Голова ДФС провів зустріч з представниками бізнесу та виробниками лікеро-горілчаної продукції

26.02.2021 21:54 | Державна фіскальна служба України

Сьогодні, 26 лютого в Державній фіскальній службі відбулась робоча зустріч з представниками бізнесу та виробниками лікеро-горілчаної продукції. Під час заходу Голова ДФС Вадим Мельник відзвітував про виконану роботу та вислухав питання від представників торгівельних компаній. Запрошені представники бізнесу мали змогу задати питання Голові Cлужби та почути інформацію про подальші плани роботи держоргану у напрямку боротьби з незаконним виготовленням та розповсюдженням підробленого алкоголю. Також, під час зустрічі обговорили й питання припинення діяльності інтернет-ресурсів які розповсюджують фальсифікований алкоголь.
«Сьогодні ми займаємось операційною діяльністю та розроблюємо стратегію боротьби з порушниками закону в сфері підакцизної продукції та економіки в цілому. Робота йде по всім напрямкам протидії незаконному обігу підакцизних товарів. Ліквідація інтернет-торгівлі фальсифікованим алкоголем визначене як одне з пріоритетних завдань. Ми розуміємо, що важливо побороти не лиши наслідки, а й причини. Лише за останні два місяці службою вже було виявлено 11 фактів виготовлення незаконної продукції, виробництво на яких припинено», - зазначив Голова ДФС Вадим Мельник.
Згідно статистичної інформації аналізу боротьби з нелегальним ринком алкогольної продукції відомо, що наразі лише за останні два місяці поточного року співробітниками Служби вже вилучено з незаконного обігу понад 226 тонн спирту; 134 тонни лікеро-горілчаних виробів та понад 8 тисяч марок акцизного податку з ознаками фальсифікації. Встановлено 53 сайти на яких проводиться незаконна реалізація горілчаних виробів, та знято з публікації 21 інтернет-оголошення.
Під кінець зустрічі Вадим Мельник затвердив, що подібний круглий стіл з представниками бізнесу не останній та подякував учасникам за співпрацю.

Додати коментар

Користувач:
email:





Ticker tape ticker,
Numbers flicker, rise and fall,
Stock market ticker.

- Fin.Org.UA

Новини

17:35 - На українському ринку з'явилась рання капуста місцевого виробництва: скільки коштує
17:24 - Компанія Henkel оголошує нові цілі сталого розвитку до 2030 року
17:16 - Нацбанк показав курс долара та євро на понеділок 27 квітня
16:41 - ЄБРР надав Кернел кредит вперше за 4 роки: на що витратять $45 мільйонів
16:30 - Коли "не заходити" – правильне інвестиційне рішення
16:30 - Вперше оприлюднено перелік значимих страховиків
16:25 - Будинки в столиці: скільки вони коштують в різних районах Києва
16:20 - Уряд пропонує не оподатковувати виплати "єСадок"
15:52 - Промислова інфляція у березні зросла до 36,6% – Держстат
15:40 - Через брак палива авіакомпанії скасовують десятки тисяч рейсів – ЗМІ
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 27.04.2026
15:26 - Колонка Андрія Пишного для Forbes Ukraine про висновки головного засідання Весняних зборів МВФ та Світового банку для європейського регіону
15:06 - Багато важливих професій залишаться за людиною і не будуть замінені ШІ, – Марія Фурман
15:06 - Злочин проти громади Львова: Садовий розкритикував дії ОВА щодо аеропорту
15:05 - Мінекономіки змінює умови експорту сої та ріпаку
15:00 - В Україні зменшилась сума готівки в обігу: який обсяг монет та банкнот
14:23 - Найбільший агрохолдинг московія закриває бізнес в Бєлгородській області через обстріли
14:15 - В Києві вперше за 5 років піднімуть тарифи за паркування, але за підпискою доступна знижка
14:15 - Ігор Зубович: Перевірки стають зрозумілішими для бізнесу та інспекторів
14:00 - Посилено відповідальність за порушення на небанківському фінансовому ринку
13:42 - Київ здав позиції: як змінилися ціни на паркомісця і гаражі за рік
13:40 - Ще в трьох поїздах з'являться жіночі вагони
13:01 - АМКУ рекомендував АЗС знижувати ціни на пальне, коли дешевшає нафта
13:00 - NBU Eases Some FX Restrictions
13:00 - Від "Чорнобиля" до повномасштабної війни: 40 років уроків з культури безпеки для АЕС
13:00 - Пом’якшено низку валютних обмежень
12:58 - В Gulliver повертаються магазини Bershka, Pull&Bear, Zara
12:50 - В Україні з 1 липня розширять програму "Доступні ліки"
12:43 - Наказ від 16.04.2026 № 5011 «Про внесення зміни до Методичних рекомендацій щодо застосування смартспеціалізації на регіональному рівні»
12:30 - Факапи під час отримання ліцензії для сонячних електростанцій


Більше новин