Ключова роль Канади у підготовці сил оборони України – безсумнівна: Андрій Таран провів розмову з канадським колегою

25.02.2021 19:36 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Сьогодні, 25 лютого, відбулася розмова Міністра оборони України Андрія Тарана з Міністром національної оборони Канади Харджитом Сінгхом Сейджжаном. Було обговорено питання поточної безпекової ситуації в Україні та навколо її кордонів.
Очільники оборонних відомств України і Канади приділили увагу ходу практичної реалізації Україною статусу партнера НАТО з розширеними можливостями та конкретизували напрями зосередження зусиль у цій сфері. «Наші канадські партнери незмінно допомагають посилювати інституційні спроможності оборонного відомства України.
Впроваджуються сучасні принципи оборонного менеджменту та демократичного цивільного контролю, ведеться підготовка лідерів стратегічного та оперативного рівнів.
Канада надає всі можливості для удосконалення майстерності і польового вишколу підрозділів Збройних Сил України в рамках операції UNIFIER.
Тому ключова роль Канади у підготовці сил оборони та безпеки України — безсумнівна», — підкреслив Андрій Таран. У свою чергу Міністр національної оборони Канади запевнив українського колегу у незмінній підтримці суверенітету і територіальної цілісності України у міжнародно визнаних кордонах, а також у реалізації заходів оборонної реформи. Результати проведеної телефонної розмови ще раз засвідчили взаємну налаштованість підтримувати постійний діалог на воєнно-політичному рівні.

Додати коментар

Користувач:
email:





Investors beware
Financial markets can be cruel
Risk and reward dance

- Fin.Org.UA

Новини

09:00 - московіяни атакували Запоріжжя безпілотниками: поранено підлітка, 12 тисяч абонентів без світла
09:00 - ADER HABER виграла суд для МХП на 766 млн грн: Верховний Суд захистив іноземних інвесторів
08:30 - Щоб виграти війну, треба мислити як бізнесмен
08:00 - Дешево не вийшло: скільки Італія витратила на організацію Олімпіади-2026
07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 06.02.2026
23:54 - Inflation Report, January 2026
23:54 - Інфляційний звіт, січень 2026 року
23:00 - Новини від Міністерства енергетики України
21:56 - Inflation to Be Moderate in 2026-2028, and Economy to Grow Gradually – Inflation Report
21:56 - Інфляція буде помірною у 2026-2028 роках, а економіка поступово зростатиме – Інфляційний звіт
21:00 - Новини 5 лютого: два місяці на відновлення Дарницької ТЕЦ, динамічні ціни на квитки УЗ
20:50 - На захист критичних об’єктів у прифронтових областях виділили 6 мільярдів – Шмигаль
20:43 - "Укрзалізниця" змінить правила повернення квитків
20:10 - В ДТЕК пояснили киянам, чому у вас може бути темно, коли у сусідів є світло
19:35 - 6 лютого відключення світла діятимуть цілодобово по всій Україні
19:06 - УЗ запроваджує динамічні ціни на квитки: від чого залежатиме вартість
19:05 - Київські прокурори судяться з забудовником, який обмежив прохід до води на Трухановому острові
18:45 - Києву надійшла перша партія генераторів від ЄС
18:35 - "Росатом" почав будувати АЕС в Угорщині
18:30 - Посилення кооперації у промисловому секторі – Олексій Соболев зустрівся з Міністром фінансів та економіки Польщі Анджеєм Доманським
18:23 - Здійснено чергові кроки для нарощення кредитування та впровадження в Україні норм ЄС
18:02 - Інвестиції та повоєнне відновлення: НКЦПФР і Єврокомісія визначили пріоритети
17:55 - "Пошкодження суттєві": в Харкові після атаки московія без опалення лишаються близько 100 тисяч сімей
17:45 - Які будинки у Києві залишаться без тепла до кінця зими: адреси
17:30 - Мінцифри пояснило процедуру отримання виплат сім’ям з дітьми
17:21 - Ключові рішення НКЦПФР 05.02.2026
17:10 - Благодійність в Україні: як витримати довгу дистанцію
17:05 - Тарас Чмут увійшов до наглядової ради Агенції оборонних закупівель
17:00 - Уряд затвердив порядок виконання цільових показників з повторного використання та рециклінгу будівельних відходів
16:53 - Нацбанк показав курс долара та євро на п'ятницю 6 лютого


Більше новин