована в ДРФО за РНОКПП, відмовитися від РНОКПП?
13:10 - московія розширила "тіньовий" флот газовозів: скільки там суден тепер
13:02 - Суб’єкт господарювання має декілька ліцензій на відповідні види діяльності: що у звітах за формами № 1-ВП та № 1-ОП?
13:00 - Зі спецрахунку, відкритого НБУ на потреби оборони, за липень 2026 року перераховано майже 4 млрд грн
12:55 - Від початку року антидроновими сітками захистили 1184 кілометрів доріг
12:55 - Оренда будинків на Київщині за чотири роки подорожчала майже у 4 рази – OLX
12:35 - "Забуті" податки: кондитерське підприємство змусили повернути бюджету 27 мільйонів
12:32 - За яким ідентифікатором форми в Електронному кабінеті нерезиденти подають заяву за ф. № 1-ОПH щодо відомостей про осіб, відповідальних за ведення бухгалтерського та/або податкового обліку?
12:31 - ФОП здійснює діяльність у декількох місцях продажу: яким чином ведеться облік товарних запасів?
12:30 - Майже 105,5 млрд грн податків, зборів та платежів сплатили платники Дніпропетровщини до бюджетів усіх рівнів і державних цільових фондів
12:29 - Податківці Дніпропетровщини нагадали бізнесу ключові правила розрахункових операцій
12:28 - Must-have від податківців Дніпропетровщини: РРО та ПРРО – про важливі правила для бізнесу
12:28 - НБУ спростував заяви Укрпошти про нові вимоги до квитанцій за комуналку
12:27 - Рентна плата за воду: як правильно врахувати ліміти та заповнити декларацію
12:26 - Леся Карнаух: За сім місяців цього року ДПС забезпечила понад 800 млрд грн надходжень до загального фонду держбюджету
12:24 - ДПС та Держприкордонслужба удосконалюють електронний обмін інформацією


Більше новин