Щоденно через КПВВ «Станиця Луганська» лінію розмежування перетинають близько 1,5 тисячі людей

26.02.2021 12:24 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Щоденно через КПВВ «Станиця Луганська» лінію розмежування перетинають близько 1,5 тисячі людей.
Наразі це єдиний контрольний пункт, у якому здійснюється щодобовий пропуск людей через лінію розмежування. Відповідно до наказу Командувача об’єднаних сил КПВВ «Станиця Луганська» функціонує щоденно з 8.00 до 16.00.
Рух дорожніми коридорами до інших КПВВ незаконні збройні формування  постійно чи періодично блокують. Від початку відновлення повноцінної роботи КПВВ «Станиця Луганська», з 10 листопада 2020 року, через цей дорожній коридор пройшло понад 130 тисяч громадян.
Щодня тут перетинає лінію розмежування близько 1,5 тисячі осіб.
Також варто додати, що в останній тиждень кожного місяця прикордонники фіксують незначне збільшення пасажиропотоку, що пов’язано з отриманням громадянами соціальних виплат. Для безперебійної роботи контрольного пункту «Станиця Луганська» залучено достатню кількість персоналу Держприкордонслужби.
Пропускні операції здійснюються ритмічно.
Громадяни пересуваються з дотриманням соціальної дистанції. Варто зауважити, що часом перед КПВВ спостерігається незначне накопичення людей, які прибувають до нього за 1,5 години до відкриття.
Вже впродовж першої години від початку пропускних операцій черга відсутня. Додатково інформуємо, що за наказом Командувача Об’єднаних сил в контрольних пунктах продовжено дію карантинних обмежень, пов’язаних з недопущенням поширення коронавірусної інфекції.
Обмежувальні заходи запроваджено на підставі відповідних актів Кабінету Міністрів України та діятимуть у визначений ними термін.
Так, під час прямування з тимчасово окупованої території України проводиться температурний скринінг громадян.
Обов’язковою умовою залишається перебування в КПВВ у захисній масці (респіраторі), дотримання соціальної дистанції з урахуванням нанесених розміток. Також для пропуску на контрольовану територію громадяни повинні дати згоду на проведення заходів обов’язкової самоізоляції з використанням єдиного електронного сервісу «Вдома» або обсервації.
А іноземцям під час перетину лінії розмежування окрім цього необхідно мати поліс страхування.

Додати коментар

Користувач:
email:





Деякі вкладники раді виграшам,
Інші бояться пустити гроші в ход.
Але фінансовий ринок - як життя,
І треба ризикувати з усіх сил.

- Fin.Org.UA

Новини

20:00 - Новини 20 серпня: наслідки чергової атаки московія, нові плівки НАБУ
19:50 - ВАКС у п'ятницю продовжить засідання з обрання запобіжного заходу Микитасю
19:40 - московія атакувала нафтобазу мережі АЗК KLO під Києвом
19:10 - Ситуація в агросекторі зараз набагато гірша, ніж у березні-квітні 2022 року – міністр
19:10 - Звіт про роботу зі зверненнями, запитами на публічну інформацію та огляд практики застосування законодавства з питань захисту прав споживачів фінансових послуг за ІI квартал 2026 року
18:40 - московія уперше за кілька місяців атакувала в Києві об'єкт критичної інфраструктури – Кличко
18:35 - московія атакувала логістичний склад "ЕКО Маркет"
18:10 - Курс гривні до євро встановив новий історичний мінімум
17:51 - Російська атака пошкодила склад Yves Rocher в Україні: онлайн-замовлення призупинили
17:37 - московіяни знищили склад виробника морозива "Файні льоди" у Києві
17:10 - Через атаку московія пошкоджений склад з товарами супермаркетів Varus у Борисполі
16:55 - У Міненерго назвали нові умови, за яких бізнесу не вимикатимуть світло
16:50 - "Додому – один код": LIPSS та Київстар представили колаборацію +380 Call me Ukrainian
16:30 - Що не так з реформою публічних інвестицій
16:30 - Загрози дефіциту продовольства немає, дефіциту гречки не прогнозують – Висоцький
16:15 - Засновник збанкрутілого забудовника №1 в Китаї отримав довічне
16:00 - Курси валют, встановлені НБУ на 21.08.2026
15:35 - московіяни розбомбили ще один склад "Фори": він пропрацював лише тиждень
15:20 - Прокурор САП розкрив імена тринадцяти фігурантів нових плівок НАБУ
15:00 - У Сумах масштабне аварійне знеструмлення, у місті зникла вода
14:58 - Виступ Голови НБУ Андрія Пишного у Верховній Раді України щодо ситуації навколо АТ "Сенс Банк"
14:50 - Курям на сміх: ціни на яйця впали на 40%, але вони триматимуться недовго
14:31 - Комісія застерігає інвесторів про нові сумнівні проєкти: CadBrokers та Aurora Trade Limited
14:30 - Денис Шмигаль провів зустріч із Надзвичайним і Повноважним Послом Французької Республіки в Україні Брісом Рокфеєм
14:13 - Уряд схвалив рішення для додаткового стимулювання розвитку розподіленої генерації та збільшення імпорту електроенергії
14:12 - Нові плівки НАБУ: як фігуранти справи "Форест Гамп" займалися рейдерством у Києві
13:40 - Наслідки російських ударів: видавництву "Ранок" знадобиться три роки на відновлення
13:00 - Енергетики відновили світло в Києві після нічного обстрілу
12:55 - Банки України показали актуальний курс валют на 20 серпня
12:53 - Комісія та Києво-Могилянська академія покажуть студентам, як насправді працює ринок капіталів


Більше новин