88% ОМС Рівненщини не публікують регуляторні акти на своїх веб-сайтах

26.02.2021 16:30 | Державна служба України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва

Сектор ДРС у Рівненській області провів моніторинг офіційних веб-сайтів органів місцевого самоврядування Рівненщини щодо публікації на них даних про регуляторну діяльність.

За результатом проведеного моніторингу виявлено, що переважна більшість органів місцевого самоврядування області 61 з 69 (88,4%) на своїх офіційних веб-сайтах не публікують чинні регуляторні акти.

Водночас 58 ОМС (84,1%) не публікують проекти регуляторних актів для одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб або їх об’єднань. 52 ОМС (75,4%)  досі не оприлюднили плани своєї діяльності на 2021 рік.

В той же час 46 органів місцевого самоврядування (66,7%) мають сайти, однак не публікують дані про регуляторну діяльність, а 5 ОСМ взагалі не мають офіційних веб-сайтів.

Значна кількість наявної інформації щодо регуляторної діяльності, розміщеної на сайтах ОМС не впорядкована, що значно ускладнює пошук потрібної інформації зацікавленими особами, в тому числі суб’єктами господарювання. 

Нагадуємо, що ОМС повинні розміщувати інформацію, визначену Законом України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», як й інші регуляторні органи.

Зокрема, на офіційних веб-сайтах ОМС має бути опублікована інформація про плани регуляторної діяльності, проєкти регуляторних актів, а також чинні регуляторні акти.

З метою підвищення ефективності в провадженні регуляторної політики на місцях, ДРС рекомендує створювати на сайтах окремі розділи «Регуляторна діяльність», що зробить таку інформацію доступною та легкою у знаходженні будь-якою зацікавленою особою.

Рівне

Прозорість та послідовність органів влади у процесі здійснення ними регуляторної діяльності необхідна для забезпечення передбачуваності дій влади перед громадськістю та суб’єктами господарювання.

Перелік офіційних веб-сторінок органів місцевого самоврядування з інформацією про їх регуляторну діяльність можна переглянути за посиланням, обравши на карті Рівненську область.

Запись 88% ОМС Рівненщини не публікують регуляторні акти на своїх веб-сайтах впервые появилась Державна регуляторна служба України.

Додати коментар

Користувач:
email:





Гроші – лист, в якому
Кожна цифра – слово, що
Іноді промовля

- Fin.Org.UA

Новини

11:45 - На Одещині після негоди повернули світло для 300 тисяч родин
10:55 - "Укрзалізниця" повідомила, як курсують поїзди в регіонах з підвищеним ризиком
10:00 - У Києві ще тисяча багатоповерхівок без тепла – Кличко
07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 01.02.2026
18:40 - Київ відновлює системи життєзабезпечення – Кличко
17:40 - Київщина повертається до графіків відключень, Київ – ні
17:12 - Одещина: до графіків відключень повернулася поки лише частина області
16:45 - Десять відділень "Нової пошти" в Києві працюватимуть 24/7
16:15 - Дніпропетровщина: екстрені відключення скасовано
15:25 - Харківський метрополітен повністю відновив роботу
14:50 - Київський метрополітен відновив роботу на всіх лініях
14:46 - У Кривому Розі через великий блекаут проблеми з теплом, водою та електротранспортом
14:20 - У Києві та двох областях заживили критичну інфраструктуру – Шмигаль
14:10 - На Донеччині в результаті обстрілу пошкоджено магістральний газопровід
14:01 - Енергосистема відновлюється: в "Укренерго" розповіли, в яких регіонах діють екстрені відключення
13:55 - Через системну аварію Чернігівщина повністю знеструмлена
13:37 - Аварія в енергосистемі не спричинена кібератакою – Мінцифри
13:28 - Кордон із Молдовою зупинено для транспорту через збій баз даних
13:11 - У Молдові – частковий блекаут через ситуацію в енергосистемі України
13:03 - Харківський метрополітен частково зупинено через великий блекаут
13:00 - MG в Україні робить авто доступнішими: нові програми кредиту та лізингу
12:53 - На тлі масштабного блекауту затримки залізниці мінімальні – УЗ
12:21 - В Міненерго прогнозують, що світло повернеться "протягом найближчих 2-3 годин"
12:01 - В УКРАЇНІ ВІДБУВСЯ БЛЕКАУТ
11:59 - У Києві зникли вода і тепло
11:41 - В регіонах України застосовані екстрені відключення світла
11:17 - У Києві зупинилося метро
11:01 - Мінекономіки назвало автомобілі, які підпадають під "податок на розкіш" цьогоріч
10:00 - Yasno у сильні морози радить спецдизель до "- 40": звичайний може забити генератори
07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 31.01.2026


Більше новин