Україна відкрита для впровадження спільних інвестпроектів у морському секторі разом з американським бізнесом, - Владислав Криклій

25.02.2021 19:36 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Україна відкрита для інвестицій і впровадження перспективних інвестиційних проектів у морському секторі у співпраці з американським бізнесом. На цьому наголосив Міністр інфраструктури Владислав Криклій під час вебінару, присвяченого Програмі модернізації морської інфраструктури в Україні, який відбувся під егідою Посольства США в Україні сьогодні, 25 лютого. Участь у заході також взяли Тимчасова повірена у справах США Посольства США в Україні Крістіна Квін, заступник Державного секретаря з питань торгівлі США Девід де Фалько, голова Проектного офісу «SPILNO» Тарас Бойчук, директор Команди підтримки реформ Мінінфраструктури Ірина Кошель, представники Посольства США в Україні, ЄБРР, Міжнародної фінансової корпорації розвитку США, Експортно-імпортного банку США, Deloitte, Ernst & Young, ADM Ukraine LLC, AVELLUM, Baker & McKenzie, Aon Ukraine, CHS Ukraine LLC та інших компаній. «Я глибоко вдячний Посольству США в Україні та Міністерству торгівлі США за організацію цього заходу.
США роками є важливим партнером та добрим другом для України у транспортному секторі, і я сподіваюся, що ми продовжимо цю плідну співпрацю.
Мені надзвичайно приємно відкрити вебінар, присвячений Програмі модернізації морської інфраструктури в Україні та найкращим перспективам для розвитку американського бізнесу в Україні.
Ми відкриті для інвесторів і впровадження перспективних інвестпроектів у морській галузі у співпраці з американським бізнесом і з радістю запрошуємо інвестувати в Україну», - сказав Владислав Криклій. Очільник Міністерства розповів про успішний досвід реалізації перших концесійних проектів у морських портах «Ольвія» та Херсон, а також поділився планами відомства у впровадженні наступних концесій у галузі. «Зараз ми перебуваємо в процесі підготовки концесійних проектів у морських портах Бердянська, Ізмаїла, Маріуполя.
Також готуємо проект концесії пасажирського термінала в морському порту «Одеса», концесію залізнично-поромного комплексу та контейнерного термінала в Чорноморському порту», - зазначив Міністр. Відтак, у співпраці з ЄБРР та IFC Міністерство інфраструктури працює над забезпеченням успішного запуску тендерів щодо 2-х вищезазначених концесійних проектів у порту Чорноморська.
Наразі триває розробка попереднього техніко-економічного обґрунтування (пре-ТЕО) за проектом концесії першого та контейнерного терміналів.
Очікується, що концесійні тендери за обома проектами будуть оголошені до кінця цього року.
У разі успішної реалізації цих проектів передбачається залучення до 110 млн доларів інвестицій. Учасники заходу також обговорили можливу участь представників американського бізнесу в реалізації перспективних проектів державно-приватного партнерства у дорожній галузі.

Додати коментар

Користувач:
email:





Investment gamble,
Stocks, bonds, and funds to explore,
Diversify well.

- Fin.Org.UA

Новини

14:10 - В Україні не залишилося жодної неушкодженої електростанції – Зеленський
14:09 - Європейський Союз вніс до Фонду підтримки енергетики України додаткові €30 млн
13:00 - Україна уразила ще два НПЗ у московії – Генштаб
12:30 - Парадокси публічних закупівель: як форма підмінила зміст
11:50 - Україна пройшла рекордну серпневу спеку без відключень – Шмигаль
10:55 - Цього тижня українські регіони через Фонд підтримки енергетики отримали обладнання майже на 2 млн євро від Великої Британії, ЄС, Норвегії та Швейцарії
10:46 - У липні до Фонду підтримки енергетики надійшло 180 млн євро
10:40 - московія знищила важливі склади Фори: клієнти скаржаться на порожні полиці
10:32 - Енергосистема України пройшла період рекордної серпневої спеки без графіків відключення електроенергії, - Денис Шмигаль
10:05 - Сизранський НПЗ знову опинився під атакою: спалахнула пожежа
07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 08.08.2026
00:00 - Новини від Міністерства енергетики України
20:00 - Новини 7 серпня: фігурантка "плівок Міндіча" отримала посаду в держпідприємстві, масована атака московія на Укрнафту
19:55 - Київ шукає тих, хто відремонтує метро між "Тараса Шевченко" і "Почайною" за 1,76 мільярда
19:40 - В Україні за місяць скоротилися міжнародні валютні резерви
19:13 - НБУ покарав 21 фінустанову за порушення, серед них Райффайзен
18:33 - Нацбанк дозволив не визнавати дефолт бізнесу на тлі атак московія
18:10 - Україна уразила шість суден тіньового флоту московія та 10 енерговузлів
18:00 - НБУ в липні застосував заходи впливу до 2 банків і 19 небанківських фінустанов за порушення у сфері фінмоніторингу та валютного законодавства
17:56 - Голова БЕБ: за пів року детінізація принесла державі 13,8 мільярда гривень
17:50 - Частина Києва залишилася без світла через аварію
17:29 - У Асоціації ритейлерів розповіли, як вплинуть удари московія на ціни
17:10 - Фігурантка "плівок Міндіча" отримала керівну посаду в стратегічному держпідприємстві
16:50 - московія атакувала Укрнафту: компанія втратила суттєві обсяги видобутку
16:32 - московіяни поцілили у склади логістичної компанії на Дніпропетровщині
16:30 - Мінус 21% попиту, але не обвал: чому житло в Києві не повторить сценарій Китаю
16:30 - Нацбанк показав, яким буде курс долара та євро після вихідних
16:30 - Здійснено чергові кроки для підтримки бізнесу в умовах посилення атак росії
16:15 - Енергоатом відремонтував п’ять енергоблоків АЕС
16:12 - Комісія оновила порядок делегування повноважень для швидшої та ефективнішої роботи


Більше новин