Страховая компания Aviva уходит со страхового рынка Турции

26.02.2021 14:18 | forinsurer.com ... все о страховании

Страховая компания Aviva со штаб-квартирой в Лондоне объявила, что планирует выйти с турецкого рынка страхования за счет продажи своей доли в AvivaSA Emeklilik ve Hayat AS (Aviva SA).

Aviva согласилась продать все 40% акций совместного предприятия в Турции компании Ageas Insurance International NV, которая выплатит денежное вознаграждение в размере 122 миллионов фунтов стерлингов за долю в Aviva SA.

После сделки партнер Aviva по совместному предприятию, Sabancı Holding, сохранит за собой 40% акций.

Aviva заявляет, что сделка, как ожидается, увеличит ее чистую стоимость активов по МСФО и прибыль по Solvency II примерно на 100 миллионов фунтов стерлингов.

В настоящее время продажа подлежит закрытию и утверждению регулирующими органами, но ожидается, что она завершится в 2021 году.

Aviva недавно объявила о продаже своего французского бизнеса взаимной страховой компании Aéma Groupe за 3,2 миллиарда евро наличными после нескольких месяцев спекуляций.

Страховщик также недавно избавился от своей доли в итальянском совместном предприятии по страхованию жизни и в своем бизнесе по страхованию жизни во Вьетнаме, поскольку компания проводит стратегическую трансформацию под новым руководством Аманды Бланк.

Полный текст новости также читайте у наших партнеров

Додати коментар

Користувач:
email:





Eurozone struggles
Fears of deflation linger
ECB takes action

- Fin.Org.UA

Новини

18:25 - До ПрАТ "ЗАПОРІЖЗВ’ЯЗОКСЕРВІС" застосовано захід впливу у вигляді письмового застереження за порушення вимог санкційного законодавства
17:44 - Пропонуються зміни до порядку організації касової роботи банків
17:15 - Київстар Домашній запускає тариф Максимальний зі швидкістю до 8 Гбіт/с
17:05 - Meta погодилась піти на угоду із судом у США і ввести обмеження для дітей
16:39 - Італія просить ЄС про виділення 8 млрд євро в рамках оборонної програми SAFE
16:36 - Євроінтеграція, санкції та регулювання ринків капіталу: результати засідання Комісії
16:30 - Скільки коштує зібрати "цифровий рюкзак" школяра: що справді потрібно, а без чого можна обійтися
16:00 - Курси валют, встановлені НБУ на 27.08.2026
15:55 - московія обстріляла об’єкти "Газмереж" на Харківщині і Чернігівщині
15:35 - Топбанкіри останнього російського банку в ЄС заробили мільйони євро на санкціях – FT
15:20 - До двох фінансових компаній застосовано заходи впливу
15:07 - Як оподатковуються ПДФО доходи у вигляді винагороди за цивільно-правовими договорами за виконання робіт (надання послуг)?
15:05 - Земельна ділянка придбана і відчужена в межах одного календарного місяця: чи подає юридична особа податкову декларацію з плати за землю?
15:02 -  Держаудитори Харківщини підсумували результати фінансового контролю за січень-липень 2026 року.
15:02 - Чи може бюро адвокатів (адвокатське об’єднання) бути платником єдиного податку третьої групи?
14:59 - Резервний РРО не використовувався: чи потрібно щоденно роздруковувати Z-звіти?
14:55 - Щодо отримання статусу резидента Дефенс Сіті
14:53 - Як заповнити РК до ПН у разі одночасної зміни кількості товару/послуги та його/її вартості?
14:50 - Порядок заповнення граф 1-4 розділу ІІ «Обсяги отримання та відвантаження товарів за операціями з контрагентами у звітному періоді» Звіту № 1-ОП
14:49 - До уваги платників ПДВ!
14:47 - Податкова знижка у вигляді пожертвувань та благодійних внесків: який дохід враховується з метою розрахунку витрат?
14:45 - Чи необхідно сплачувати транспортний податок за автомобіль, який є об’єктом оподаткування, якщо його викрадено?
14:45 - Частина судновласників повертає вантажі у портах московія на Азові – ЗМІ
14:45 - Дві дочірні компанії Нафтогазу тимчасово очолить екстоппосадовець АРМА
14:44 - Держаудитори перевірять діяльність відділу освіти Харківщини
14:44 - Національний банк сприяє збереженню експортного потенціалу аграрного сектору України
14:43 - До загального фонду держбюджету від платників Дніпропетровщини за спецвикористання води надійшло понад 50,5 млн грн рентної плати
14:42 - Бізнес Дніпропетровщини обирає сучасні цифрові інструменти: з початку року зареєстровано майже 74 тисячі ПРРО
14:40 - Місцеві бюджети Дніпропетровщини отримали від платників понад 428,4 млн грн податку на прибуток підприємств
14:39 - Щодо боротьби з нелегальним обігом пального


Більше новин