ДРС вимагає від Держпраці у Харківській області усунути виявлені порушення

25.02.2021 18:48 | Державна служба України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва

Головне управління Держпраці у Харківській області порушило вимоги ч.1 статті 6 Закону України «Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності» під час проведення позапланової перевірки суб’єкта господарювання за фактами, які вже були підставою для проведення такої перевірки.

Це було встановлено комісією Державної регуляторної служби під час проведення позапланової перевірки Головного управління Держпраці, яка була призначена за скаргою суб’єкта господарювання до ДРС.

За результатами перевірки комісія ДРС склала акт та направила обов’язкове для розгляду подання про усунення порушення.

perevirkaКрім того, комісія звернула увагу представників Держпраці на те, що форма акту, складеного за результатами перевірки суб’єкта господарювання, не відповідає Методиці розроблення уніфікованих форм актів, що складаються за результатами проведення планових (позапланових) заходів державного нагляду (контролю), затвердженій постановою Кабінету Міністрів України від 10.05.2018 р. № 342.

Нагадуємо, що відповідно до Закону України «Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності» ДРС здійснює перевірки додержання контролюючими органами вимог цього Закону.

Зокрема, ДРС проводить позапланові перевірки контролюючих органів на підставі звернень суб’єктів господарювання щодо порушення органами державного нагляду (контролю) вимог Закону.

Запись ДРС вимагає від Держпраці у Харківській області усунути виявлені порушення впервые появилась Державна регуляторна служба України.

Додати коментар

Користувач:
email:





Long-term investments,
Patience and discipline pay,
Slow and steady growth.

- Fin.Org.UA

Новини

14:28 - Канали XSport та XSport+ йдуть з ефіру
14:10 - московія втратила 40% експортних потужностей нафти – Reuters
13:43 - Мінекономіки повідомило, скільки українців щомісяця отримують "Національний кешбек"
13:35 - Оператора лотерей "Патріот" позбавили ліцензії
13:08 - ВІДДІЛ КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ УПРАВЛІННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ВЗАЄМОДІЇ ГУ ДПС У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ (ТЕРИТОРІЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ - МІСТО ДНІПРО) ІНФОРМУЄ!
13:08 - Свириденко розповіла про плани стійкості Дніпропетровщини та Запоріжжя
13:01 - Про відновлення польотів в Україні не йдеться: Wizz Air перепросила за можливі непорозуміння
13:00 - Швидка фінансова допомога: що варто знати про мікрокредити перед тим, як брати гроші. ТЕСТ
12:52 - Практики для внутрішньої трансформації
12:46 - Приїхали. Через здорожчання пального українці менше їздять на авто
12:30 - ESG-ризики в банківському нагляді: як виконати рішення НБУ
12:30 - Ворог атакував 4 енергооб'єкти ДТЕК на Одещині
12:25 - Пишний розповів, коли НБУ ухвалить рішення щодо дотримання банківської таємниці monobank
12:19 - У Європі бум вживаних електромобілів через зростання цін на бензин
12:06 - Подання заяви про виключення з реєстру волонтерів ( ф. № 3-РВ)
12:05 - Повернення орендодавцем, який вже не є платником ПДВ, гарантійного платежу (оплати за останній місяць оренди): що з ПДВ у орендаря?
12:04 - Заповнення інформації у звітах № 1-ВП та № 1-ОП щодо обсягів одного коду продукції/товару, облік яких ведеться одночасно в різних одиницях виміру
12:03 - Чи звільняється від сплати єдиного внеску за себе працевлаштована ФОП, яка після 01.01.2026 перебуває у відпустці по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку?
12:02 - Яким чином в розділах та додатках до декларації з акцизного податку заповнюються вартісні показники та курс гривні до євро?
12:02 - Базовий гардероб і тренди: як поєднувати класику з новинками
12:01 - Списання благодійною організацією частини благодійної допомоги, призначеної для подальшої передачі ФО – набувачам, яка у процесі зберігання стала непридатною для використання: відображення у звітності
11:59 - Резидент Дія Сіті протягом 2025 року перебував на загальній системі оподаткування та на особливих умовах оподаткування: визначення перевищення 20 відс. по операціям із контрагентами, що сплачують єдиний податок
11:58 - До уваги платників податку на прибуток підприємств!
11:57 - Як змінюється індустрія краси: тренди останніх років
11:57 - Чи може контролюючий орган відмовити платнику податків у прийнятті податкової декларації?
11:56 - Особливості заповнення обов’язкового реквізиту «Призначення платежу» платіжної інструкції
11:55 - Надходження рентної плати від платників Дніпропетровщини до загального фонду держбюджету за видобування газового конденсату зросли на 44,5 відсотків
11:54 - Екологічний податок: до місцевих бюджетів Дніпропетровщини від платників надійшло майже 82,5 млн гривень
11:53 - За використання та видобування природних ресурсів загальний фонд держбюджету отримав від платників Дніпропетровщини понад 1,3 млрд грн рентної плати
11:52 - Відкритість формує результативність: діалог податкової Дніпропетровщини з громадськістю


Більше новин