ДРС запрошує представників ОМС Вінниччини на дистанційне навчання

26.02.2021 16:30 | Державна служба України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва

4 березня 2021 року за підтримки Вінницького регіонального офісу Програми «U-LEAD з Європою» відбудеться інформаційна сесія в онлайн форматі за темою «Реалізація державної регуляторної політики органами місцевого самоврядування».

До участі у заході запрошуємо посадових осіб органів місцевого самоврядування, на яких покладені обов’язки з реалізації державної регуляторної політики.

Спікером від Державної регуляторної служби України буде завідуюча Сектором ДРС у Вінницькій області Олеся Данілова.

На обговорення будуть винесені такі питання:

реалізація та дотримання принципів державної регуляторної політики; порядок та способи оприлюднення інформації про здійснення регуляторної діяльності; підготовка проектів рішень про встановлення місцевих податків і зборів на бюджетний період 2022 року;  дерегуляція та перегляд чинних регуляторних актів на місцевому рівні.

По завершенню виборчого процесу в територіальні громади Вінниччини у 2020 році, усі органи місцевого самоврядування розпочали роботу на новій територіальній основі.

На даному етапі громади активно формують виконавчі органи та приймають на службу нових посадових осіб, які потребують підвищення рівня компетенцій у сфері державної регуляторної політики.

Отримання знань з питань реалізації державної регуляторної політики новопризначеними фахівцями органів місцевого самоврядування нових територіальних громад є своєчасним та необхідним для формування прозорого і сприятливого бізнес-середовища на території області.

Насамперед, прийняття рішень про встановлення місцевих податків і зборів, а саме: ставок єдиного податку; податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки; плата за землю; туристичний збір та збір за місця для паркування транспортних засобів.

Нагадаємо, що Вінницький регіональний офіс Програми для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку «U-LEAD з Європою» вже 4 роки співпрацює з ДРС для надання методологічної та інформаційної підтримки представникам територіальних громад з питань, що входять до компетенції Служби.

Запись ДРС запрошує представників ОМС Вінниччини на дистанційне навчання впервые появилась Державна регуляторна служба України.

Додати коментар

Користувач:
email:





Secondary market
Trades existing securities
Provides liquidity

- Fin.Org.UA

Новини

11:40 - Благодійний фонд Володимира Литвина заснував безплатну школу онлайн-бізнесу MindCraft
11:40 - У лютому для понад 3,1 мільйона споживачів повернули світло після ворожих атак
11:32 - Ціна російської нафти піднялась вище 70 доларів за барель вперше з літа 2025 року
11:21 - PlayCity оштрафувало організатора азартних ігор на 4 мільйони
11:11 - У лютому енергетики повернули світло для понад 3,1 млн споживачів
10:36 - московія знову атакувала енергетику: є знеструмлення у трьох областях
10:16 - Ціни на нафту продовжили зростання на тлі загострення конфлікту на Близькому Сході
10:14 - Понад 8 тисяч домівок без світла на Запоріжжі після атаки росіян
10:10 - Брифінг першого заступника Міністра енергетики України Артема Некрасова щодо оперативної ситуації в енергосистемі станом на 5 березня
09:40 - Борги українців за комунальні послуги зросли: найменші оплати - за тепло
09:35 - Російська нафта повертається до Індії на тлі перекриття Ормузької протоки
09:16 - московіяни атакували інфраструктуру на Дніпропетровщині: 2 поранених
09:00 - В Україні значно впала частка електромобілів на ринку: популярні автівки лютого
08:57 - Денис Шмигаль обговорив із Послом Швеції посилення співпраці в енергетичному секторі
08:30 - Як бізнес інтегрує digital-інструменти в HR
08:00 - Спадок кадебіста. Що буде з недобудованим паркінгом біля вокзалу в Києві
07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 05.03.2026
23:00 - Новини від Міністерства енергетики України
21:21 - Путін пригрозив Євросоюзу завчасно припинити поставки газу на тлі війни в Ірані
21:00 - Новини 4 березня: зліт бензину та реакція АМКУ
20:36 - Шість компаній претендують на купівлю "Мотор-Банку" та PINbank – ЗМІ
20:22 - Свириденко пообіцяла ямковий ремонт на усіх трасах до літа
20:15 - Уряд схвалив проєкт закону про корпоратизацію «СхідГЗК»
20:07 - Відключення світла 5 березня триватимуть усю добу
19:59 - Німеччина передала "Укрзалізниці" перші 13 автівок
19:54 - Трафік суден у Ормузькій протоці знизився на 94% з початку війни в Ірані
19:25 - Антимонопольний комітет почав перевіряти АЗС, на яких різко зросли ціни
19:23 - Всі провінції Іраку занурились у блекаут
18:55 - Проєкт Трудового кодексу отримав підтримку комітетів Верховної Ради
18:42 - Ворог атакував транспортну та енергетичну інфраструктуру на Одещині


Більше новин