Всеукраїнський артчелендж до 150-річчя Лесі Українки: реп-біографія та найкраще спільне художнє читання

25.02.2021 21:42 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

З метою залучення дітей і молоді до найкращого надбання української культурної спадщини, просвітницької роботи і національно-патріотичного виховання та з нагоди 150-річчя від дня народження Лесі Українки Український державний центр позашкільної освіти за підтримки Міністерства освіти і науки України провів всеукраїнський артчелендж «Слово, чому ти не твердая криця!». Учасниками заходу стали вихованці (учні, студенти) закладів позашкільної, загальної середньої, професійної (професійно-технічної), вищої освіти майже з усіх регіонів України. Умовами заходу було створення короткого відео у двох номінаціях: І-ша номінація «Краще численне художнє читання».
Учасники подавали коротке відео, яке містило фрагмент спільного читання вірша Леся Українки (на вибір) учасниками різного віку; ІІ-га номінація «Реп-Біографія Лесі Українки» (авторські твори), у цьому відео учасники презентували реп-читання цікавих фактів з біографії Лесі Українки. Для участі в заході було подано 667 відеоробіт: «Краще численне художнє читання» – 474 відео, «Реп-Біографія Лесі Українки» – 193 відео. Переможцями в номінації «Краще численне художнє читання» стали вихованці медіа-студії Закарпатського обласного палацу дитячої та юнацької творчості «ПАДІЮН», керівники: Черленяк М.А., Самсонов Д.В.
(відеопоезія «Мріє, не зрадь!»). У номінації «Реп-Біографія Лесі Українки» (авторські твори) стали Олександр Манелюк, Тарас Пилипака, вихованці колективу «ПідБіток» Рівненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 24 Рівненської міської ради, керівник: Савчук С.Ю.
(реп-біографія Лесі Українки Давайте поговоримо...). Зазначимо, що серед учасників челенджу також і діти з особливими освітніми потребами: учні 6-9 класів Харківської спеціальної школи ім.
В.
Г.
Короленка; учні Харківської спеціальної школи № 6. Нагадаємо, на сайті МОН оприлюднено перелік заходів у закладах освіти до відзначення 150-річчя Лесі Українки.

Додати коментар

Користувач:
email:





Bulls run wild with glee
Investors riding the wave
But when will it end?

- Fin.Org.UA

Новини

21:55 - Шмигаль повідомив, коли тепло почне повертатись в оселі киян
21:35 - В Києві повністю відновили водопостачання після ворожої атаки
21:00 - Новини 20 січня: енергетична криза у Києві, призначення Кубракова
20:45 - Кривий Ріг, Херсон та Запоріжжя передадуть Києву когенераційне обладнання
20:44 - Відбудова для України – це інтеграція в архітектуру промислової безпеки трансатлантичного альянсу, – Олексій Соболев
20:16 - Нідерланди виділять додаткові 23 мільйони євро для енергетики України
20:10 - В Києві понад мільйон споживачів без електрики – Зеленський
19:55 - 21 січня графіки відключення світла діятимуть по всій Україні
19:21 - Зліт золота приніс московія суму, майже еквівалентну замороженим у ЄС активи
18:55 - В деяких областях України аварійні відключення електрики "досить жорсткі" – Укренерго
18:49 - Міненерго призначило виконуючого обов’язки глави "Оператора ринку"
18:43 - Мита Трампа почали підвищувати ціни в США – СЕО Amazon
18:23 - Агросем розпочав партнерство з BBLeap для надточного обприскування: економія агрохімії до 35%
18:10 - Нідерланди продовжують підтримку українського енергетичного сектору, – Денис Шмигаль
18:06 - Офіційний курс євро до гривні встановить історичний рекорд
18:00 - Україна отримала від Азербайджану енергетичне обладнання на мільйон доларів
17:45 - Засідання Комісії
17:43 - Кубраков радитиме Зеленському щодо інфраструктури та взаємодії з громадами
17:33 - В Україні зросло виробництво ліфтів: що допомогло
17:18 - Перелік страховиків, які мають право на страхування сільськогосподарської продукції з державною підтримкою
17:18 - ЧАЕС заживили після російської атаки
17:05 - Horizon Capital та Notus Energy підписали угоду з будівництва вітропарку в Одеській області
17:05 - Київ отримає від Німеччини дві когенераційні установки
17:00 - Тарас Висоцький: Торговельні мережі в Україні продовжують забезпечувати людей продуктами та товарами першої необхідності, системних збоїв у постачанні немає
17:00 - Чорнобильська АЕС заживлена від Об’єднаної енергосистеми України попри нічну атаку на енерговузли
16:50 - НАЗК розповіло про фінансові порушення у звітах партій
16:49 - Фінансові проблеми: кожна четверта компанія в московії почала звільняти співробітників
16:40 - Як цифровізація знищує побутову корупцію
16:30 - Азербайджан передав Україні нову партію енергетичного обладнання вартістю $1 млн
16:22 - У 2025 році ІТ-сфера на третину збільшила сплату податків до бюджету


Більше новин