Держприкордонслужба: Провели перше онлайн-засідання підгрупи «Управління кордонами та міграцією»

25.02.2021 19:36 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Сьогодні в Адміністрації Держприкордонслужби відбулося перше онлайн-засідання підгрупи «Управління кордонами та міграцією» Секторальної робочої групи «Правоохоронна діяльність» під керівництвом першого заступника Голови Державної прикордонної служби Володимира Нікіфоренка. Співорганізаторами зазначеного засідання були представники Консультативної місії Європейського Союзу (КМЄС).
У засіданні також взяли участь представники міграційного та митного відомств України, а також партнери з розвитку, зокрема, Представництво ЄС в Україні, місії EUAM та EUBAM, Фронтекс, МОМ, ОБСЄ, МРЦМП, представники посольств іноземних країн та ін. Метою заходу була координація залучення міжнародної допомоги у сфері інтегрованого управління кордонами. Під час засідання виступили перший заступник Голови Державної прикордонної служби України Володимир Нікіфоренко, перший заступник Голови Державної міграційної служби України Наталія Науменко та заступник Голови Державної митної служби України Владислав Суворов.
Доповідачі презентували досягнуті результати та пріоритетні напрями отримання підтримки партнерів з розвитку. Зі свого боку іноземні представники відзначили відкритість, високий рівень співробітництва та значний прогрес, досягнутий службами.
Зокрема, представник Європейського Союзу наголосила на готовності до подальшої підтримки зусиль з інтенсифікації міжвідомчої взаємодії, виконання Плану реалізації Стратегії інтегрованого управління кордонами, а також остаточного вирішення питання щодо криміналізації контрабандної діяльності. Перший заступник Голови Державної прикордонної служби України зазначив, що «виконання цільових орієнтирів підтверджує бажання та спроможність України до проведення реальних реформ на шляху до асоціації з ЄС з кінцевою метою створення такої системи інтегрованого управління кордонами, яка відповідатиме стандартам та кращим європейським практикам». Учасники засідання домовилися продовжувати проведення такого роду заходів для покращення міжвідомчої та міжнародної взаємодії та координації міжнародної технічної допомоги.

Додати коментар

Користувач:
email:





Капітал росте,
Інвестори зненацька
Спокій бережуть

- Fin.Org.UA

Новини

09:00 - Нафта відреагувала на заперечення Іраном переговорів зі США
08:30 - Як правильно купувати РЕБи
08:00 - Стартап під ключ: ІТ-компанії освоїли новий бізнес
07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 24.03.2026
23:00 - Новини від Міністерства енергетики України
22:00 - Новини від Міністерства енергетики України
21:00 - Новини 23 березня: обвал цін на нафту, африканський газ для України та смерть власника OnlyFans
20:40 - Львів розриває контракт з поляками щодо будівництва сміттєпереробного заводу
20:25 - URTF зібрав 2,8 мільярда доларів донорських внесків для України – Мінфін
20:00 - У Києві та окремих регіонах України – аварійні відключення
19:22 - Держстат розпочинає велике дослідження рівня життя українців
18:55 - ДТЕК та інші: хто отримає гроші від Норвегії на енергетику та постачання ліків в Україні
18:35 - Держава дофінансувала виплати одноразової допомоги для малозабезпечених
18:14 - московіяни почали масово завантажувати корейський месенджер через блокування
18:03 - Звіт про базове відстеження результативності постанови Кабінету Міністрів України від 06.09.2024 № 1034 «Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 13 грудня 2017 р. № 989 і 1026»
18:00 - Мінекономіки: нові правила контролю та цифровізація – Держпродспоживслужба готується до ринку ЄС
18:00 - Паливна криза: 20% членів ЄБА вже переглянули свої ціни
17:35 - Махінації з чеками: Податкова викрила велику мережу магазинів м’ясної продукції
17:30 - НКЦПФР посилює співпрацю з TheCityUK у розвитку ринків капіталу
17:29 - Звіт про результати публічного громадського обговорення та електронних консультацій проєкту постанови Кабінету Міністрів України «Деякі питання щодо провадження господарської діяльності з управління небезпечними відходами»
17:16 - Свириденко хоче залучити додаткові фінанси для ремонту доріг
17:00 - «Доступні кредити 5-7-9%»: щотижнева статистика
16:53 - Нацбанк показав курс долара і євро на вівторок 24 березня
16:47 - Понад 3000 об’єктів критичної інфраструктури в Україні потребують захисту – Кулеба
16:30 - Шлях до України: Польща vs Румунія
16:25 - "Астарта" купує два підприємства на Полтавщині
16:12 - В Україні ціни на пшеницю зросли до максимуму за півроку на тлі війни в Ірані
16:00 - єОселя: щотижнева статистика
16:00 - У Києві 24 березня завершується опалювальний сезон
15:31 - Африка постачатиме Україні газ: ведуться перемовини


Більше новин