Україна та Казахстан посилюють співпрацю у сфері АПК, - Роман Лещенко

26.02.2021 14:30 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Міністр аграрної політики та продовольства Роман Лещенко обговорив з Надзвичайним і Повноважним Послом Республіки Казахстан в Україні Дарханом Калетаєвим посилення співпраці між країнами у сфері сільського господарства. Під час зустрічі Міністр отримав запрошення відвідати Казахстан з делегацією за участі українських підприємців, щоб обговорити можливі проекти з Прем’єр-міністром Казахстану Аскаром Маміним та профільним Міністром сільського господарства РК Сапарханом Омаровим. «Обговорили перспективи та напрями співпраці у сфері сільського господарства, яке є одним з «драйверів» розвитку українсько-казахстанського співробітництва.
Наразі опрацьовуємо питання щодо реалізації кількох великих спільних проектів.
Впевнений, їх реалізація дозволить вивести співпрацю на якісно новий рівень», - зазначив Роман Лещенко. Сьогодні Україна успішно реалізує в Казахстані ряд великих спільних проектів в області м"ясного і молочного тваринництва, переробки олійних культур, сільгоспмашинобудування тощо.
Зі свого боку, казахстанські компанії зацікавлені в інвестиціях у виробництво продукції рослинництва, її зберігання та переробку – вже побудовано кілька елеваторів і борошномельних млинів. Міністр також окреслив основні напрямки напрями співробітництва в АПК між країнами.
Це зокрема: •        Повернення втрачених експортних ринків (нарощування товарообігу продукцією АПК). •        Ветеринарія та фітосанітарія. •        Відкриття спільних казахстансько-українських аграрних підприємств. •        Обмін досвідом у виробництві органічної продукції. «Пандемія поставила перед урядами країн нові виклики - це зокрема забезпечення продовольчої безпеки, тому ми бачимо неабияку зацікавленість інвесторів у співпраці з Україною, яка має величезний потенціал в агросекторі», - підкреслив Міністр.

Додати коментар

Користувач:
email:





Economies interlinked,
Global trade and investment,
The world is one market.

- Fin.Org.UA

Новини

15:50 - Денис Шмигаль провів зустрічі з міністром оборони та міністеркою клімату Фінляндії
15:45 - Ввезення авто під виглядом "гуманітарки": у ДМС розповіли про масштаби схеми
15:44 - Інфляція в Україні прискорилася до 8,6%: найвищий рівень цього року
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 08.05.2026
15:20 - Гетманцев просить м'якшення: депутат пропонує не так жорстко перевіряти топчиновників
15:16 - Рівненського посадовця за харар засуджено до 9 років позбавлення волі
15:09 - ОККО планує побудувати вітроелектростанцію на Львівщині: тривають обговорення
15:07 - Денис Шмигаль обговорив із фінським бізнесом підготовку української енергосистеми до зими
14:55 - На Хмельниччині та Одещині з'являться нові індустріальні парки
14:42 - У Міненерго розповіли про квітневі надходження на підтримку енергетики
14:38 - Державна податкова служба запустила новий інтерактивний дашборд Аналітика РРО/ПРРО в Україні
14:22 - У московії кожен п'ятий банк став збитковим: максимальний показник з 2022 року
14:07 - Екскерівник "Харківзеленбуду" приховав майно на 4,3 мільйона гривень
14:00 - Для виплат аварійним бригадам виділили з резервного фонду держбюджету понад 263 мільйони
13:54 - Самостійне виявлення платником заниження суми податкового зобов’язання: нарахування пені
13:53 - Користувач втратив (пошкодив) особистий ключ КЕП чи печатки або забув пароль до нього: які дії?
13:52 - Одноразові електронні сигарети підлягають маркуванню МАП
13:50 - З якої дати починається перебіг 1095-денного строку давності, після спливу якого податковий борг може бути визнаний безнадійним?
13:48 - Чи відновлено перебіг строків, визначених ПКУ, іншим законодавством, контроль за дотриманням якого покладено на контролюючі органи?
13:47 - Порядок та терміни продовження строків проведення перевірок та зупинення розпочатої перевірки
13:45 - Чи мають право ФОПи отримувати кошти від своєї підприємницької діяльності на рахунки відкриті в іноземних банках?
13:44 - Про термін сплати грошового зобов’язання (основного платежу, штрафу), визначеного у ППР
13:43 - Яким чином проводяться розрахунки на АЗС у разі виходу з ладу спеціалізованого РРО для АЗС або відключення електроенергії?
13:41 - Фінансова звітність за міжнародними стандартами: які форми платники податку на прибуток подають за квартал, півріччя, три квартали, рік?
13:40 - До уваги ФОПів – платників єдиного податку першої та другої груп!
13:38 - Про терміни зберігання контролюючими органами поданої податкової звітності в облікових справах платника
13:37 - Єдиний рахунок: коли та за якою формою платником визначається напрям використання сплачених коштів
13:36 - Організація роботи щодо надання послуг платникам податків в ЦОПах Дніпропетровщини
13:36 - У Вінниці запрацював новий завод фарбувальних камер: має амбітні плани
13:35 - Трансфертне ціноутворення: результати діяльності податківців Дніпропетровщини


Більше новин